Пак за количките.Коя да избера-"Mag Eangland" или "Чиполино"?

  • 563
  • 11
  •   1
Отговори
Моделът на "Чиполино" е Dakota,a този на MAG не го помниа точно,но пак е с въртяща дръжка и предните колела са двойни и се въртят?Моля, за бърз отговор,че всеки момент чакаме бебето.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Дай линк  към количките Peace

# 2
  • Мнения: 6 164
МАГ са желЕзни!!! Peace Моята втора година няма да ти казвам какво я правя, не е мръднала!!! Чиполино се разбрицват и разскърцват за 6 месеца. Confused

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
МАГ са желЕзни!!! Peace Моята втора година няма да ти казвам какво я правя, не е мръднала!!! Чиполино се разбрицват и разскърцват за 6 месеца. Confused

То зависи от Чиполиното-аз,имах модел ВИП БЕВЪРЛИ 2004-трето бебе вози и гарантирам,че не скърца!

# 4
  • Мнения: 75
не ти препоръчвам маг ингланд - тежки томави и скъпи. за същите пари ще си манериш нещо много по-добро.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 563
МАГ са желЕзни!!! Peace Моята втора година няма да ти казвам какво я правя, не е мръднала!!! Чиполино се разбрицват и разскърцват за 6 месеца. Confused

То зависи от Чиполиното-аз,имах модел ВИП БЕВЪРЛИ 2004-трето бебе вози и гарантирам,че не скърца!

Да, за това Бевърли мога да кажа същото, а за маг ингланда напълно споделям мнението на Виола - по-тромави колички просто няма.

# 6
  • Мнения: 6 164
Тежички са наистина, но не и тромави. Поне моята - Куини. Не я "бутам" сама си върви с лекота и минава навсякъде. А за скъпи... и Чиполино не са евтини.

Ами galia_79, отиваш в магазина и гледаш, буташ, пробваш, преценяваш на място.

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
То момичето пита между Маг и Чиполино,ама ние да си кажем,че Куинито само върви.Ами за 800 така би трябвало!Чиполино съм сигурно,че не струва 800 лв.

# 8
  • Мнения: 6 164
То момичето пита между Маг и Чиполино,ама ние да си кажем,че Куинито само върви.Ами за 800 така би трябвало!Чиполино съм сигурно,че не струва 800 лв.

Айде преди да се палиш, да помислиш. Говоря за Mag England модел Куини. 295 лв струва. Peace

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Съжалявам,наистина съм разбрала погрешно Blush

# 10
  • Мнения: 47 981
между маг ингланд и чиполино- избирам маг ингланд
чиполино никак не са здрави

# 11
  • Мнения: 6 164
Съжалявам,наистина съм разбрала погрешно Blush

Нищо, нали си "люта македонка", простено ти е. Wink

Общи условия

Активация на акаунт