Давате ли му/и вода??

  • 2 547
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 524
аз му давам но той почти не пие, явно няма нужда Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 4 588
Да, давам, ама ние сме на смесено хранене. Понякога давам чайче против колики вместо вода. Peace

# 17
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
аз не давам-само на кьрма е.като се роди и предлагах няколко пьти по препорька на педиатьрката,но тя не пожела и до там останахме с опитите.

Същото положение е и при нас! Предлагам, предлагам, ама ся няма на сила да й давам я!  Joy Кът не ще, когато поиска тогава!

# 18
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Аз не давам. Пробвала съм в най-големите жеги, но той не иска. Като е жаден, суче кърма.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Давам,но господина не иска да пие,дори в жегите.Започва с голям ентусиазъм,все едно ще изпие света,но на третата глътка започва да си чеше венците.

# 20
  • Мнения: 1 216
Пусках анкета преди 1 седмица. И аз още събирам впечатления.  Беб много се кефи да пие вода, дори и без захар, но като че ли няма кога да му я давам. Напапква се като малко прасенце и тумбито му все е пълно или плюе т.е. няма място. Водичка давам да си изплакне устата като се сетя и когато не спи между папканията и има поне 1 час до следващото ядене. Мисля, че не му се събират да изпива повече от 20мл.

# 21
  • Мнения: 87
Давам, от началото, обича да пие вода. Слагам чая на хип против колики или на блевит против запек. От няколко дни само вода давам, но не иска много и не го насилвам. Както пожелае Simple Smile Иначе е само на кърма.

# 22
  • Мнения: 1 866
Не съм давала. Синът ми е на 1г и все още не иска да пие вода. Бях се шашнала с жегите, как така няма да пие вода при положение, че е минал вече на твърда храна. Обаче забелязах, че като го хвана разстройството за 2 дни пиеше много. Явно децата си знаят какво им трябва. Достатъчно е да им се предлага, а те ако имат нужда ще пият. Но при всички случаи докато детето е все още изцяло на мляко няма нужда да се дава вода.

# 23
  • Мнения: 4 111
Давам от първия му ден. Не знам колко е пил точно, но не е много.

# 24
  • Мнения: 953
Дъщеря ми пие вода откато се е родила.

# 25
Давам по 45-50 мл. на ден.А в големите жеги пие и по 100 мл.

# 26
  • Самоков
  • Мнения: 561
Да, давах вода. Задължително след хранене поне по 1 глътка. Педито ми каза, че така му се почиства устичката от млякото.

# 27
  • Мнения: 7 914
не... веднъж -два пъти опитах, ама не иска детето Peace

# 28
  • Мнения: 11 003
Досега е само на кърма. Не й давам вода дори в жегите.

# 29
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Още от първия ден у дома съм предложила вода на дъщеря ми и я пие

Общи условия

Активация на акаунт