Най-тъпата причина заради която са късали с вас ?

  • 4 198
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Само веднъж са късали с мен като причината уж беше, че сме различни х-ри, а ние до този момент и едно спречкване нямахме, толкова се разбирахме, но в последствие се оказа, че скъпата му маминка не искала за снаха разведена жена Rolling Eyes

# 61
  • София
  • Мнения: 38 476
Абе ако кажат някаква причина пак добре, но най-тъпо винаги ми е било когато просто престанат да се обаждат без особена причина и аз прекарвам безсънни нощи да се чудя къде сбърках.

# 62
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Първата ми любов ме заряза, защото съм била девствена  Crazy.. А някои го смятат за добродетел hahaha После ми звънна след 4 години (явно с надеждата, че вече не съм) Joy

# 63
  • Мнения: 2 723
Прекалено много ме обичал, а не можел да ми осигури стандарта на който съм свикнала да живея  Shocked

# 64
  • Мнения: 5 577
Веднъж спряха да ми се обаждат без причина.  Thinking

Веднъж заради лош секс  Blush - ама то защото бяхме приятели, много добри и не се получи, нещо като Рейчъл и Джоуи в един епизод, ако се сещате.  Crazy

ВСъщност, това са ми всички скъсванки.

# 65
  • Мнения: 1 733
Защото ме обичал твъъъърде много  Mr. Green
И мен ме зарязаха заради това. Случи се преди 4 години почти, аз , повярвайте ми, още не мога да го разбера Simple Smile

# 66
  • София
  • Мнения: 15 462
Винаги съм зарязвала аз, само последния път ме зарязаха, но няма да кажа причината, че всички ще скочите срещу мен. Grinning

# 67
  • Мнения: 6 417
Винаги съм зарязвала аз, само последния път ме зарязаха, но няма да кажа причината, че всички ще скочите срещу мен. Grinning
Изневери му с комшията ли?  Thinking

# 68
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
С един и същ младеж - 2 пъти (бяхме на 23-24 и аз вече му бях отказала да се женя за него под претекст, че съм още твърде млада).
Първия път- под давление на майка му, че съм си оставяла мръсните чинии в мивката, всеки ден!
Втория- че съм приличала много на сестра му по характер, ама не съвсем , но с годините съм щяла да стана точно като нея!

# 69
  • София
  • Мнения: 15 462
Винаги съм зарязвала аз, само последния път ме зарязаха, но няма да кажа причината, че всички ще скочите срещу мен. Grinning
Изневери му с комшията ли?  Thinking
Тц!

# 70
  • София
  • Мнения: 7 097

Сподели, деее, не ни мъчи  Mr. Green

# 71
  • София
  • Мнения: 15 462
Ами и двамата бяхме семейни, роди му се бебе и ми каза ,че вече няма време за мен.Оказа се, че съм му била нужна само докато жена му е бременна, но аз разбрах, че е бременна, чак когато се роди бебето.Много ме заболя, защото излезе, че ме е използвал. Но и досега ми се обажда по телефона от време на време.

# 72
  • Мнения: 3 447
Леле, Тайна, наистина не трябваше да казваш  Simple Smile

# 73
  • София
  • Мнения: 18 679
Никога не са късали с мен по тъпа причина, само по уважителни Laughing

# 74
  • София
  • Мнения: 15 462
Леле, Тайна, наистина не трябваше да казваш  Simple Smile
Е то беше отдавна, преди 12 години.Минало свършено.И гадно за някой, но поне този някой нищо не разбра.

Общи условия

Активация на акаунт