Стара Загора 36 - Любов с лилави маратонки...

  • 18 154
  • 280
  •   1
Отговори
# 270
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Живе,продължавам да стискам палци за по-бързо оздравяване.От това,което съм чела,а и ти си ми казвала,според хомеопатията външните кожни проблеми са израз на някакъв вътрешен проблем,нали?
Точно така. Въпросът е, че откриването на вътрешния проблем не е никак лесна работа, често отнема време (повече отколкото е нужно на външните симптоми да отшумят, поне за момента) и не на всеки наричащ се "хомеопат" му се отдава тази работа.

Ушенцето на Алекс изглежда малко по-добре днес и като цяло е игрив и весел, няма температура и изобщо не мисля, че трябва да го натикам с Аугументин, Биокс-Туми (или нещо подобно), Стеримар, Тобрекс, Кетотифен, Пиковит и Парацетамол. Всичко това е изписано на рецептата от днешния му преглед.

# 271
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ушенцето на Алекс изглежда малко по-добре днес и като цяло е игрив и весел, няма температура и изобщо не мисля, че трябва да го натикам с Аугументин, Биокс-Туми (или нещо подобно), Стеримар, Тобрекс, Кетотифен, Пиковит и Парацетамол. Всичко това е изписано на рецептата от днешния му преглед.
Shocked #Crazy

# 272
  • Мнения: 11 315
Джейд, съжалявам, че детето е болно.
Пускам ви линк за една много интересна тема тук по този повод.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=217782.0;all

# 273
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Хомеопатката, тюф какво красиво име... Която посещаваха нашите деца...
Се казва Мария Стоянова... И в момента я посещават от време на време...
От мен само координати... Живее близо до стадиона...
Адресът й е ул. Никола Дечев № 7 или 9... Не си спомняме точно...
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=e7b2b0d3693f8e3f0b55327c4a9004 … p;ix=15&iy=21
Къщата е навътре от улицата и се влиза през една голяма желязна порта - ажурна (като за гараж)...Телефонът й е 0897 882391...

# 274
  • Мнения: 855
Някой ходи ли до оutlet-а на Zara в търговски център Сити?Някакви впечатления?
Даа  Grinning Има хубави неща за дами и деца, за мъжете-нищо  Mr. Green За бебчета има, но за момиченца. За момченца само 2 жилетки мернах. За по-големи дечица- 2-3-4...год има доста хубави неща, поне на мен ми харесаха. Аз си харесах страхотно яке за зимата, ама ще видим дали ще ме огрее  Rolling Eyes

Джейд, бързо оздравяване на детенце  Hug

Между другото кой каза, че няма детски кът в Сити  Thinking Има детски кът. Е, няма много играчки вътре, но е голямо, чисто е, не е задимено и върши работа за хладно време. Ние все в универсалния ходим като стане по-студено, но там повече се усещат цигарите  Confused

# 275
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Между другото кой каза, че няма детски кът в Сити  Thinking Има детски кът. Е, няма много играчки вътре, но е голямо, чисто е, не е задимено и върши работа за хладно време. Ние все в универсалния ходим като стане по-студено, но там повече се усещат цигарите  Confused

Никой не е твърдял подобно нещо... Пак си има кафе, пак има няк`ва зала с обаче твърде проскубани играчки (малко останали) без никаква кифла вътре, която да ти занимава лудите чавета... Защо ти вземат единия лев, така и не се разбра...
Очакваме пиколомондовското заведение...



А тази вечер, както си седях и ровех в интернет... Намерих това... Не искам коментари...
Обаче, след като го видях... Изведнъж разбрах, че трябва да се прекръстя и да си сменя аватара... Спонтанно...!

# 276
Не че нещо, но къде точно се ровиш в Интернет? (Може и на лични)
И защо точно "Тиква"?

# 277
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Не че нещо, но къде точно се ровиш в Интернет? (Може и на лични)

В раздел "Кулинария" на www.4coolpics.com...

# 278
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Експри, "Тиквеник" ще ти отива повече  Mr. Green

# 279
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ако трябва да съм напълно честен...
Това ми беше първата мисъл... "Тиквеник" - това звучи гордо...!
Дори си намерих и тиквеник на снимка... Печен, приятно зачервен, с пудра захар отгоре...
Ама реших, че тиква по ще ми подхожда... Узряла, прилично заоранжавена, сладка...
А и госпойцата от горната снимка... Едва ли с това телосложение ще се хване нявга да прави тиквеник... Нищо, че се е "забъркала" с брашно...
По-вероятно е да се хване да прави нещо друго с тиква... Mr. Green
Те такива ми ти работи...




П.С. Божке, к`ви глупости изпях... Тъй де, изписах... Wink

# 280
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Айде към новата тема... Напред...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=224057.0

Общи условия

Активация на акаунт