БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 034 389
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 2 670
  • Мнения: 84
Благодаря PAV1

# 2 671
  • Мнения: 598
Моля препоръчайте ми майстор за лепене на плочки за Пловдив.

# 2 672
  • София
  • Мнения: 1 038
Моля за координати на свестен сервиз или майстор за ремонт на бойлер. За София.

# 2 673
  • Мнения: 200
Здравейте, темата е супер! Моля за +БЪРЗА ПОМОЩ+.....става дума за ТЕЧ в общите части на мазето на кооперцията от мръсния канал. Тръбите са сменяни скоро, но в момента капят много АКТИВНО Sick...има вече локва...Моля за читава фирма която се оправя с такива проблеми. В центъра на София Sad....Благодаря ви хора....

# 2 674
  • софия
  • Мнения: 25 702
Търся спешно проверена фирма за ремонт на повредена канализация с изкопни работи - площта не е голяма, но наистина ни е много спешно /става въпрос за София/ Повредата е на трасето от къщата до септичната яма, но не ни е известно къде точно са тръбите и сега някакви самодейци копаят по интуиция.
фирма "Павло" ЕООД, сл. тел. 02 928 94 75 ; моб. 0888 75 95 59 - Константин Тодоров
Оправя на входа една тръба за мръсна вода. Много сме доволни. Дава 5 години гаранция за работата си Peace

Към днешна дата мога да кажа, че забравихме за проблема с тръбата. До преди това ежегодно имаше проблем с нея. Сега не мога да се сетя как го намерих. След нас го препоръчах и на колежка. Тя също остана много доволна.

Последна редакция: ср, 01 фев 2017, 08:55 от zvanche

# 2 675
  • Мнения: 200
Мерси zvanche...още утре ще звъна Praynig

# 2 676
  • софия
  • Мнения: 25 702
Да не се наводните до утре? При нас беше подобна ситуация - тръба с мръсна вода връщаше вода и една вечер след работа не искам да си спомня какво беше във входа и апартаментите на съседите от 1-вия етаж. Човекът дойде вечерта и оправи тръбата.

# 2 677
  • Мнения: 200
 Embarassed...Да се надяваме, че ще издържи още една нощ, така е капало от седмица. Днес се занимавах със стълбищаната инсталация и мисля че ми е достатъчно като активност за днес... Grinning...човека с тока е СУПЕР. Ако има нужда някой да казва. Оправи инсталацията (пълна подмяна) на апартамента ми (тухла). Няма грешка. Голямо благодаря още веднъж bouquet

# 2 678
  • София
  • Мнения: 1 744
Ако е запушен мръсния канал звънете на софийска вода.

# 2 679
  • Мнения: X
Освен да е запушен мръсния канал, то трябва да се почистят и изравнителните шахти в мазетата.
Това е най-добре да се прави под налягане с :
Скрит текст:

# 2 680
  • Мнения: 200
Ей...хора вие ме изплашихте наистина...аз си мислех само за тръбите...Май направо ще търся Софийска вода за най-сигурно...Пак мерси за бързия отговор.... bouquet

# 2 681
  • София
  • Мнения: 149
Хора, търся майстор дърводелец за София, трябва ми за изработка на рафтове и евентуално -стълби(зависи от цената). Спешно е.

# 2 682
  • Варна
  • Мнения: 323

Здравейте, за Варна търся майстор/фирма за ремонт на стара панелна тераса /пребоядисване, поставяне на плочки на пода, скриване на едни грозни железа.../, а и остъкляване... Не знам всъщност остъкляването кой го слага..който прави ремонта или след това фирмата, от която ще го купим...
Всеки ден с колата гледам една реклама на Пирин "нова тераса за 7 дена"... Thinking но дали са читави...?

# 2 683
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Търся майстор за покрив на панелен вход  в София, където има теч.Моля, ако може проверени майстори.

# 2 684
  • София
  • Мнения: 30 208

Здравейте, за Варна търся майстор/фирма за ремонт на стара панелна тераса /пребоядисване, поставяне на плочки на пода, скриване на едни грозни железа.../, а и остъкляване... Не знам всъщност остъкляването кой го слага..който прави ремонта или след това фирмата, от която ще го купим...
Всеки ден с колата гледам една реклама на Пирин "нова тераса за 7 дена"... Thinking но дали са читави...?
Остъкляването ще го направи фирмата, при която си поръчате профилите. Преди години на нас ни правиха терасите и останахме много доволни от хората (изолация, боядисване, плочки), но не работиха бързо и затова се въздържам да ги препоръчвам. Иначе спряха течовете, изолираха, боядисаха, наредиха плочки, махнаха даже и старото остъкляване.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт