Лошото момиче

  • 5 332
  • 109
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 62 595
Ето, аз съм лошо момиче. Защото в повечето случаи правя точно обратното на това, което е предписано за добрите момичета. Такава съм си.
Когато в зората на демокрацията връстниците ми не смееха да напуснат родното гнездо, дойдох тук да си търся работа и да си намеря пътя в живота.
Когато съучениците ми кандидатстваха медицина, отидох да уча икономика и се издържах сама.
Когато работата в една фирма не ми харесваше и се опитваха да ме правят на идиот, напусках, независимо, че оставах без заплата.
Когато се смята за добър старт да се жениш по сметка, омъжих се по любов.
Когато познатите ми не искаха да имат деца, аз родих 2 деца бързичко.
Когато се смята за норма децата да се отглеждат на ясла и градина, посветих част от младостта си на децата си.
Когато връстничките ми сега раждат деца, аз си сменям изцяло професията и се записах да уча отново това, което съм мечтала от гимназията, но го нямаше в БГ.
Когато яденето на боклучава храна е признак на платежоспособност и социален статус, аз готвя за цялото семейство всеки ден.
И когато всички твърдят за себе си, че са добри момичета, не се страхувам или срамувам да се определя като лошо момиче, защото за мен това е въпрос на индивидуалност.

Лоши момичета са тези, които разчитат на себе си, не робуват на прашясали морални норми и не прекланят глава, че сабя да не ги сече.

# 61
  • Мнения: 2 161
Не си лошо момиче.Екстра си.

# 62
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Не си лошо момиче.Екстра си.
 
bouquet Peace Peace Peace

# 63
  • Мнения: 3 835
Лошо момиче е може би това, което редовно тегли по една майна на добрите момчета. А като ептен го ядосат, им тегли един бой, фръцва се и си заминава, полюшвайки бедрата си и джвакайки джвачка. Това последното не е здължително.

# 64
  • Мнения: 2 161
Лошо момиче е може би това, което редовно тегли по една майна на добрите момчета. А като ептен го ядосат, им тегли един бой, фръцва се и си заминава, полюшвайки бедрата си и джвакайки джвачка. Това последното не е здължително.
Пипи Дългото чорапче?

# 65
  • Мнения: 3 835
Лошо момиче е може би това, което редовно тегли по една майна на добрите момчета. А като ептен го ядосат, им тегли един бой, фръцва се и си заминава, полюшвайки бедрата си и джвакайки джвачка. Това последното не е здължително.
Пипи Дългото чорапче?

Верно бе, отговаря на описанието ми.

# 66
  • Мнения: 268
Ето, аз съм лошо момиче. Защото в повечето случаи правя точно обратното на това, което е предписано за добрите момичета. Такава съм си.
Когато в зората на демокрацията връстниците ми не смееха да напуснат родното гнездо, дойдох тук да си търся работа и да си намеря пътя в живота.
Когато съучениците ми кандидатстваха медицина, отидох да уча икономика и се издържах сама.
Когато работата в една фирма не ми харесваше и се опитваха да ме правят на идиот, напусках, независимо, че оставах без заплата.
Когато се смята за добър старт да се жениш по сметка, омъжих се по любов.
Когато познатите ми не искаха да имат деца, аз родих 2 деца бързичко.
Когато се смята за норма децата да се отглеждат на ясла и градина, посветих част от младостта си на децата си.
Когато връстничките ми сега раждат деца, аз си сменям изцяло професията и се записах да уча отново това, което съм мечтала от гимназията, но го нямаше в БГ.
Когато яденето на боклучава храна е признак на платежоспособност и социален статус, аз готвя за цялото семейство всеки ден.
И когато всички твърдят за себе си, че са добри момичета, не се страхувам или срамувам да се определя като лошо момиче, защото за мен това е въпрос на индивидуалност.
Лоши момичета са тези, които разчитат на себе си, не робуват на прашясали морални норми и не прекланят глава, че сабя да не ги сече.

Това изобщо не е представата ми за лошо момиче  Thinking Точно обратното. Обясняваш как си се опълчила на неща, които са в разрез с ценностите на много хора, които също са се справяли сами, също не са меркантилни, също не смятат любовта за отживелица.. Не мисля, че си някакво голямо изключение... борила си се сама с живота, омъжила си се по любов, следвала си мечтите си, родила си и си отгледала сама 2 деца... Но това в никакъв случай не те прави лошо момиче, а напротив - един достоен човек.

# 67
  • Мнения: 2 161
Абе лошите момичета са мръснички.Познавате ли такива?

# 68
  • Мнения: 677
Аз казах. Познавам.

# 69
  • Мнения: 2 161
Само ти явно познаваш.

# 70
  • Мнения: 2 212
Аз съм лошо момиче под прикритие на добро  Flutter

# 71
  • Мнения: 2 161
Няма да ти се вържа.И аз познавам лоши момичета.

# 72
  • Мнения: 677
Лошото момиче оставя след себе си куп разбити сърца и куп неплатени сметки. И винаги гледа напред.

# 73
  • Мнения: 2 161
Лошото момиче оставя след себе си куп разбити сърца и куп неплатени сметки. И винаги гледа папред.
Ами това е то!Стигнахме до топлата вода.

# 74
  • Мнения: 2 978
Пфуу добре, че един мъж ни го каза ooooh! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт