Повече инфо за д-р Давидков, Варна????

  • 20 021
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 010
Бихте ли ми казали тези цени от порядъка на 80лв да ли са актуални в момента? става въпрос за диагностика на ранна бременност, тъй като лекаря ми има съмнение за извънматочна?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 567
Бихте ли ми казали тези цени от порядъка на 80лв да ли са актуални в момента? става въпрос за диагностика на ранна бременност, тъй като лекаря ми има съмнение за извънматочна?


Най - добре звънни и питай!

# 17
  • Мнения: 133
Преди 2м. за установяване на извънматочна ми взе 80 лв.,за следващия преглед също.Във вторник за мамологичен ехограф и проф. преглед за рак на маточната шийка също ми взе по 80лв.

# 18
Аз ходих при Д-р Давидков в 9 седмица  и ми взе 100лв. и каза, че следващия път ще ми вземе по - малко. Ходих и в 14 седмица, но ми взе отново 100лв. , каза да си направя биохимичен скрининг, но аз много се чудя защото не съм от Варна.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 567
Еееее той взе направо да се олива!
Тези пари за нищо ги няма, преди година взимаше по 50лв., сега по 100!

# 20
  • Мнения: 5 539
Еееее той взе направо да се олива!
Тези пари за нищо ги няма, преди година взимаше по 50лв., сега по 100!
Хаха, не че го оправдавам, но то преди година и олиото беше 1,60, а сега е над 3 лв.
На мен преди година ми вземаше по 70

# 21
  • Варна
  • Мнения: 567
Еееее той взе направо да се олива!
Тези пари за нищо ги няма, преди година взимаше по 50лв., сега по 100!
Хаха, не че го оправдавам, но то преди година и олиото беше 1,60, а сега е над 3 лв.
На мен преди година ми вземаше по 70


Абе, не е така, неговото вече минава границите!
Да не е година, година и 4-5 месеца! Тогава ходих при него!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 222
Не го харесвам този човек. Ходих при него в 22ра седмица и още като влязох, той ме посрещна с рецепта в ръка - нито ме е виждал, нито ме е чувал... За самочувствието, две мнения няма, за професионализма - не съм компетентна. През цялото време говореше абсолютно неразбираемо и лично на мен ми звучеше като научено наизуст. И определено нямах нужда от музикалния фон, с който д-ра се надвикваше.
Но отидох на преглед именно, защото от много хора бях чувала много хубави отзиви за него. На мен ми взе 60лв, но това беше миналата година.

# 23
  • Мнения: 290
Че 100 лв. са много парички, много са, но това е цената на преглед при този доктор и това е Peace. Не мисля, че се е "олял" след като в София същия преглед на някои места струва 200 лв. и пак има пациенти, които ги дават защото избират точно този специалист да ги прегледа. за мен той е най-добрия специалист за ранна диагностика на бременност и профилактика преди забременяване Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 567
Че 100 лв. са много парички, много са, но това е цената на преглед при този доктор и това е Peace. Не мисля, че се е "олял" след като в София същия преглед на някои места струва 200 лв. и пак има пациенти, които ги дават защото избират точно този специалист да ги прегледа. за мен той е най-добрия специалист за ранна диагностика на бременност и профилактика преди забременяване Peace

Съгласна съм, че е най - добрия, но не сме в София, и при условие, че Балев взима доста по малко, много майки ще се насоат към него!

# 25
  • Мнения: 5 539
Абе, я да ви питам, щом сме се събрали все негови пациентки...
И на вас ли изписа да пиете Магнерот, Ношпа и витамини Неоксид? Confused
На мен ми ги изписа, а втория път каза да продължавам с тях, още преди да ме прегледа.
На една приятелка, която го посещава наскоро изписа същата комбинация.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 567
Абе, я да ви питам, щом сме се събрали все негови пациентки...
И на вас ли изписа да пиете Магнерот, Ношпа и витамини Неоксид? Confused
На мен ми ги изписа, а втория път каза да продължавам с тях, още преди да ме прегледа.
На една приятелка, която го посещава наскоро изписа същата комбинация.


Да и на мен преди година и половина ми изписа същите лекарства, но плюс дуфастон и фолиева!

# 27
  • Мнения: 290
Ами това си е проблем на Давидков нали - отлива на пациенти имам предвид? преценил е каква цена да сложи и явно има кой да дава толкова парички за преглед. А има бременни и в София и във Варна, а прегледа е един и същ - така че 100 или 200 лв. пак е въпрос на избор. Сигурна съм, че във Варна ако имаше преглед за 200 лв. пак щеше да има мами, които да ги дават, особено за фетална морфология.
На мен също ми беше предписал дуфастон, ношпа, магнезий и фолиева. Но си имаше причини за това. За витамините Неоксид - много са хубави и аз даже продължавам да ги пия и сега Peace

# 28
  • Варна
  • Мнения: 222
Абе, я да ви питам, щом сме се събрали все негови пациентки...
И на вас ли изписа да пиете Магнерот, Ношпа и витамини Неоксид? Confused
На мен ми ги изписа, а втория път каза да продължавам с тях, още преди да ме прегледа.
На една приятелка, която го посещава наскоро изписа същата комбинация.


Даааа, писах малко по-горе, че рецептата ме чакаше грижливо написана, още преди да ме види доктора...

# 29
  • Мнения: 817
Абе, я да ви питам, щом сме се събрали все негови пациентки...
И на вас ли изписа да пиете Магнерот, Ношпа и витамини Неоксид? Confused
На мен ми ги изписа, а втория път каза да продължавам с тях, още преди да ме прегледа.
На една приятелка, която го посещава наскоро изписа същата комбинация.

Абе, я да ви питам, щом сме се събрали все негови пациентки...
И на вас ли изписа да пиете Магнерот, Ношпа и витамини Неоксид? Confused
На мен ми ги изписа, а втория път каза да продължавам с тях, още преди да ме прегледа.
На една приятелка, която го посещава наскоро изписа същата комбинация.

И аз съм
Абе, я да ви питам, щом сме се събрали все негови пациентки...
И на вас ли изписа да пиете Магнерот, Ношпа и витамини Неоксид? Confused
На мен ми ги изписа, а втория път каза да продължавам с тях, още преди да ме прегледа.
На една приятелка, която го посещава наскоро изписа същата комбинация.

Peace
На мен също

Общи условия

Активация на акаунт