Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 22

  • 12 042
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 216
Не говоря за раниците.а за другата. Сега ще пусна линк.

# 31
  • София
  • Мнения: 44 106
запис

# 32
  • Мнения: 3 216
http://laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=cc222e8882322288be
Ох,аз сьм писала в старата тема. ooooh!

# 33
  • Мнения: 1 270
не става офертата с анкетата и 10-те евро
въртях, суках, рових накрая я отразява обаче не променя сумата
много ме е яд

# 34
  • някъде
  • Мнения: 979
И при мен не се получава отстъпка #Cussing outЕ,що тъй?Какви са тея ку.........и  номера?То ние и без отстъпки си поръчваме,ама да ни поглезят малко,да ни е още по-драго да се набутваме Mr. Green

# 35
  • Мнения: 450
Поръчах яке на синът ми,но непрекъснато ми изписва,че заради тази извънредна поръчка ще има допълнителна такса доставка до Бг - 1,75 Е. Възможно ли е едно детско яке - за ръст 102см - да е по-тежко от 2кг ? Thinking

# 36
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
ами импровизирам, че става въпрос за безплатна доставка на продукти на стойност до 80 евро, на прав път ли съм  newsm78
да

# 37
  • Мнения: 4 155
Записвам се

# 38
# 39
  • Мнения: 855
Тази пола, много приятна, пада много добре. Моята е бяла. Взех си и потника към нея Той е шит  в България, малко мирише на цигански катун. Иначе е готин.Но е за леко по цицирести дами от мен. Леко в бюста ми е широкичък. Но ще му направя корекция и ще е надявам се ОК.

Мисля и аз да си ги поръчам тези. Би ли ми казала какъв размер са твоите и ако не те затруднява да ми дадеш някакви размери на потника и на талията на полата, може и на лични  Peace

В началото на лятото си поръчах ботушките Адидас, мисля че сега nad tab си ги е поръчала, не мога да ги намеря, за да пусна линк. Исках за номера да кажа, аз нося 37 и такъв си поръчах. Точни са ми. Много мислех дали да не си поръчам 38 за по сигурно, но се отказах, но едва ли има чак толкова голяма разлика. Иначе ботушките са супер  Peace

Сега видях, че и аз съм получила тази оферта - http://laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=521c8f2f09d8852f5e
Имам и тази с чантите- http://laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=4ffb82e8138c87e89f
Коя е по-изгодна  newsm78

Последна редакция: чт, 23 авг 2007, 01:55 от ive1ina

# 40
  • Мнения: 1 204
аз ги разгледах  Peace
дори сега ще си поръчам тазипола
трико ли е?
ама аз не съм я поръчвала тази Thinking
аз я имам тази,седи под коляното,не е трико а 100% вискоза,много е приятна и в жегата дьржи прохладно  Laughing и за тази цена  Peace

# 41
  • Мнения: 346
някой успя ли да се възползва от анкетата

# 42
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Момичета , ако ида в ЦКБ ,  и искам да ми издадат кредитна карта   ще мога ли да пазарувам с нея или по точно каква карта да искам да ми издадат ?
Малко объркан ми стана въпроса , но понеже тази банка ми е най близко и са най бързи и съм решила да ида при тях  Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 3 216
Зечова,аз вчера си взех карта от ЦКБ. ПОпьлних си формуляра по интернет миналия четвьртьк и  в сряда ми беше готова,обаче картите се получават само срещу Четвьртьк пазара. МОята е дебитна и вьрши работа.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Моля заключете старата тема,че продължава и там да се пише Peace

Общи условия

Активация на акаунт