А Любэ??? Имат ли фенове тук?

  • 10 621
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Пу  Mr. Green и аз към феновете на Любе  Hug
И бяхме на концерта в НДК! Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 13 206
Пу  Mr. Green и аз към феновете на Любе  Hug
И бяхме на концерта в НДК! Peace

Аууу, черна завист ме обзе.... Twisted Evil

ЛЮБЭ - Ты неси меня река (Краса)
(из кинофильма «Граница. Таежный роман»)

Ты неси меня река
За крутые берега, (где поля...)
Где поля, мои поля, (где леса...)
Где леса, мои леса, (ты неси...)
Ты неси меня река
Да в родные мне места, (где живет...)
Где живет моя (моя) краса -
Голубые у нее глаза.

Припев:
Как ночка темная,
Как речка быстрая.
Как одинокая луна -
На небе ждет меня она.

За туманом - огонек, (огонек...)
Как же он еще далек. (Ой, далек...)
Ты мне ветер помоги -
Милой весточку шепни. (Знаю, ждет...)
Знаю, ждет меня (моя) краса -
Проглядела в ночь глаза.

Припев:

Ты неси меня река за крутые берега...
Ты неси меня река за крутые берега...
Голубые у нее глаза.

Припев:

# 32
  • София
  • Мнения: 13 206
Како Сийке, сега кат ми влезна в главата "Позови меня тихо по имени"... Щта убия... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И още една моя много любима

http://www.vbox7.com/play:efa43d45

Сквоpцы текст песни и аккорды


Любе - Сквоpцы
Gm
Cm D Gm
Мастеpил по весне я сквоpешники
Cm D Gm
Hе сквоpешники ладил - двоpцы
Cm F Hb D#
Пpилетайте мои вы потешники
Cm D Gm
Вы птицы мои
Я pyбаночком pадовал досочки
Все без yстали по yтpецy
Чтобы были yютными гнездышки
Вашим птенцам
Пpипев:
Gm Cm
Сквоpцы летят на pодинy сквоpцы
D7 Gm
Четят, летят.
Сквоpчихи на сквоpцов сеpьезно так глядят
Глядят, глядят.
Сквоpцы летят на pодинy сквоpцы
Четят, летят.
Сквоpчихи на сквоpцов сеpьезно так глядят
Глядят, глядят.
Бyдyт песни гyлять по окpестности
Бyдyт pощи во всю зелены
Пойте, пойте не pади известности
Ради весны
Пойти pади пpесветлого пpаздника
Безмятежнyю песню свою
Песню вешнюю, песню сеpдешнyю
А я подпою.
Пpипев (2 pаза)


И "Там за туманами"

http://www.vbox7.com/play:c4535e34

# 33
  • под тепетата
  • Мнения: 149
Да се пиша и аз към върлите им фенове! Открих ги миналата година като се заговори за първия им концерт и аз се разтърсих из нета за техни песни. Ако щете ми вярвайте, влюбих се безвъвратно само от първите 2 реда на  "Ты неси меня река" и останах без думи. Без да слушам повече (че нямах време) си я метнах на един диск и после като я изслушах, разбрах, че съм влюбена! Laughing Яд ме е, че не се организирах да отида на някой от концертите, но...следващия път. Синът ми покрай мен също им стана фен и най-харесва "Комбат" - пее си я с пълно гърло. Той е на 9 години и покрай тях прояви мерак да учи руски! Имат една много сладка песен - "Бабушка"- пеят я заедно с детски хор.  И още една песен с тяхно участие много харесвам - "Течёт река Волга" на  Людмила Зыкина. Настръхвам като я слушам! Същото е и с "Конь". Жалко, че не мога да дам линк за Волга, но вие сте я слушали, няма начин! Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 13 206
"Течёт река Волга" също ми е много любима Grinning
И искам да ти кажа, че направо на място си го казала. Аз също съм "влюбена"  Grinning

# 35
  • Мнения: 180
Има ли фенове на Любэ? Сега ми пратиха клипчета от www.vbox7.com и съм на тази вълна  Grinning Много ги обичам! Чудесни текстове, чудесна музика, абе дърпат ми тънката струна в душата  Grinning. Вие сте...
Много обичам Любэ. Имам дискове  от няколко години донесени от Русия. Тогава тук никой не беше чул за тях. Страхотни са .Поздравления за хубавата тема.

# 36
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Фен съм, че и мъжа ми и щерката запалих. Но до концертите не се доредихме, уви Cry.

# 37
  • Мнения: 1 937
  bouquet

"Позови меня тихо по имени
Ключевой водой напои меня
Отзовется ли сердце безбрежное
Несказанное,глупое,нежное
Снова сумерки входят бессонные
Снова застят мне стекла оконные
Там кивают сирень и смородина
Позови меня,тихая Родина
Позови меня,на закате дня
Позови меня,грусть печаль моя, позови меня
Позови меня,на закате дня
Позови меня,грусть печаль моя, позови меня
Знаю,сбудется наше свидание
Затянулось с тобой расставание
Синий месяц за городом прячется
Не тоскуется мне и не плачется
Колокольчика ль дальнее эхо ли
Только мимо с тобой мы проехали
Напылили кругом,накопытили
Даже толком дороги не видели
Позови меня,на закате дня
Позови меня,грусть печаль моя, позови меня
Позови меня,на закате дня
Позови меня,грусть печаль моя, позови меня
Позови меня тихо по имени
Ключевой водой напои меня
Знаю,сбудется наше свидание
Я вернусь,я сдержу обещание..."

А я вижте Конят тук

И да попитам (не е по темата, ама нали говорим на руски Mr. Green), подсетете ме моля, кой още изпълняваше тази песен -  Поручик Галицин. Спомням си друг глас...

Последна редакция: пн, 03 сеп 2007, 18:35 от Verdad

# 38
  • София
  • Мнения: 13 206
Александър Малинин е на този клип специално. Аз съм я чувала в много изпълнения... трябва да се поровя по дисковете си и ще ти кажа изпълнители.

A това изпълнение на "Конь" е страхотно!

# 39
  • Мнения: 25 610
И да попитам (не е по темата, ама нали говорим на руски Mr. Green), подсетете ме моля, кой още изпълняваше тази песен -  Поручик Галицин. Спомням си друг глас...

Висоцки!  newsm51

Дълбока благодарност към единствения сийдър, благодарение на когото тегля в момента концерта на Любе!  newsm20

Последна редакция: вт, 04 сеп 2007, 07:26 от Как`Сийка

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
При мен по потресаващото е, че преди година, може би дори две, се заговорихме с един колега от службата /там аз съм богът на компютрите, той на руската музика/. Искаше да му намеря из нета речник на руски, щото не можел да си преведе всичко......
Викам му за ко ти е бе, кой слуша такава музика в днешно време.
Даде ми диск с песни на Любэ, послушах, послушах, харесха ми 2-3 песни и до там, от де време за музика, а сега направо ми легнаха на сърце песните им........Цял ден ходя и тананикам: Позови меня тихо по имени. Мнооо яка. Ей, проста съм била тогава, ей..... newsm78

# 41
  • София
  • Мнения: 13 206
И да попитам (не е по темата, ама нали говорим на руски Mr. Green), подсетете ме моля, кой още изпълняваше тази песен -  Поручик Галицин. Спомням си друг глас...

Висоцки!  newsm51

Дълбока благодарност към единствения сийдър, благодарение на когото тегля в момента концерта на Любе!  newsm20

Е, браво!!! ако бях видяла щях да сийдвам и аз  Grinning Имай предвид, понеже аз го качих на диск, че май няма инф файла. А може и аз да бъркам нещо. Така прекъсва на сцените. Довечера ще пробвам на рирайтъбъл ДВД и ще кажа какво е положението  Grinning
Како, най-после да те вида на снимка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 42
  • София
  • Мнения: 13 206
При мен по потресаващото е, че преди година, може би дори две, се заговорихме с един колега от службата /там аз съм богът на компютрите, той на руската музика/. Искаше да му намеря из нета речник на руски, щото не можел да си преведе всичко......
Викам му за ко ти е бе, кой слуша такава музика в днешно време.
Даде ми диск с песни на Любэ, послушах, послушах, харесха ми 2-3 песни и до там, от де време за музика, а сега направо ми легнаха на сърце песните им........Цял ден ходя и тананикам: Позови меня тихо по имени. Мнооо яка. Ей, проста съм била тогава, ей..... newsm78

Да ти кажа и аз си мислех, че малко хора слушат този тип музика, но се оказа, че не е така.  Wink Имаме колеги от Русия, които вече трета година са почти постоянно при нас. Познайте... Mr. Green Колко музика и филми се донесоха, източиха и пр. А и лафчето на водчица върви с тях  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 25 610
Е, браво!!! ако бях видяла щях да сийдвам и аз  Grinning Имай предвид, понеже аз го качих на диск, че май няма инф файла. А може и аз да бъркам нещо. Така прекъсва на сцените. Довечера ще пробвам на рирайтъбъл ДВД и ще кажа какво е положението  Grinning
Како, най-после да те вида на снимка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Пусни един сийд и довечера, че снощи не можах, много падна скоростта.  Praynig
Благодаря за комплимента, много съм секси, нали?  Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 13 206
Е, браво!!! ако бях видяла щях да сийдвам и аз  Grinning Имай предвид, понеже аз го качих на диск, че май няма инф файла. А може и аз да бъркам нещо. Така прекъсва на сцените. Довечера ще пробвам на рирайтъбъл ДВД и ще кажа какво е положението  Grinning
Како, най-после да те вида на снимка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Пусни един сийд и довечера, че снощи не можах, много падна скоростта.  Praynig
Благодаря за комплимента, много съм секси, нали?  Mr. Green

Около 17:00 се прибирам и пускам да сийдвам. Има ли значение дали ползваш бит комет или нещо друго? Аз ше пусна де...

Секси си!! Я ме виж мен. Не съм секси, ма съм учена от малка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт