ПАК МЕ СЪДЯТ!!!

  • 20 830
  • 168
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 732
...Утре е рождения ден на моето ангелче и вместо да празнуваме аз ще бъда на подсъдимата скамейка. Толкова ми е мъчно, че чак ми се крещи от болка  Cry Cry Моля се само да съм силна и да наваксваме със следващи много щастливи рождени дни! Стискайте ни палци и се молете за нас  Hug
О, Ирен, съжалявам... Sad
Баси идиотите ходят по света. Sick

# 46
  • Мнения: 911
Откакто сме се разделили не спирам да обяснявам и обяснявам, знам че и занапред ще е така. Детето е много умно и всичко разбира, но си нямате идея на каква обработка е подложен съботите и неделите. И толкова ли са прости тези хора, не осъзнават ли, че така не печелят нищо, ама нищо, а само травмират детето излишно. Това, което преживяваме сякаш е недостатъчно...Утре е рождения ден на моето ангелче и вместо да празнуваме аз ще бъда на подсъдимата скамейка.  Hug

сигурно е така и сигурно му пълнят главата с невъобразими идиотщини, но ти не бива да отвръщаш със същото, защото...ставаш като тях (това всъщност го казвам на Снежка, защото не разбирам нейното настървение  #Crazy)

Да, прости хора има. И са много. И като се паднат в природената "рода", да избягаш от тях е почти непосилно. Търпение му е майката!
А за да празнувате все пак рожденния ден - стисни зъби и се направи, че нищо не е било; минала си през съда и толкова. Детето да не почувства, че си разстроена. Направи му празник!  Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 171
 Нали знаете онази притча за двете майки...Това беше историята, в която две жени твърдели, че са майки на едно дете. И Соломон накрая казал "Добре, ще разрежем детето на две и така ще си го разделите", но една от жените казала да го дадат на другата, само да не го режат. Така се, разбрало, че тя е истинската майка и Соломон дал детето на нея, защото истинската майка винаги мисли само за доброто на детето си. Е при нас историята е същата, една "леля" не може да усети онази чиста, всеотдайна и искрена любов, която изпълва цялото същество на майката. Съжалявам я, защото едва ли някога ще я усети...Ще стисна пак зъби и ще продължавам да ги стискам още хиляди пъти, ако трябва...Само да е щастливо детето ми Heart Eyes
Снежка не може да не чувства такова озлобение, защото ги познава лично, присъствала е на сцени и реакцията й е напълно нормална

# 48
  • София
  • Мнения: 171
Нямам нищо хубаво за казване и все избягвам писането, още не мога да се съвзема от предното дело, а той дошъл четвъртъка за другото.Искахме отвод на съдийката, тя го отхвърли и даде ход на делото, въпреки че и соц.доклад не е готов.Изслуша свидетелите и така, нищо хубаво.Сега на 25.10 ще се реши делото за промяната - стискайте палци  Praynig Praynig Praynig

# 49
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
уф стискаме
направо ми настръхват косите като те чета - все едно гледам филм на ужасите или трилър

# 50
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Стискам палци с все сила. Praynig Дано детенцето остане при теб.

# 51
  • Мнения: 624
Нямам нищо хубаво за казване и все избягвам писането, още не мога да се съвзема от предното дело, а той дошъл четвъртъка за другото.Искахме отвод на съдийката, тя го отхвърли и даде ход на делото, въпреки че и соц.доклад не е готов.Изслуша свидетелите и така, нищо хубаво.Сега на 25.10 ще се реши делото за промяната - стискайте палци  Praynig Praynig Praynig

Я по споко ...и да не е в твоя полза решението подлежи на триинстанционно обжалване има и горни инстанции...така ,че ако ти се случи най-лошото /съда да отреди правата на бащата / обжалвай решението няма да е влязло в сила ,пък докато стигне до ВКС ехе...............време бол.

# 52
  • Мнения: 157
Направо като чета на какво си подложена....

Просто бъди силна заради детето си... Аз виждам, че си, но докато стигнеш докрая трябва да минеш през купища гнусотиии... И не забравяй - няма безплатен обяд на тоя свят, всичко се връща!

# 53
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
 Praynig newsm10 newsm17 Ирка , мила идва и нашето време . Споко само , много мина малко остана . После ние ще  Whistling с уста а те  smile3515 smile3511 защото каквото и да направят няма да спечелят делото .   love001 newsm10 А скоро ще има по тях  #Sniper box bash не може да си представите какви са лицемери и нагли . И за това не можете да ме разберете и мен . Не пожелавам и на най-големия си враг да срешне такива хора .

# 54
  • Мнения: 3 621
Прочетох темата няколко пъти, знам че на майката и е трудно пожелавам и да е много силна и да успее да се пребори за детето  smile3525 , може да е наивно но ми се иска да вярвам че доброто ще победи ...
Аз се замислих за детенцето , представяте ли си какво се случва в сърчицето на едно 8 годишно дете , което вижда в каква война живеят майка му и татко му ... а то ги обича и двамата
Ирка пожелавам ти много късмет и се пази , че детенцето ти има нужда от тебе

П.П. и дано наистина имаш добри адвокати

# 55
  • Мнения: 1 809
Ирка,моля се всичко да мине както трябва днес! Praynig
Като знам какво изживяваш....,макар че моите тревоги си бяха направо бели кахъри спрямо твоите... ooooh!
Успех!!  bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 171
Здравейте Heart Eyes! Е, най-после малко слънчице и при нас! Това дело се разви в наша полза, но подробности ще спестя от суеверие. Благодаря ви много за  подкрепата / с тази реплика може да съм ви омръзнала, но ще ми простите Wink/. Колко малко му трябвало на човек, за да е щастлив!!! Следващото заседание е на 22.11., дано всичко е наред и тази простотия да свърши най-после PraynigБлагодаря ви  bouquet

# 57
  • Мнения: 847
Ирка , и от мен една силна прегръдка !!!!Ти си една силна , умна и всеотдайна майка ,не им се давай на тия идиоти. Hug
И само като видя въпросната леля ,ми  Sick....4е и на вси4кото отгоре е в предизборна листа за кметски съветник ,представяте ли си??? Shocked

Незнам коя ви е съдийката ,но и тя не е май много стока ...
Стискам палци за успех и да се свърши тоя кошмар най-сетне ,и да си заживееш спокойно живота! Peace Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 171
Назначили са освен психолог и психиатър за детето ми!!! #2gunfire #Cussing outДетето си ми е напълно нормално, какви са тези простотии, направо съм БЯСНА! Кои органи да сезирам, от Закрила на детето имат ли правомощия да предотвратят тези "терапии и лечения" и въобще по какъв начин мога да предпазя детето си от "загрижените" действия на лелка му???

# 59
  • Мнения: 1 809
Назначили са освен психолог и психиатър за детето ми!!! #2gunfire #Cussing outДетето си ми е напълно нормално, какви са тези простотии, направо съм БЯСНА! Кои органи да сезирам, от Закрила на детето имат ли правомощия да предотвратят тези "терапии и лечения" и въобще по какъв начин мога да предпазя детето си от "загрижените" действия на лелка му???
Какви са тия хора бе?!? #Cussing outкакво казва адвоката ти?Как леля му ще решава такива неща????? ShockedПиши на Пела,обясни и всичко..тя ще ти даде най-добрия съвет.

Общи условия

Активация на акаунт