Страхотен тортен сайт

  • 2 424
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 635
Denis_d е права - тортата представлява света на диска по Тери Пратчет  Grinning Страшна е!

Тая Джейн утрепа рибата с тази торта!  Laughing
По принцип такива торти не са много вкусни.Аз лично предпочитам да ми е  вкусно отколкото красиво Grinning
Любимата ми верига за торти: http://www.maisonblanc.co.uk/
Който идва в Англия непременно да ги пробва! Няма да съжалява!

Macoball - щом харесваш такъв тип сладкиши - направо се мести във Франция (това е в основни линии асортиментът на всяка уважаваща се "Boulangerie-Pâtisserie" (демек "хлебарница - сладкарница"))  Laughing

# 16
  • Мнения: 884
Denis_d е права - тортата представлява света на диска по Тери Пратчет  Grinning Страшна е!

Тая Джейн утрепа рибата с тази торта!  Laughing
По принцип такива торти не са много вкусни.Аз лично предпочитам да ми е  вкусно отколкото красиво Grinning
Любимата ми верига за торти: http://www.maisonblanc.co.uk/
Който идва в Англия непременно да ги пробва! Няма да съжалява!

Macoball - щом харесваш такъв тип сладкиши - направо се мести във Франция (това е в основни линии асортиментът на всяка уважаваща се "Boulangerie-Pâtisserie" (демек "хлебарница - сладкарница"))  Laughing
Пробвала съм ,но на толкова добри не съм попадала никъде!  Grinning

# 17
  • Мнения: 14 489
Много оригинално. Страхотни са наистина, но не разбирам посланието на тортата за дъщеря й. Костенурката би следвало да е дълъг живот, а слоновете и земното кълбо...?

така са вярвали в европа,че изглежда земята преди галилей /ако не греша/ е доказал, че е кръгла. това е била официалната представа за света съгласно католическата църква. чела съм, че и в някои други народи по света са си го представяли със слонове и т.н.
иначе на мен тортата ми е много грозна - с тези сини и сиви цветове, нямам никакъв мерак да я опитвам Sick

# 18
  • Мнения: 11 004
Невероятни торти  chef Тази с костенурката е много изпипана, но и на мен не ми допадат преобладаващите сиво, черно и кафяво Confused.
Предпочитам нещо такова Laughing

# 19
  • Мнения: 1 436
Страхотни са наистина, но не разбирам посланието на тортата за дъщеря й. Костенурката би следвало да е дълъг живот, а слоновете и земното кълбо...?

Според мен просто дъщеря й е фен на Тери Пратчет  Laughing. Тортата е кръстена "Света на диска" и точно така е описан света на диска в книгите на Пратчет - като плоскост, която е закрепена на четири слона, които са стъпили върху костенурката А'Туин Sunglasses. Малко странна идея за сватбена торта, де  Whistling

# 20
  • Мнения: 1 271
Найситина страхотна торта, и в същото време малко странно да се прави точно по повод сватба.То и аз съм ФЕН на Тери Пратчет, ама чак пък толкова... newsm78

# 21
  • Мнения: 105
Тая Джейн утрепа рибата с тази торта!  Laughing
По принцип такива торти не са много вкусни.Аз лично предпочитам да ми е  вкусно отколкото красиво Grinning
Любимата ми верига за торти: http://www.maisonblanc.co.uk/
Който идва в Англия непременно да ги пробва! Няма да съжалява!
Пробвала съм някои от нещата им - съпер са наистина!!!

Общи условия

Активация на акаунт