Пречи ли раничката на забременяването?

  • 7 399
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
здравейте-с мъжа ми правим опити да си имаме бебе от 2 месеца(знам че това е малък период) но се питам евентуално дали раничката няма да попречи.и до колко са опасни те.ако някой знае нещо -моля споделете.

Цитат
zdraveite-s maza mi pravim opiti da si imame bebe ot 2 meseca(znam 4e tova e malak period) no se pitam eventualno dali rani4kata niama da popre4i.i do kolko sa opasni te.ako niakoi znae nesto -molia spodelete.

-----------------
Моля пишете на кирилица!

Последна редакция: пт, 07 сеп 2007, 21:54 от Сънчи - Пънчи

# 1
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Ние още нямяме бебе за съжалиние, но лекарите ми казаха, че не е препоръчително раничката да се обгоря или третира по друг начин преди да си раждала, така че не мисля че пречи

# 2
  • Мнения: 2 422
 Да не е препоръчително раничката да се обгаря  Peace

# 3
  • Мнения: 2 005
Не се притеснявай, а работете по въпроса Peace Аз с миома 15см  забременях и го износих моя палавник Hug Като стана на 5м. ме оперираха от миома и сега всичко е нормално Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 22 431
Аз също имах раничка на шийката на матката малко преди да забременея. Така и не се навих да ми е третират - обгарят, или нещо друго. Също 7г съм и с поликистоза на яйчниците.
И както каза миналата седмица гинеколожката ми, когато отидох да ми махне конците - като видях на ехографа, че си бременна и направо не можах да повярвам. ))
И аз и викам - ами то и аз не можах, ама е сега вярвам. )
Така че не се притеснявай, опитвайте си за бебе и успех. )

# 5
  • Мнения: 820
Първо трябва да се изясни каква в раничката, дали има дисплазия или не. Не е проблем да се забременява и ражда и след изгаряне на раничка. Дали пречи на забременяването само лекар може да прецени

# 6
  • Мнения: 133
благодаря за мненията-аз пак съм с една чертичка на теста.ще трябва да си купувам тестове за овулация май.защо най-хубавота на света не идва лесно. newsm78

# 7
  • Мнения: 38
аз също забременях с раничка няма проблем, но после трябва да я махнеш Grinning

# 8
  • Мнения: 11 003
Забременях с раничка и все още си я имам. Лекарката ме посъветва да мисля за обгаряне чак когато спра да кърмя.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 271
До колкото знам не е проблем, но иди и се консултирай и с лекар.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 220
Аз ще напиша моето мнение,… Което и много против това да се отглеждат такива ранички… особено по време на бременността те са вход за допълнителни инфекции,..Моята гинеколожка ме попита дали искам да я махнем преди или след бременността , защото и казах че искам бебче ?! Предпочетох да почакам и да я махна, не ми се рискуваше, не вярвам да пречи премахването на забременяването по- скоро обратното…

# 11
  • Мнения: 2 309
Хм...много противоречиви мнения Thinking
На мен ми казаха,че раната изобщо не е причина за проблемно забременяване...
Също така не ми споменаха,че пречи да се обгаря в периода на творене...
 Thinking

# 12
  • Мнения: 820
За творенето пречи само дотолкова, че трябва да се прекратят сексуалните контакти в рамките на 1 цикъл. След това няма проблем.

Общи условия

Активация на акаунт