Тест на един тест с цветя

  • 5 277
  • 112
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Искам да проверя дали има смисъл да правя един тест в интерактивен вариант.
Тестът е елементарен, има няколко условия:

1. БЪДЕТЕ МАКСИМАЛНО СПОНТАННИ!

Това означава да отговорите в рамките на няколко секунди без да се замисляте, оставете несъзнаваното да говори вместо всичките ви механизми за защита, компенсация и свърхкомпенсация!

2. От стотина доброволци Flutter се иска да прегледат голямата снимка на линка по-долу и стараейки се да спазят горното условие да си изберат ЕДНА картинка, тази, която ви се стори най-симпатична.. критериите ви не бива да са рационални или плод на елементарни асоциации.. след това от втория линк, разглеждайки по-подробно галерията си изберете още една снимка.

3. Напишете номера на първата и след това на втората, и напишете кой номер доброволец сте по ред Mr. Green (сериозно, да не си мислите, че ще се хабя да броя до 100!)

Уточнение: моля, докато станат 100 не разводнявайте темата с излишни коментари, имайте търпение, просто напишете трите номера и изчакайте анализа.

Тестът, естествено, важи само при някои условия: максимална непредубеденост, т.е само ако не знаете за какво иде реч, а това обикновено е само първия път Mr. Green; освен това не всички са души, сродни с растителното царство; и, не на последно място, тези цветя "говорят" само на хора, които имат нужда от тях..

Моля, тези от вас, които знаят за какво става въпрос да не развалят нещата, м?

Линкове:

1: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3819528

2: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=167038&view=2

P.S. Ако искате, пробвайте го и с децата си, ще бъде интересно, може би..

# 1
  • Мнения: 7 723
Избрах си картинка №29. Е? Whistling

...от втория линк си избирам №32- по обясними причини! Wink

Освен това се записвам като доброволец №1 и очаквам да си получа заслуженото! Whistling

Последна редакция: пн, 27 авг 2007, 22:37 от Руска

# 2
  • Мнения: 5 370
Доброволец #2-
Първи линк-картинка 10
Втори линк-38. Peace

Последна редакция: пн, 27 авг 2007, 22:48 от Не тази вечер, Жозефина!

# 3
# 4
# 5
# 6
  • Мнения: 6 993
доброволец Номер 6.

От първия линк - 5, от втория - 29 номер.

# 7
  • Мнения: 7 723
Таратанци! Mr. Green

п.п- Жозефинка се научи най- после да брои до 2! Whistling

# 8
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
От първия линк - 7, от втория - 35, доброволец - 7  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 4 966
И сега какво?

Първи линк-32
Втори-19

Ах,да доброволец-8

# 10
  • out of space
  • Мнения: 8 573
21, 29

# 11
  • Мнения: 153
Доброволец №10
от първия линк №35
от втория пак №35 (ако е възможно, ако не ) №34

Последна редакция: вт, 28 авг 2007, 10:09 от Villy_Ch

# 12
  • Мнения: 1 909
Доброволец №9
от първия линк №35
от втория пак №35 (ако е възможно, ако не ) №34

ти си номер 10, номер 9 е Erica in Love - така изброих.


моите са
12, 29
доброволец номер 11.

# 13
  • Мнения: 3 760
доброволец номер 12

12
35

# 14
  • Мнения: 25 655
И от двата линка (що са два, като картинките са едни и същи?  newsm78) си избирам №16 - орловите нокти.  Mr. Green

Доброволец № 13 съм.

ПП Това що за цвете е?  Shocked
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3817919
Ами дъбът, върбата, хинапа...
Не е честно, Хамелеон - заблуждаваш!  Naughty

# 15
  • Мнения: 3 622
Доброволец №14
№ 7
№ 5

# 16
  • Мнения: 153
Доброволец №9
от първия линк №35
от втория пак №35 (ако е възможно, ако не ) №34

ти си номер 10, номер 9 е Erica in Love - така изброих.


