Как да събера смелост за руса коса...

  • 8 024
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 076
Деси,явно ти е легнало на сърце русото,така че не прави компромиси с кестеняви тонове.Най-добрият начин да устоиш на изкушението е да му се отдадеш  Simple Smile
Аз съм брюнетка с много бяла кожа и преди доста години също се изрусих.Платиненото ми стоеше супер,но отгоре фризьорката сложи едно русо-червеникаво и ми се доплака.На следващия ден покрих всичко с черна боя и проблемът се реши.Но не съжалявам за експеримента:исках да се видя и се видях! Wink

# 31
  • Мнения: 511
Моята фризьорка пък ме навива да се направя руса, понеже и аз съм белоснежна. Още обмислям, и аз като теб Laughing Един ден се реша, на следващия вече не  Embarassed Ще очакваме снимчици, ако се решиш. Пък може и аз да се прежаля  Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз  също с бяла кожа и сини очи и определено не се харесвам руса, чъпреки че е класика тази комбинация. Naughty Толкова ме обезличава русото. Най - много се харесва кестенява -различни нюанси съм пробвала  ( боядисвам се, иначе естествената ми коса е светлокестенява). Според мен на бялата кожа и светлите очи повече върви малко по-тъмна коса, но не и черна.
Защо не пробваш с нещо светлокестеняво, а ако се харесаш, може да пробваш  после и с по-светло. Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 748
На мен ми харесваш с тъмна коса. Пък и всички фатални жени са брюнетки Wink!

# 34
  • Мнения: 1 234
Здраввей Деси  bouquet
Много си хубава с черна коса,което не значи,че няма да ти отива и с руса,напротив даже Hug Моите вежди са същите като дебелина и форма като твоите,лицето ми е също толкова бяло и ми отиваше русо.Затова съм сигурна,че и на теб ще ти отива.
И все пак мисля,че черното е твоя цвят,пак ти казвам-много ти отива Peace
В крайна сметка те съветвам да се направиш руса,само ако си на 101 % сигурна,че искаш точно този цвят.Ако се колебаеш (както всъщност правиш,съдейки по поста ти Wink ) не го прави на този етап.Щом искаш промяна,направи нещо различно със себе си,не е казано,че трябва да е точно русо.Почакай за русото,когато си убедена,че искаш точно русо и нищо друго Stop
Успех,Деси    bouquet

# 35
  • Мнения: 1 092
Смело действай - направи се руса щом това е желанието ти newsm10
след мноого чудене преди 3 години се изрусих и сега никой не може да ме накара да потъмня косата си smile3521  така,че моя съвет е - експериментирай newsm10
и не забравяй - РУСО ГЛАДНО НЕМА newsm44

# 36
  • Мнения: 917
Според мен русо ще ти отива много, но не от най-светлите тонове
Защо не пробваш опушен лешник май беше или карамел  newsm78 абе не много много светло русо а по-тъмно
Супер ще си и да покажеш снимки  Joy

# 37
  • София
  • Мнения: 35 942
Деси, ако това на аватара си ти, не ти трябва руса коса. Прекрасна си така.
Прекрасна  Peace

# 38
  • Мнения: 619
Красива си и то много!
Лично моя съвет е да не си гориш косата напразно!
Аз така направих... русото беше много готино ... ама пораженията са  Confused  !

# 39
  • Мнения: 2 199
Цитат
РУСО ГЛАДНО НЕМА  newsm44

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Много ме разсмя, благодаря ти   bouquet

Пробвай!!! ако не ти хареса, ще си боядисаш отново тъмно  Wink
Всъщност лесно е да се дават съвети, но аз не бих се изрусила(да не казвам голяма дума)

# 40
  • Мнения: 1 224
 Ако ти е мерак да се "видиш" с различен цвят коса ,пробвай с програмата в сайта на Арома. Wink

http://www.aroma-bg.com/fun/index.php?cat=4&lg=bg  
 
в частта  Виртуален фризьорски салон,трябва само  се регистрираш и да качиш своя снимка. Peace
 

  
А знаеш ли случайно,дали има такъв сайт и за мъжки прически,че приятелят ми е много суетен в това отношение и би се зарадвал да види как ще му отива Simple Smile

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Красива си и то много!
Лично моя съвет е да не си гориш косата напразно!


 newsm10

И аз мисля така. С тая фасада и да не си руса, гладна няма да останеш, щото и хранителите се изтарикатиха и вече не мятат на сляпо.

# 42
  • Мнения: 619
Пък и русо русо... ама и такив руси има дето... Sick

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 817
......вие какво ще кажете-дали ще ми отива руса коса?.........

Според мен изглеждаш твърде добре и с тъмна коса, но за да не си правиш експерименти и да си гориш косата напразно (а от тези програмки не можеш да добиеш ясна представа как би изглеждала реално), моят съвет е - отиваш в един магазин с перуки и пробваш всички руси с прическа близка до твоята и така най-безболезнено ще разбереш дали ще ти отива или не. Според мен ще ти отива, но по-важното е ти да се харесаш. Ако на теб ти харесва, нашето мнение е без значение. Успех каквото и да решиш   bouquet

# 44
  • Мнения: 1 558
Лелеееее, момичета, трябва да покажа тая тема на мъжа ми, да се засрами колко комплименти получих за нула време Simple Smile

Много ви благодаря:)

Ходих днес пак при фризьорката, след 10тина дни ще има последователно часове, и обеща да се занимае с косата ми. Пък там каквото стане-ще повтаря кичури ли, ще ме изрусява ли, ще ме потъмнява ли-нейна си работа. Важното е като изляза да имам коса, и все пак да се харесвам. Тя настоява за някакъв цвят L'Oreal Majirel 3.1-нещо кестеняво, но със сив оттенък. Не мога да си го представя, ама обещавам да пусна снимки, като ида на фризьор-пък то дотогава има бая време, кой знае какво ще ми щукне.

Какво стана? Ходи ли и с нов цвят ли си?

Общи условия

Активация на акаунт