триколка или стандартна количка

  • 2 031
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 881
нищо освен че тази дето си харесахме Кенгурур Cruiser ми изглежда някак огромна на моя ръст.

Имах същата количка, невероятна е, колко терени е минала и е като нова!

# 16
  • Мнения: 5 401
Триколките са много проходими и издръжливи колички, но за съжаление ужасно тежки!  ooooh! Проблем в ръста не би трябвало да те притеснява, понеже дръжките се регулират според височината на бутащия, но тежестта, уви, си е голяма!  ooooh!

Бутах 1 месец Круизер-а и качвах десетина стъпала. Когато за малко да изпусна количката с новороденото си бебче, реших да я захвърля и си купих Чико, която тежи само 8 кг. Сега се благославям за избора си, понеже 90% от майките си купиха и летни колички, а аз продължавам да си бутам моята.

Леко добременяване!   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 881
Круизъра се качва и слиза по стълби без да се вдига, затова са му огромни гумите. На слизане се приплъзват гумите по стъпалата, като задържаш за дръжката, а на изкачване пак така, но се издърпва!

# 18
  • Мнения: 5 362
Не съм имала проблем със стабилността. Триколката е много по-проходима и маневрена.


Подкрепям Peace
Зимната ми количка беше триколка и не ме е разочаровала.

# 19
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Още един глас в подкрепа на триколките. Мн. съм доволна от количката във всякакъв аспект, а за българските улици са най-добрия избор.

# 20
  • Мнения: 1 209
бутала съм и двете,
-много съм доволна от комбинирана триколка особено зимата.  вся4ески са проходими . недостатък е, 4е са малко обемни и трудно взлизат в някои асансьори или в градски транспорт. определено е за по-яки мами.
-за по-голямо дете лятната 4етириколка в най-улекотения си вариант е незаменима, защото самото детенце ве4е тежи пове4е, а на разделните й дръжки се зака4ат пликове с покупки. Simple Smile
каквото и да купуваш гледай да е с алуминиева рамка.

# 21
  • Мнения: 120
мами, благодаря на всички които си дават мнението, след като обикалям по магазините и като гледам те всички комбинирани колички са доста тежички 14-18кг. а и триколките са доста големички, аз не съм от едрите мами /160см./ и нещо не ми се връзва на моя вид успешното боравене с триколка иначе много си ги харесвам. Може и да има по-прибрана триколка някой да знае такава  newsm78
   Триколките са ужасни поне за мен.Много са тежки и нестабилни .Аз сум и с кола и като трьгна сама с кола,коли4ка ,дете и багажи да ама не ,нещо по-леко и практи4но.Ако се разхождаш само пред вас да.... newsm78  ,но като порасне и детето и като натежи и то и познаи какво става....Имам кохтакт с много маики ,покраи работата ми и мнението е това.На вси4ки им харесват,купуват ги и после се 4удят как да ги махнат и да си вземат др.по-лека и прибрана УСПЕХ  bouquet

# 22
  • Мнения: 745
Имала съм и от двата вида колички, аз съм привърженичка на триколките, но те са по нестабилни, но пък са по маневрени и могат и в гората да се бутат, а четириколките са по стабилни но са като каруци и не са маневрени. Sad

# 23
  • Мнения: 120
Имала съм и от двата вида колички, аз съм привърженичка на триколките, но те са по нестабилни, но пък са по маневрени и могат и в гората да се бутат, а четириколките са по стабилни но са като каруци и не са маневрени. Sad
          Втората ми коли4ка беше 4-колка и беше много маневрена и мужа ми и викаше джипа,защото сняг,лед,киша,в гората,на пяська на плажа  не сме имали никакьв проблем,така 4е незнам ве4е,кои как разбира  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 44 103
всичко е въпрос на лично предпочитание, което по-те кефи това си вземи...аз лично не харесвам триколките...с малки изключения. въпрос на вкус и навик е.

# 25
  • Мнения: 1 420
Нашата количка е с 4 колела, но ни я подариха. Мисля, че 3колките са доста стабилен тип колички, а и са много симпатични. Ако трябваше да избирам сама сега може би бих си взела триколка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт