Urinelle - новия хит сред дамите

  • 5 096
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 097
Уникално изобретение. Wink
Бих го ползвала вместо да правя акробатика върху тоалетна чиния.

Или да подлагам пикочния си мехур на опасност от пръсване, както правя аз... Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 4 392
Аz предпочитам да се борим за по- чисти тоалетни. Laughing
Кой ще оформи петицията? Flutter

# 32
  • Мнения: 3 521
Сега се хилих на клипчето, но като се сетя като бременна как почти сълзи са ми потичали на опашки пред тоалетни и си мисля, че е направо гениална тая фуния Mr. Green.

# 33
  • София
  • Мнения: 11 116
Аz предпочитам да се борим за по- чисти тоалетни. Laughing
Кой ще оформи петицията? Flutter

Обречена кауза  Naughty

# 34
  • Мнения: 4 392
А от какъв материал е? Рециклира ли се?

# 35
  • Мнения: 494
Сега се хилих на клипчето, но като се сетя като бременна как почти сълзи са ми потичали на опашки пред тоалетни и си мисля, че е направо гениална тая фуния Mr. Green.

Mдааа...и аз така.Като се сетя за моя уникално малък корем и как бебо ме беше "смачкал вътре" и какво търчане до тоалетната падаше...сега ми е смешно,но тогава...Само се чудя:дали е толкова удобно и лесно,колкото изглежда newsm78.И друго се чудя...на погледите на нашите(балкански) субекти,ако се наредиш до тях на писоарчето... #CrazyСамо при мисълта мога да се пукна от смях LaughingЯ,дайде едно такова приспособление насам-аз ще пробвам този му аспект напълно безплатно:lol:

# 36
  • Sf
  • Мнения: 808
Ако не ги внесат, то и филтрите за кафе /хартиените/, могат да свършат същата работа... Зависи от ъгъла на разкрача и трябва поне три-четири филтъра да ползвате, за да не си опишкате ръцете...

Хехехе, уринеле - хареса ми.

Знаете ли къде астронавтите изхвърлят органичните си отпадъци - в космоса - съзвездието Уриния /капчици безтегловни в безмерния космос/ и Фекалия /безтегловни метеорити с аромати/. Даваха го едно време в Аполо 13, цитирам Том Ханкс. Добавих само Фекалия  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 47 981
е що на писуарчето, над обикновенна тоалетна чиния в дамската тоалетна, само че няма да сядаш или да се гърчиш и гъзиш над нея, ами просто с хартиената пишка/фунийка си се изпикаваш спокойно, и готово...става ми смешно като си го представя ама...

# 38
  • Мнения: 669
Не знам как ще се отпусна пред 2 мъже( примерно). Иначе не ми е нито гадно, нито отвратително. В  едно заведение в Париж има дискриминация на жените. Писоарите за мъжете са безплатни, а тоалетните струват 2 евро. С кеф бих си извадила такава фунийка. Peace

# 39
  • Мнения: 3 609
 #Crazy  OMG! Клипчето е меко казано потресаващо за моите очички...  Sick и гнунсо..

# 40
  • Мнения: 10 758
 Joy Joy Joy
А фунийката хартиена ли е newsm78

# 41
  • Мнения: 2 379
Промазана Mr. Green

# 42
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Предполагам ако го внесат в Бг, с тия мръсни тоалетни ще стане тотален хит и тук Simple Smile
Леле ама какво ли не измислят вече  Mr. Green

http://www.urinelle.biz/html/en/Howtouse.shtml

 Peace Peace Peace

Не ме питайте как се правя на маймуна по бензиностанции и други подобни екзоти4ни места  ooooh!

# 43
  • София
  • Мнения: 210
Впечатлих се искрено. Ако го видя някъде си го купувам на секундата.
И особено за бременни ми се струва изключително подходящо. При предишната си бременност, в 9ия месец се озовах в тоалетна, която не беше със седалка (в Турция им викат "modern toilets" Laughing), а просто дупка на пода. Зорът - голям, стените - мръсни и разделечени. Докато клекна и повдигна панталони минаха 5 минути, но не знам дали си представяте как една солидна жена ("надеждная как вес гражданский флот"), с огромен корем и изместен център на тежестта се опитва да се изпъпли нагоре, едвам успявайки да достигне стените от двете си страни, готова да повърне от мърсотията по тях и в ужас от перспективата да си остане там во век и веков. Насъбра се опашка, а аз пъшкам и се пъна, как не родих там се чудя. Нахлу мъжа ми в дамската тоалетна, но вратата далече от дупката - не мога да му отворя. Той подвиква отвън, аз - отвътре. Казвам ви, такъв срам не съм брала през живота си.  Embarassed Embarassed Embarassed

# 44
  • Мнения: 2 849
Ужас ,права ......Тц ,не го разбирам .И катеренето по тоалетните също  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт