Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 81 отговора

Sf

Породена от разговор с близък човек, искам да ви запитам: "Имаме ли нужда и необходимост от одобрението на другите около нас? Колеги, познати, непознати, приятели, съпрузи и съпруги, началници и подчинени?"

В една или друга степен и в повечето случаи подобно одобрение е 99% лицемерие. Кой по-добре от теб самия ще знае що за личност си и колко пълноценна е твоята работа, добър е характерът ти и бърза е твоята предприемчивост, на ниво е твоята професионалност и образование...

Вярно, хора сме и понякога имаме нужда от признание и похвали. Но имате ли страхове, че няма да бъдете харесани и стремите ли се да докажете пред някого, който не ви зачита, просто защото се страхува от вас, а вие не го осъзнавате. Затова може би и се терзаете впоследствие.

Споделете дали сте осъзнали знанието колко пълноценни сте в живота си и не ви е нужно одобрението на хора, които дори не харесвате.

Кога сте го разбрали и спокойни ли сте вече.
Цитирай
Всичко е пари. Останалото са приказки за балъчета.
Цитирай

Пазарджик / Анкх Морпорк. Сега в София-временно надявам се!

Споделете дали сте осъзнали знанието колко пълноценни сте в живота си и не ви е нужно одобрението на хора, които дори не харесвате.

Е, има няколко човека, които все още харесвам и тяхното одобрение ми е нужно.

Одобрение и ласкателства от непознати, дори и 90% лицемерни тоже.

Явно никак не съм се осъзнала. Но като порасна................... Cool
Цитирай

Abu Dhabi

имам нужда, да. Имам нужда изобщо да се сверявам, особено след 3 години вкъщи.
Цитирай

Стара Загора

В службата ме одобряват, но не ми увеличават заплатата. Какво ме топли това? Достатъчно ми е одобрението на хората, които обичам.
Цитирай

Unated Forever

Аз рядко коментирам другите,особено ако става ? за одобрение или не и не ме интересува особено и тяхното мнение...Обаче някъде в мен,едно гласче се обажда,ако разбера,че някой ме е наплюл,без да знае за какво точно иде реч BlushТа уж не ме интересува,ама не мога и да оставя да ме одумват и топят за некви глупости Naughty
Цитирай

Sverige

Ох, болната ми тема, Кросич...терзаят ни еднакви мисли виждам...за жалост никак не съм над тия неща и търся одобрение почти за всичко. Обичам да се чувствам удовлетворена от себе си, но доста често това зависи и от мнението на околните. Търся подкрепа и одобрение за толкова много неща, че действително го отчитам повече като минус, отколкото плюс...
Цитирай

whiskey bar

Нямам нужда. Живея собствения си живот.
Цитирай

Велики Преслав

Имам разбира се, не знам дали е правилно, ама още не мога да се отуча. Нужно ми е със сигурност това н моя любим, на семейството ми, но често съм се засичала,че търся и това на чужди хора. Не можем обаче да се харесаме на всички. Факт. Тогава ни остава поне сами да се харесваме.
Цитирай

Sf

Ох, болната ми тема, Кросич...терзаят ни еднакви мисли виждам...за жалост никак не съм над тия неща и търся одобрение почти за всичко. Обичам да се чувствам удовлетворена от себе си, но доста често това зависи и от мнението на околните. Търся подкрепа и одобрение за толкова много неща, че действително го отчитам повече като минус, отколкото плюс...

Мдааа... Ти си като второто ми АЗ. Това лято много мислих, премисля и измислях, та да видим как ще тръгнат нещата. Увереността се гради постепенно, всичко, което знаеш и можеш, никой не може да ти го отнеме. От там се започва.

Е, има няколко човека, които все още харесвам и тяхното одобрение ми е нужно.

Одобрение и ласкателства от непознати, дори и 90% лицемерни тоже.

Явно никак не съм се осъзнала. Но като порасна................... Cool

Наистина одобрението от хора, които наистина те познават и ценят и на които държиш, е несравнимо. Нали  Smile Подобно признание дори може да те накара да направиш още и да започне началото на самостоятелността пред лицемерието и фалша...

Не е вярно.

В службата ме одобряват, но не ми увеличават заплатата. Какво ме топли това? Достатъчно ми е одобрението на хората, които обичам.

Вярно, вярно... И в много други офиси е така.  Mr. Green
Цитирай

София

За добро или лошо винаги търся одобрение,
а когато е от сърце направо мога да полетя  Hug
Цитирай

имам нужда, да. Имам нужда изобщо да се сверявам, особено след 3 години вкъщи.
взе ми думите от устата...това майчинство ми е изпило мозъка,и съответно самочусвието,имам такива страхове  Rolling Eyes,несигурна съм
Цитирай

whiskey bar

Така си мислиш. Лъжец ли ме нарече? Приел съм суетата си и знам, че е част от мен. Не ми пука кой кво си мисли за мен или дали ме харесва. По незнайна за мен причина се харесвам на хората, които ми харесват. Тва ми стига, но повярвай ми, не полагам никакви усилия за това. Надживял съм желанието си да се харесвам някому. Навремето не беше така. Сега не ми пука, бейби, не ми пука!
Цитирай

София

Имам нужда от постоянно одобрение и потупване по рамото. Добра дума или жест ми оправят настроението за дни напред.
Иначе се демотивирам Rolling Eyes.
Цитирай

Нямам нужда.Трудно е човек да ме засегне с демонстрирано неодобрение.Даже невъзможно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 81 отговора