Ако забележиш часа на публикацията ще видиш, че сме писали едновременно, но за това нещо трябва и да се гледа , а не само да се заяждаш.

# 17
  • Мнения: 668
Понеже ми е ясна картинката Laughing, хванах щерка си за доброволец, в случая № 15.
И от двата линка си избра едно и също - № 35.
С големи кандърми все пак я накарах от втория линк да избере и друго - № 30.

Обаче, мисля, че не отговаря баш на истината...

# 18
  • Мнения: 1 113
Доброволец № 16.
Снимка № 7.

Двата линка не са ли еднакви?

# 19
  • Мнения: 103
По принцип са еднакви картинките, но на едното място са на куп и можеш да ги обхванеш с един поглед, а второто си е вече като галерия, там можете всяка една да си я разгледате по-подробно.
Пак ви казвам, ако го мислите, нищо няма да излезе, отговорите трябва да са спонтанни!

Honey Hug  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 138
Доброволец 17
картинка 2
картинка 6

# 21
# 22
  • Мнения: 858
доброволец номер 18
1 линк-21
2 линк-5

# 23
  • Мнения: 3 521
№ 10
№ 35

# 24
  • София
  • Мнения: 179
№21
№3

# 25
  • Мнения: 790
доброволец-21 картинка 2 и 19

# 26
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 504
Доброволец номер 22
29
21

# 27
  • Мнения: 111
номер 23
7
6

# 28
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
номер 24

21
21

# 29
  • под тепетата
  • Мнения: 9 320
20,8 и 25 поред ( а ми се струва 26, ако не греша  newsm78)

# 30
  • Мнения: 84
15, 21, и 26та поред.

# 31
  • София
  • Мнения: 6 743
28 ред
20 първа
19 втора
 newsm78
И ся какво  Thinking

# 32
  • Мнения: 103
28 ред
20 първа
19 втора
 newsm78
И ся какво  Thinking

Чакаш да се разпишат още 72 човека Mr. Green

# 33
  • Мнения: 4 392
май се сещам за какво иде реч...


1. линк- 7
2. линк- 21 , (това - след като ги разгледах, )но спонтанно исках да избера 10


Последна редакция: вт, 28 авг 2007, 22:38 от Amarena

# 34
  • Мнения: 103
Тихо, Амарето Mr. Green

Абе май трудно ще ги дотикаме до 100, м? Айде нека да са 50 тогава, т.е още 21 човека да се разпишат Flutter

# 35
  • Мнения: 4 392
Направих го на дъщеря ми.(2г,2м) . И на двата линка показа номер 1.

Ще поканя малко народ  в темата. Hug

Последна редакция: ср, 29 авг 2007, 15:35 от Amarena

# 36
  • Мнения: 6 315
И от двата линка - 20-та. Еднакви са май, а жълтите цветя са ми слабост и веднага ми грабнаха окото Simple Smile.

Май съм 31-ва по ред Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 1 775
1- 29
2- 4
32 -ра по ред.

Последна редакция: ср, 29 авг 2007, 11:46 от Lovi

# 38
  • Мнения: X
1 -№15
2 -№5
Доброволец № 33

# 39
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
34

1ви линк 26
2ри линк 35

# 40
  • Мнения: 1 426
35

7 и пак 7

# 41
  • Мнения: 718
36
Първо 23
второ 8

# 42
  • Мнения: 1 403
доброволец № 37
от първия- 26
от втория- 20

# 43
  • Мнения: 103
Останаха ми още 12 картинки да опиша и ще съм готов да ви кача инфото, утре, най-късно в петък.. току виж дотогава още някой и друг се разпише.

# 44
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
15, 35, доброволец № 38


Чакай, тъкмо пуснаха линк в цветарската тема, може да има доста желаещи

# 45
  • Мнения: 103
Я дай линк, къде е тази цветарска тема.. идеята е да не познавате съответните растения, иначе изборът ви може да бъде повлиян от пристрастия или асоциации и непредубедеността отива по дяволите Whistling Нещо като това за жълтия цвят..

Но какво пък, голяма работа, все ще видим дали ще излезе нещо накрая..

# 46
  • Самоков
  • Мнения: 561
№ 21 от първи линк, № 35 от втори. Доброволец № 39.

# 47
Номер 29 от първия и номер 5 от втория. Доброволец - 40.

# 48
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
14
19
доброволец No 41

# 49
  • Мнения: 3 810
доброволец 42
1 линк- 10
2 линк- 4

# 50
  • Мнения: 1 120
доброволец 43
1 линк-12
2линк-20

# 51
  • Русе
  • Мнения: 2 354
номер 43
19, 5

# 52
  • Мнения: 47 996
45
и двата пъти 26

# 53
  • Мнения: 103
Може и да не довършим теста, ако случайно ме няма тук вече, вижте за инфо по темата в албума в snimka.bg
Bye!

# 54
  • Мнения: 3 810
aaaa, не така, дай конкретно къде!
или все още липсва инфото?

# 55
  • Мнения: 103
Още малко ми остана, не успях вчера да довърша, шот ми се доспа зверски.. Днес би трябвало да приключа..

# 56
  • Мнения: 929
запис  46 ли идвам newsm78 - снимка 21 двата пъти, ама и на двата линка ми излиза едно и също тъй ли е

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 08:50 от Ilistavreva

# 57
  • Мнения: 103
Айде, ще се престрашат ли още поне 4 човека?

# 58
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
47

От първия линк № 5
От втория          № 3

# 59
  • Мнения: 103
Добре! Благодаря ви!

Сега, без да навлизаме в подробности за самите Бах есенции, тъй като не му е мястото тук, само да ви обясня каква е втората част на темата.

На тази снимка (http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3819528), общата, отдолу е адресът, където можете да намерите инфо.. всяка една снимка съответства на растение, което пък има свой психологически профил.

Искам да прочетете инфото за растението, което сте си избрали (най-вече първото) и да попълните анкетата.

(Има още 7 есенции за които не съм качил една част от краткия текст, тази вечер ще ги довърша! Изчакайте, ако ви касае, до утре с отговора..)

Тестът е по-скоро забавен, мисля, че ще има много хора при които нещата ще се разминават.. но аз вече посочих, че има поне три фактора, които водят до подобен негативен резултат: липса на спонтанност при отговора; това, че в момента нямате проблем обострен на който да съответства дадена есенция, в смисъл, нямате нужда от такава и те "мълчат" по тази причина; не сте растение (а змия, например Mr. Green).

Благодаря още веднъж! Чакам 47 гласа в анкетата Peace

  bouquet

Допълвам: моля не приемайте нещата там буквално, бъдете по-гъвкави, хванете червената нишка, есенцията и според нея отсъдете дали това ви е присъщо; не е нужно да се разписвате, ако нещо ви притеснява, просто гласувайте, но предпочитам резултатите да са колкото се може по-близки до реалното положение!

# 60
  • Мнения: 1 113
Хами, анкетата не ти е много читава - не дава брой/процент гласували.

Аз гласувах с първа опция, макар, че избрах само една снимка. При мен описанието й отговаря.

# 61
  • Мнения: 3 810
Изтествах се и се забавлявах Peace
Ей, че сме добрички Laughing

1- отговаря със сигурност, за 2 на 80%, но ще си призная че нямах време да изгледам всички до край- стигнах докъм 20.
Хамелеоне- действай, прави я!

# 62
  • Мнения: 103
Хами, анкетата не ти е много читава - не дава брой/процент гласували.

Аз гласувах с първа опция, макар, че избрах само една снимка. При мен описанието й отговаря.

Умишлено е така, ок си е анкетата Mr. Green Накрая ще се видят резултатите..

# 63
  • Мнения: 103
Изтествах се и се забавлявах Peace
Ей, че сме добрички Laughing

1- отговаря със сигурност, за 2 на 80%, но ще си призная че нямах време да изгледам всички до край- стигнах докъм 20.
Хамелеоне- действай, прави я!

1 снимка, тази, която е спонтанно избрана ми е по-важна..
Btw, киселицата, която си избрала.. тя е от тия 7 за които още не съм качил цялото инфо.. сигурна ли си, че това едно изречение, което е там съответства? Макар, че да, то е есенцията..

# 64
  • под тепетата
  • Мнения: 9 320
Гласувах с 1-ва опция, но и от двете избрани от мен има около 70 % истина  (20 и 8

# 65
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Аз също гласувах с първа опция, защото при мен и двете есенции съответстват на психологическият ми профил.  Wink

# 66
  • Мнения: 6 315
Да, въпреки пристрастността ми към жълтият цвят.  Laughing Пък и наскоро пих точно Rescue, в чийто състав влиза Simple Smile.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
от първия линк-6 от втория-29

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
Я пак ми обяснете как да прочета информацията за всяко растение, че нещо ми е прегрял мозъка и не разбрах.

# 69
  • Мнения: 4 392
Адресът е под самите снимки.
Разбира се, трябва да прибавиш www.   Wink

# 70
  • под тепетата
  • Мнения: 9 320
адресът е този bach.vlkomarov.info , и аз доста се полутах.

# 71
  • Мнения: 1 666
Доброволец № незнам-кой
от първата снимка - 20
от втората снимка - 21
Описанията отговарят напълно!

# 72
  • Мнения: 103
Да, въпреки пристрастността ми към жълтият цвят.  Laughing Пък и наскоро пих точно Rescue, в чийто състав влиза Simple Smile.

Е, глей са, ако ги познаваш Баховите, това компрометира положителния отговор, който си дала..

# 73
  • Мнения: 103
Адресът е под самите снимки.
Разбира се, трябва да прибавиш www.   Wink

Не, не трябва да добавяш www, това е поддомейн.. не мога да го напиша тук, защото сайта ми е рестрикнат от администратор и ако го напишете веднага бива заместен от google.com - пример малко по-нагоре..

# 74
  • Мнения: 103
На тази снимка (http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3819528), общата, отдолу е адресът, където можете да намерите инфо..

# 75
  • Мнения: 4 392
Аз още не мога да определя, дали отговарят. Особено първата..  Thinking
Мисля, че окото ми беше изманипулирано. Много лесно се впечатлявам..Или съм змия? smile3506
Ще мисля още и тогава ще гласувам.

# 76
  • Мнения: 6 315
Е, глей са, ако ги познаваш Баховите, това компрометира положителния отговор, който си дала..

Чела съм, но по картинка не ги познавам, а и не знаех, че тестът е свързан с тях Simple Smile.

# 77
  • Мнения: 161
Доброволец №50  (или поне така преброих)

1. №15
2. № 25

първото растение не мога да кажа че е мн.точно.

второто обаче явно ми приляга - защото напоследък непрекъснато се притеснявам нещо на някой да не се случи. - точно както е описанието по Бах.

Дали пък да не си взема от тези капки? Може би ще ми подействат добре.

# 78
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Аз съм зодия близнаци, и понеже не можах да се спра само на две картинки, тайно си избрах 2 двойки картинки.
Ми и двете двойки ми подхождат, ама идеално. Как да го тълкувам това сега  newsm78


А и не се шегувам, сериозна съм.

Обаче се поизпотих, докато открия инфото, че даже по едно време и темичката ми зачезна.

# 79
  • Мнения: 6 993
Абе горе-долу отговаря, макар че доста се облещих. Знаех, че съм зле, ама чак толкоз Joy

# 80
  • Мнения: 718
Аз не намирам инфото...дайте го насам и аз съм от доброволците ........ Praynig

# 81
  • Мнения: 103
Аз не намирам инфото...дайте го насам и аз съм от доброволците ........ Praynig

Olive, No 23, Маслина (лат. Olea europea)

  23: Olive, по Пати Аспен
  Цветето на обновлението
  Основни симптоми: Личността е обзета от тотално изтощение, както на физическо, така и на психическо и умствено ниво.
  Положителни ефекти:
    Енергията протича свободно.
    Възстановяват се силите на физическо, умствено и психическо ниво.
    Възстановява се загубената хармония и баланс.
    Възвръща се доверието в собствените сили за справяне в живота.

  23: Olive, по Бах
  За онези, които са страдали много умствено и физически и са така изтощени и уморени, че чувстват, че нямат повече сили, за да правят каквито и да било усилия. За тях ежедневният живот е уморителна работа, която не носи никакво удоволствие.

  23: Olive, по Пашкулев
  Въздейства върху последиците от физическия и умствения стрес. Лесна уморяемост до пълно изтощение и денонощна сънливост, безразличие и отчаяние или склонност към отлагане са определящите симптоми.
  Често е налице и физическа патология: желязодефицитна анемия, бъбречна недостатъчност или нарушение на нормалната бактериална флора.
  Когато се дава за преодоляване на трудности, може да се комбинира с Gentian.

Chicory, No 8, Цикория (лат. Cichorium intybus)

  8: Chicory, по Пати Аспен
  Цветето на майчината любов
  Основни симптоми: Личността се стреми да манипулира и да прави другите зависими. Убедена е, че не е достатъчно оценена и обичана.
  Положителни ефекти:
    Спонтанно раздаване без да се очаква нищо в замяна.
    Уважение към личния избор на всеки и зачитане на правото му на собствено развитие.
    Разпознаване на личните нужди и самостоятелното им удовлетворяване.
    Грижа за другите с голяма любов и получаване от тях на искрени чувства.
    Усещане, че сте обичан заради това, което сте.

  8: Chicory, по Бах
  За онези, които са много внимателни към нуждите на другите; те имат склонност да са прекомерно загрижени за деца и роднини, приятели, и непрекъснато намират нещо, което трябва да се оправи. Те непрекъснато поправят това, което смятат за лошо и правят това с голямо удоволствие.
  Имат желание тези, които обичат да са наблизо около тях.

  8: Chicory, по Пашкулев
  Разхлабва болезнената привързаност и загриженост за другите, склонността да "владеем" хора и ситуации, като използваме и индиректни методи от рода на ласкателство, изнудване и симулация. Когато са в негативна фаза такива хора са "емоционални вампири": властни, придирчиви, лъжливи или преувеличаващи, упорити и лесно обидчиви.
  Много полезен лек за майките и децата от преходните възрасти, както и при психотерапевтични и духовни мероприятия: с цел подпомагане разгръщането на безусловна любов.
  Физически се отразява добре върху черния дроб и жлъчката и при състояния, свързани със задръжка на течности. Известна и като синя жлъчка.

# 82
  • Мнения: 718
Хамелеон-Благодаря....Май повечето неща ми съвпадат,но дори не предполагах ,че съм тоооолкова изтощена ,че и такъв тест ще го отрази.........

# 83
  • Мнения: 103
Има една подробност, принципно тези 38 есенции покриват базовите неща в нашия живот.. няма начин някой, който и да било, в даден момент да не е в състояние на Маслина, примерно, грохнал от умора. Идеята е, ако давата положителен отговор в анкетата е да решите дали есенцията, която ВИ е избрала, отговаря на текущото, сегашното, актуалното състояние.. а не по принцип!

Другото, което е: тези, които дават отговор "да" и ако не познават профила на избраните Бахови есенции.. не ви ли учудва? Как си обяснявате ситуацията? Просто съвпадение? Случайност? М?

# 84
  • Мнения: 185
Аз съм 18-ия Crazy
1-ия линк-35картинка
2ия линк-7картинка

# 85
Отговорих с първа опция Simple Smile

# 86
  • Мнения: 3 760
Втората ми отговаря доста по-точно (и по принцип, и в момента на избор). Първата приемам на около 50%. Не гласувам в анкетата, тъй като го няма моят отговор  Sunglasses

# 87
  • Мнения: 1 666
Другото, което е: тези, които дават отговор "да" и ако не познават профила на избраните Бахови есенции.. не ви ли учудва? Как си обяснявате ситуацията? Просто съвпадение? Случайност? М?

Има неща, които просто не се мъча да си обяснявам. Има необясними неща и това е! Приемам го! И е факт, че и двете т.нар. есенции (аз между другото сега за пръв път ги чувам) съвсем точно описват състоянието ми в момента.

# 88
  • Мнения: 103
Добре, значи си струва да отделя някой и друг ден да го направя тоя тест в интерактивен вид за сайта.. фървежен ше да е, явно newsm78 Mr. Green

Оф, останаха ми 3, 27, 31 и 32.. как ме домързя само Mr. Green Сега ще поверя длаи някой ги е споменал, че да не се мина да се юркам излишно Mr. Green

Пфу, 3 пъти 32 и 2 пъти 3, ще ги правя значи, няма измъкване Mr. Green

Последна редакция: пт, 31 авг 2007, 10:17 от Hamaelleon ™

# 89
  • Мнения: 3 521
Гласувах. Интересен тест Peace.

# 90
  • Мнения: 103
Хайде, гласували са само 27 от тия почти 50 човека, които се разписаха.. давайте да я приключваме тая тема..

# 91
  • Мнения: 1 426
В общи линии и двете ми отговарят, но втората доста повече от първата - защо няма такава опция, щях да гласувам за нея.

# 92
  • Мнения: 103
Защото за мен е по-важен първият избор; този, който е по-спонтанен. Не пречи и вторият да е също толкова верен, но обикновено там вече се намесват и други фактори.

Както и да е, темата беше "тест за тест", т.е исках да видя дали си заслужава.. като го направя ще ви го покажа и може да го пращате и на други хора. Кой знае, на някой от тях, освен интересно, може да му е и от полза..

Сега правя и RSS за раздела. Това ме подсеща за следващата тема в клю-то Mr. Green

# 93
  • Мнения: 2 910
И аз се тествах: от първият линк си избрах снимка 21, а от вторият- 29.
Гласувах Peace

Последна редакция: сб, 01 сеп 2007, 15:14 от reniuga

# 94
  • Мнения: 103
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=218024.msg4831904#msg4831904 - сега тук..

---

Промених анкетата да показва %-ти..

Последна редакция: сб, 01 сеп 2007, 16:30 от Hamaelleon ™

# 95
  • Мнения: 4 392
После нали ще покоментираме малко... Имам някои съображения.. Thinking

# 96
  • Мнения: X
Добре де, аз като си избрах и  от двата линка едно и също растение?

Последна редакция: сб, 01 сеп 2007, 18:03 от Анонимен

# 97
  • Мнения: 4 392
Айде, гласувах. Но пак с уговорки..
Много съм сложна явно. hahaha

# 98
  • Мнения: 103
Няма никакъв проблем да са едни и същи: просто я прочети есенцията два пъти Mr. Green

Да коментираме? Тук? Ами ако съм още тук Joy

# 99
  • Мнения: 4 392

Да коментираме? Тук? Ами ако съм още тук Joy
Ами гледай да си тук, че... иначе си оттеглям гласа.. Sunglasses

# 100
  • Мнения: X
И аз гласувах.
Подкрепям Амарена.
Гледай да си тук, че... Twisted Evil

# 101
  • Мнения: 103

Да коментираме? Тук? Ами ако съм още тук Joy
Ами гледай да си тук, че... иначе си оттеглям гласа.. Sunglasses

Не зависи от мен, сори, силата ме владее, не аз нея Mr. Green

# 102
  • Мнения: 4 392

Да коментираме? Тук? Ами ако съм още тук Joy
Ами гледай да си тук, че... иначе си оттеглям гласа.. Sunglasses

Не зависи от мен, сори, силата ме владее, не аз нея Mr. Green
айде, айде, не зависело... не настъпвай змиите / кокошките и т.н. и няма да те владее силата..  Joy

# 103
  • Мнения: 103
Аз? Да ги настъпвам? Ми те просто ми се врат из краката Flutter Аха им кажа нещо и идва предубеден блюстител на реда и ме пита усещаш ли, че е време за ваканция? Пък аз мислех, че август свърши Mr. Green

# 104
  • Мнения: 2 381
Интересно ми беше правенето на теста Wink
Моят първи избор беше-26
а втория-26

# 105
  • Мнения: 2 759
                    Деветнадесети доброволец. 12, 20. Малко не разбрах къде да прочета за есенцията, ама ще се ориентирам като се наспя...

# 106
  • Мнения: 103
В информацията за албума, както и под голямата снимка съм дал адрес за RSS емисията. Който не знае за какво иде реч може да направи справка с актуална тема в клюкарника.

Аз все още чакам гласовете да станат 50, но явно нмякои са се разписали и са забравили след това за темата. Здраве да е Mr. Green

# 107
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Доброволец 20
Снимки 20 и 10.

# 108
  • Мнения: 103
Fam, броенето вече е излишно.. просто се върни малко по-нагоре и виж къде какво да прочетеш за картинките, а после гласувай в анкетата.. Бройката мина 50, никакъв 20 номер не си Crazy Mr. Green

# 109
  • Мнения: 3 622
Гласувах  Peace
И двете отговарят при мене  Peace

# 110
  • Мнения: 1 120
номер 12 напълно отговаря,но не мога да намеря инфо за номер 20  newsm78

# 111
  • Мнения: 103
Mimulus, No 20, Мимулус (лат. Mimulus guttatus)

  20: Mimulus, по Пати Аспен
  Цветето на куража
  Основни симптоми: Този много притеснителен и несигурен човек се бои от всичко, което го заобикаля и категорично отказва да се конфронтира със света.
  Положителни ефекти:
    Човек се научава да се приема такъв, какъвто е.
    Преодоляване на страховете, осъзнаване на собствените възможност, придобиване на смелост за справяне с живота.
    Придобиване на спокойствие, което е типично за хора изправили се пред големи трудности.
    Вътрешно равновесие и сигурност.
    Свобода да се живее пълноценно.

  20: Mimulus, по Бах
  Страх от света, от болест, болка, бедност, нещастни случаи, от тъмнината, от оставане, от нещастия - страховете на ежедневния живот. Тези хора тихичко и тайно носят своя страх, не говорят за него на другите.

  20: Mimulus, по Пашкулев
  Въздейства основно върху страха. За разлика от Трепетликата (Aspen), тук обект на опасения са познати обекти (животни, хора, болести, високи или открити места и т.н.) За прием на цветни капки с Мимулус са кандидати и стеснителните, лесно изчервяващи се деца и възрастни; също и тези с говорни дефекти, дължащи се на недостатъчно упование в себе си. Есенцията насърчава вярата, а с нея и волята, доверието, смелостта и приемането на живота с търпение.
  Прилага се често, както в състава на Rescue Remedy, така и в различни други съчетания и самостоятелно.

# 112
  • Мнения: 1 120
ако обобщиме в 2,3 думи цялото инфо от 20,пак мога да кажа,че съответства на състонието ми от няколко месеца

Общи условия

Активация на акаунт