Да се запознаем и опознаем

  • 6 836
  • 159
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 417
Добър ден! Шушон, типичен Скорпион с асцендент Близнаци  bowuu

# 61
  • Мнения: 1 134
Зарина:
Дата на производство: януари 77
Трайност: в морска среда - 300 години, в градска - 30.
Съдържание: инат - 60 %, наивност - 10 %, опърничавост - 30 %
Основни свойства: мисли, чете, анализира, поръсва си главата с пепел и отново в същия ред.
Явни дефекти: невъзможност да прикрива емоциите си
Скрити дефекти: ругае на ум
Реализирани преработки до момента: средно образование в Пловдив; висше - юридическо в София.
Наименования в търговската мрежа: любима внучка, блудна дъщеря, искрена до болезненост приятелка, поносима майка, непоносима съпруга, средно добър юрист, недисциплинирана презвитера.

# 62
  • Мнения: 3 521
Всичко ценно за мен е в профила ми. Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 6 017
Ами аз мислих да пусна такава тема точно преди три- четири дена, ама се отказах защото като стигнах до това да се опиша аз-неможах...много труден характер имам, иначе външен вид- имам снимка на аватара така че можете да ме видите....оххх казах че е трудно, просто трябва да ме опознае човек и види на живо.........така виртоално всеки може да изглежда и да се представя за какво ли не...така че мразя виртуалните запознанства и опознанства.Затова и една от причините поради които се отказах да пускам такава тема е именно това. А иначе ако се интересувам от личността на някоя мама от форума просто и пиша на лични съобщения...посъветвам и теб да направиш това..Казвам ти го като съвет-не заповед. Споко!  Peace  bouquet

# 64
  • Мнения: 442

така е! и в нашето сме фенове!
ама първо станах фен на баща й, после на юлка. ще ме прощаваш, умнице, ама си има старшинство   bouquet

# 65
  • Мнения: 145
Луда молекулярна биоложка.
С най-светлото име  Mr. Green .
В момента в майчинство.

# 66
  • София
  • Мнения: 3 099
Ива. 32. Овен. На Дзверко мамка му.
Мъжът ми за мен: Боже, как се окичих с тая луда!?
Майка ми за мен: Боже, добре, че се кротна едно дете да роди...

# 67
  • Мнения: 293
Ъф, нали затова ги мислим тези профили, да се представим - малко или много.

Все пак.. Чесън, един смешен човек, приятно ми е.

# 68
  • Мнения: 2 070
Абе Бърни, Ковачева, тази от снимката в профила ти не е ли една певица ли беше, актриса ли беше...  newsm78

# 69
  • Мнения: 1 120
Здравейте, казвам се Мая.
Живея в град Варна, от както съм се родила , 77г
Собствен сайт нямам-достъчен ми е служебния Wink
В свободното време се занимавам с  децата - 2 броя  Grinning
Обичам да пътешествам , да гледам филми, да чета тук в Клюкарника  Mr. Green
Сутрин денят ми започва с форума, сега след края на работния ден завършва пак с него Mr. Green

# 70
  • Мнения: 604
Наричат ме Надежда,
римуват ме с прежда,
повдигам рядко вежда
и да, изпращам се понякога сама Simple Smile
на 2х18 станах на 23.07. и продължават научните спорове дали съм Рак или Лъв.
Отхвърлих успешно два брака и два развода.
Уча се да бъда майка на 6 годишна и кусур специална госпожица, която иска непреклонно ТАТКООООО.
Иначе за мен: много съм свестна и чудесна
ей ме и на фото /зарад желанието на детето за Татко, че то знае ли човек?/

# 71
Здравейте, мами,

Много се радвам, че имам възможността да бъда сред вас в този форум.
Казвам се Маги, на 24 съм и все още не съм една от вас...сиреч съм все още нещо като mama-wanna-be...и май и по тази линия съм попаднала във форума  Wink. От вас има много какво да се научи..и то не само за бебета. Работя в частно училище с първокласници и уча Педагогика в СУ.

# 72
  • Мнения: 293
Green dream, драго ми е да те видя. Аз татко Mr. Green не съм, но си мисля с добри чувства за теб.

# 73
  • Мнения: 727
Чесън..............моля кажи от къде е снимката от аватара ти
сори за офчето Flutter Flutter

# 74
  • Мнения: 2 792
  И аз така, на 15.04 съм.
 Разпиляна майка на две деца и един мъж (на него не искам да съм му майка, така че се боря, все още). Мога всичко,  когато реша, за това рядко правя всичко. За момента юрисконсулт (държавен служител) кича се и с безсмислената титла главен  Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт