Какво правите когато сте се изложили ужасно?

  • 3 950
  • 78
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 770
Днес си изтървах нервите и се изложих, ама като кифладжийка. Какво правите вие като се изложите? Аз лично страдам сега и си извадих поука - никога повече няма да повторя грешката си. Но как да ми стане по-леко?

# 1
  • Мнения: 389
Срамувам се. И гледам да забравя, ако няма как да го поправя.  Blush

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
За какъв тип излагане става въпрос - насочи ни.

# 3
  • Мнения: 2 212
Ох, няма да стане някак си от въздуха, просто постепенно ще забравиш с времето. А ако се върнеш и почнеш да се оправдаваш, от собствен опит съм забелязала, че става по-зле и повече омазваш...така, че пий една студена вода дет се вика и давай нататък - поуката и обицата на ухото са най-важните в случая  Peace

# 4
  • Мнения: 236
Да, разясни. Какво излагане?

# 5
  • Мнения: 3 576
Умирам си от срам, какво! Hug
Държи ме дълго време след това и непрекъснато се обвинявам каква патка съм била. Търся съчуствие и оправдание...

# 6
  • Мнения: 1 250
Отивам да се срамувам в ъгъла и гледам да не мисля за това.

# 7
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Нищо не правя - чакам да ми мине срама  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 521
Изчервявам се и се извинявам.

# 9
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Срамувам се. Дори когато остана сама, пак си се срамувам - от мене си. С времето, обаче минава, за щастие!

# 10
  • Мнения: 4 138
Срамувам се. Дори когато остана сама, пак си се срамувам - от мене си. С времето, обаче минава, за щастие!
и при мен така.............. Blush

# 11
  • Мнения: 78
Обръщам го на майтап  Mr. Green

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 23 770
Уф, ужасно изглагане, поне за мен. НИКОГА не съм правила подобно нещо, и няма и да повторя, но..... Срам ме е да си призная. Embarassed

# 13
  • Мнения: 3 760
Срамувам се  Embarassed Embarassed Embarassed
Ако мога да го поправя нещата- действам, ако трябва се извинявам. С по-близки хора го обръщам на майтап.
Помня дълго, но се старая да не задълбавам.

# 14
  • Мнения: 1 733
Уф, ужасно изглагане, поне за мен. НИКОГА не съм правила подобно нещо, и няма и да повторя, но..... Срам ме е да си призная. Embarassed
Ееееееееее, хайде де Praynig

# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Уф, ужасно изглагане, поне за мен. НИКОГА не съм правила подобно нещо, и няма и да повторя, но..... Срам ме е да си призная. Embarassed

Давай, ще ти олекне.
Е, най-много да те оплюем дружно...

# 16
  • Мнения: 2 212
Според мен понякога нещо, което на нас ни изглежда ужасно излагане, за другата страна не е кой знай какво, в смисъл не оставяме впечатление, че сме си изложили, а само ние си мислим така, защото се съдим прекалено строго. Поне на мен ми се е случвало така.

# 17
  • Мнения: X
Обвинявам се. Confused

# 18
  • София
  • Мнения: 15 485
Ами гледам да не се мяркам повече пред очите на този/тези пред които съм се изложила.

# 19
  • Мнения: 2 891
Янтра, всеки път си казвам, че няма да се повтори, но познай  Laughing всяко чудо за три дни. Последва нова издънка  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 309
Гледам да замажа  Rolling Eyes ако не става за замазване се извинявам, ако не става за извинение се опитвам да се реванширам с нещо на този човек поне в собствените си очи...във всички случаи се срамувам много.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 23 770
Признавам - скарах се със свекърва ми пред двама външни (извън кръга на разширеното семейство). Много се скарах. И със зълва ми. Бяха заедно. Имах основания да съм бясна Twisted Evil, даже мъжа ми го признава. Не трябваше да е публично. Embarassed

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 17:49 от Янтра

# 22
  • Мнения: 604
Споко, Янтра!
За всяка грешка има и прошка!  Hug

Извини им се за тона си, но не и за съдържанието, ако смяташ, че си права. Извини се и на свидетелите на случката за изпуснатите нерви, но недей да го преживяваш много надълбоко! Peace

Ако мислиш, че са дълбоко засегнати, изчакай известно време да се поуспокоят и след това омеси една погача на помирението и така   bouquet

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 23 770
А, хич няма да им се извинявам. Права съм да съм бясна. Всъщност ме е срам, че толкова се ядосах, че се изпуснах пред външни. Иначе аз и да бях дочакала вечерта пак щях да викам и да вдигам скандал. Тя не разбира от дума!
Сега съм се зарекла - с каквото и да ме ядоса, колкото и чудеса да натвори - скандали само вкъщи.

# 24
  • Мнения: 5 468
Янтра, какво толкова излагационно направи? Да не се изпърдя силно и звучно в офиса пред всичките си колеги?

Оп, сега видях, че било за някакъв скандал. Не е толкова срамно това. Има и по-срамни работиSimple Smile.

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 18:00 от Ню

# 25
  • Мнения: 3 835
Идва ми да се ритна. Единственото успокоение ми е, че всеки се е излагал някога и някъде, а някои и повече пъти, така че, на всички ни се е случвало. Ще забравиш с времето, а сега гледай да не мислиш много за случката. И да мислиш и да не мислиш, все тая, не можеш да върнеш времето назад.

# 26
  • Мнения: 2 229
Еееее голяма работа, сигурна съм че "външните" не са се впечатлили толкова. Peace
Ще ти мине споко. Grinning
Не мен най-голямата ми излагация беше да се забия челно в една стъклена врата, на магазин, на Витошка. Laughing Голям срам брах, голям... Mr. Green И следващите 6 месеца не стъпих в магазина. Blush

# 27
  • Мнения: 5 468
ти мине споко. Grinning
Не мен най-голямата ми излагация беше да се забия челно в една стъклена врата, на магазин, на Витошка.
Joy и аз съм се забивала, но във щанд Crazy. В НДК на някакво изложение исках да си навра главата толкова близо до нещо, което оглеждах, че си я думнах яко в стъклото. Ами те като го излъскали и хич не се виждаше, че има Embarassed. Изнизах се като бит педераст, такъв срам ме хвана.... ooooh!

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Червя се, извинявам се. После си прощавам.  Laughing

# 29
  • Мнения: 3 835
Не мен най-голямата ми излагация беше да се забия челно в една стъклена врата, на магазин, на Витошка. Laughing Голям срам брах, голям... Mr. Green И следващите 6 месеца не стъпих в магазина. Blush

Да бе срам, веднага ги обвиних, че нарочно са излъскали така стъклото, и само дебнат да влезне някой клиент и тайничко да затворят вратата зад гърба му. Т.е. искам да кажа, че и на мен ми се е случвало, даже може и същия магазин да е. Явно номера им още е актуален.

# 30
  • Мнения: 2 229
Да бе срам, веднага ги обвиних, че нарочно са излъскали така стъклото, и само дебнат да влезне някой клиент и тайничко да затворят вратата зад гърба му. Т.е. искам да кажа, че и на мен ми се е случвало, даже може и същия магазин да е. Явно номера им още е актуален.

Абе аз се тряснах на влизане.  JoyБеше някакъв тежкарски тогава магазин, голям сконфуз. Mr. Green Аз не се ударих просто, а направо си се ЗАБИХ във витрината. Всички хора на улицата зяпаха, а приятелката, с която бях, умря да се хили и им вика "Еми то детето от месеци събирало пари да си купи нещо и няма търпение!" Joy
Чудех се да избягам или да вдигна високо глава и да вляза Grinning, е, влязох, а продавачката ме гледаше злобно, срам, срам. Blush

# 31
  • София
  • Мнения: 2 079
Ако съм се изложила се извинявам на този, пред когото съм се изложила. Rolling Eyes Embarassed Praynig
Ако може, естествено. Confused
А ако не мога да се извиня си обещавам, на себе си, де, че няма да повторя такавата си грешка. Embarassed

Но в този случай, за който говориш ти, Янтра, ще се извиня само ако счета, че не съм права.
А ти пишеш, че си била в правото си. Така че ....
Да се срамуват тези, които са те предизвикали, а тези, които са били немите свидетели - ами и те са хора, и на тях се случва да си изпуснат нервите.  Peace

# 32
  • Мнения: 3 835
Чудех се да избягам или да вдигна високо глава и да вляза Grinning, е, влязох, а продавачката ме гледаше злобно, срам, срам. Blush

ОФца, леле как ме дразнят такива продавачки. Само да й засека злобния поглед и веднага ще взема да пробвам десет поли и десет блузки. Пък после като й ги върна с небрежен жест, без да купя нищо естествено, поне ще знам защо ме гледа злобно. Mr. Green

# 33
  • Мнения: 4 753
 Срам голям, понякога отбягвам дълго време хората пред които съм се изложила.

# 34
  • София
  • Мнения: 15 485
Племенника го бях пратила до нов офис на Вивател да ми вземе ваучер.Той горкия взел и на излизане се зазяпал в момичета, които работели там и баам - тряснал се във стъклото до вратата.Но беше нацелил ръба, та си дойде с разцепено чело и нос и потънал в земята от срам, защото момичетата го изпратили със залп от смях.Каза,че повече там няма да стъпи.
 А за скандал не ми пука, щом съм направила, значи е трябвало.

# 35
  • Мнения: 3 611
ти мине споко. Grinning
Не мен най-голямата ми излагация беше да се забия челно в една стъклена врата, на магазин, на Витошка.
Joy и аз съм се забивала, но във щанд Crazy. В НДК на някакво изложение исках да си навра главата толкова близо до нещо, което оглеждах, че си я думнах яко в стъклото. Ами те като го излъскали и хич не се виждаше, че има Embarassed. Изнизах се като бит педераст, такъв срам ме хвана.... ooooh!

хо хо хо, че ме хвана смях  Laughing
И аz сьм го правила тоя номер и то на няколко пьти. Ама иzмьрморвам нещо от рода на "Уууууф", почесвам се многоzначително по дрьннатата тиква, zасмивам се (уж да zамажа положението) и се иzмьквам по терлици...  Mr. Green

Имах един случай... карах колело.
Таман минавах на zелен светофар и поглеждам на дясно, човекьт в колата ме чакаше да мина уж, пьк гледаше на някаква друга страна. Някак усещах, че ще натисне педала на гаzта, а аz ще се окажа точно пред него.
Така и стана.
Той даде гаz, аz инстинктивно zавьртях педалите гледайки надясно кьм него и в последния момент, почти с периферно zрение видях как се сботурясах в светофара насреща ми, та чак паднах от колелото.
Който не беше там, само той не се смя  Embarassed
Иzпсувах грьмогласно кьм шофьора на колата, а той се пукна от смях, та даже ми свирна и с клаксона.  #Cussing out

По темата _ преди 2 години се поиzложих на едно местенце, направих се, че не свм раzбрала, т.е. гледах "умно" и досега и досега като ги видя тея хора и само zа тва се сещам.
Гледам да не ги срещам често, ако може сьвсем даже  ooooh!

# 36
  • Варна
  • Мнения: 25 283
Срамувам се. И гледам да забравя, ако няма как да го поправя.  Blush

И аз тъй Whistling

# 37
  • Мнения: 4 451
О, и аз съм се блъскала в една изцяло стъклена врата. И то в заведение. Обикновено го обръщам на майтап и се шегувам със себе си. Че ме е срам, срам ме е, но когато подходя по този начин всички бързо забравяме за излагацията. Laughing

# 38
  • Варна
  • Мнения: 25 283
Ммммм това за вратите май е масово - и аз си признавам, че съм се блъскала. Нарочно ги правят тия врати май без рамка, без дръжка, изцяло от стъкло, че и го излъскват накрая Mr. Green

# 39
  • Мнения: 139
И аз имам случки, доста  Embarassed.

Преди има-няма 17 години беше. Карам голямо колело с рамка, едва стигам педалите, не сядам на седалката, на село съм си.
Карах си спокойно, докато не видях едно детенце да си играе с някакви шарени нещица на една пейка, зяпам и карам, знам че пред мен няма никой...но уви не било така. Из храсталаците изскача някакъв чичко, точно в момента, в който почвам да се набирам на педалите. Естествено по всички всемирни закони на гадостите го блъскам в гръб, със засилка, точно между двата крака...Ударът беше доста силен, аз паднах и той падна. Разхвърчаха му се чепиците. Доста се изплаших смотолевих едно "извинете" и газ към къщи, веднага прибрах колелото и отидох да си чета задължителните книжки за през лятото. Да де, ама след мен идвал дядо ми и ме видял. И говорил с човека..и после ме наказаха. И в продължение на вече 17 години всеки път като си отида на село и видя този човек, той ми казва:" Е-Е как си, научи ли се да караш колело, а? А помниш ли как ме лъсна, а-а-АААААААААА?" Embarassed Embarassed EmbarassedСраам. Всеки път се червя.

И още една омразна...Пътувам си САМА с влака София-Пловдив. Решавам към средата на пътя да отида до тоалетната, стискаха, ама вече няма как. С бял панталон съм, купето пълно с баби и деди, сака ми на високо, започвам да се въртя да си вадя кърпички. Отивам в тоалетната и  Rolling Eyes Shocked Sick #Crazy дошло ми, и не само ми дошло, ами отишло та чак се забравило, едно огромно, ама огромно петно на задника...подранил ми цикълът с една седмица...И си представих как си завирах задника под носа на един дядо, как се гъзурчих из купето, как имам резервни дънки в сака, ама няма кой да ми ги донесе. И като ревнах, ама рев ви казвам...Нямам какво да съблека да вържа на кръста, лято е по потник съм...На края почнах да се ослушвам за хора около тоалетната, чух че има 2 момичета, отворих врата колкото са си промуша главата и с 2 часови обяснения кой ми е ска и в кое купе, ги помолих да ми го донесат. Донесоха го, преобух се и минах 3 вагона, да си търся ново място.

Срам не срам, сега като се сетя ми е смешно ама тогава....

# 40
  • Sf
  • Мнения: 808
Започвам да се иронизирам, обръщам на майтап.

Това с вратите наистина е масово явление. Преди време и аз се натресох в една врата, която на влизане в магазина беше отворена, но на излизане се залепих в нея  Mr. Green Защото очаквах да е отворена, ама девойките я затворилиии... Започнах да се смея и дори казах:"Е, днес поне ще имате за какво да си говорите и да се смеете, момичета"  Grinning Казах го с усвимка, извиних се, а продавачките като гракнаха, че щяла съм да им счупя вратата и после те щели да бъдат виновни... Тогава се ядосах, че са така плитки и казах: "Ми, да и щях да ви осъдя"...

А когато излагането е по някакъв по-сериозен повод, се сконфузвам...

Янтра, роднини сте все пак, ще се оправите!

# 41
  • Мнения: 3 611

И още една омразна...Пътувам си САМА с влака София-Пловдив. Решавам към средата на пътя да отида до тоалетната, стискаха, ама вече няма как. С бял панталон съм, купето пълно с баби и деди, сака ми на високо, започвам да се въртя да си вадя кърпички. Отивам в тоалетната и  Rolling Eyes Shocked Sick #Crazy дошло ми, и не само ми дошло, ами отишло та чак се забравило, едно огромно, ама огромно петно на задника...подранил ми цикълът с една седмица...И си представих как си завирах задника под носа на един дядо, как се гъзурчих из купето, как имам резервни дънки в сака, ама няма кой да ми ги донесе. И като ревнах, ама рев ви казвам...Нямам какво да съблека да вържа на кръста, лято е по потник съм...На края почнах да се ослушвам за хора около тоалетната, чух че има 2 момичета, отворих врата колкото са си промуша главата и с 2 часови обяснения кой ми е ска и в кое купе, ги помолих да ми го донесат. Донесоха го, преобух се и минах 3 вагона, да си търся ново място.

Срам не срам, сега като се сетя ми е смешно ама тогава....

И на мен ми е идвало вьв влака...
Отивах на гости на един пич zа 3 дена (да сьм била 16 или 17 годишна) и вьв влака сякаш ГО усетих.
Пичьт ме чакаше на гарата, не си спомням какво ми даде да си вьржа на крьста, щото ТО се виждаше и от самолет. В тях ми даде едни дьнки и една тениска, от майка си поиска някакви преврьzки (срам голям) и така 3 дена...
Иzкарахме си обаче повече от страхотно.
Никога няма да го zабравя...
Момчето почина преди няколко години...
Бог да го прости!  Sad  Cry

# 42
  • София
  • Мнения: 1 825
Много се срамувам, но по скоро от самата себе си. Гледам да не мисля за това и с времето забравям. Като е избледняло от времено и не ми е пред очите, някак си все едно не се е случило на мен. Иначе и до ден днешен се срамувам за един емоционелен изблик пред някогашния ми шеф поради една несъществена несправедливост от негова страна по отношение на ръководения от мен отдел. Мите, ако четеш тези редове, извинявай за наглостта ми.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 825
Да добавя, съжалявам, че майка ми не ме е възпитала да бъда поне малко непукист. Така се живее по-леко.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 481
Срамувам се, покривам се, понякога се и извинявам... вземам си поука, но избягвам да се сещам за гафа.

# 45
  • Мнения: 1 065
И аз имам случки, доста  Embarassed.

Преди има-няма 17 години беше. Карам голямо колело с рамка, едва стигам педалите, не сядам на седалката, на село съм си.
Карах си спокойно, докато не видях едно детенце да си играе с някакви шарени нещица на една пейка, зяпам и карам, знам че пред мен няма никой...но уви не било така. Из храсталаците изскача някакъв чичко, точно в момента, в който почвам да се набирам на педалите. Естествено по всички всемирни закони на гадостите го блъскам в гръб, със засилка, точно между двата крака...Ударът беше доста силен, аз паднах и той падна. Разхвърчаха му се чепиците. Доста се изплаших смотолевих едно "извинете" и газ към къщи, веднага прибрах колелото и отидох да си чета задължителните книжки за през лятото. Да де, ама след мен идвал дядо ми и ме видял. И говорил с човека..и после ме наказаха. И в продължение на вече 17 години всеки път като си отида на село и видя този човек, той ми казва:" Е-Е как си, научи ли се да караш колело, а? А помниш ли как ме лъсна, а-а-АААААААААА?" Embarassed Embarassed EmbarassedСраам. Всеки път се червя.

И още една омразна...Пътувам си САМА с влака София-Пловдив. Решавам към средата на пътя да отида до тоалетната, стискаха, ама вече няма как. С бял панталон съм, купето пълно с баби и деди, сака ми на високо, започвам да се въртя да си вадя кърпички. Отивам в тоалетната и    Shocked Sick #Crazy дошло ми, и не само ми дошло, ами отишло та чак се забравило, едно огромно, ама огромно петно на задника...подранил ми цикълът с една седмица...И си представих как си завирах задника под носа на един дядо, как се гъзурчих из купето, как имам резервни дънки в сака, ама няма кой да ми ги донесе. И като ревнах, ама рев ви казвам...Нямам какво да съблека да вържа на кръста, лято е по потник съм...На края почнах да се ослушвам за хора около тоалетната, чух че има 2 момичета, отворих врата колкото са си промуша главата и с 2 часови обяснения кой ми е ска и в кое купе, ги помолих да ми го донесат. Донесоха го, преобух се и минах 3 вагона, да си търся ново място.

Срам не срам, сега като се сетя ми е смешно ама тогава....
Ох ,заболя ме корема  rotfImboСмея се с глас  Joyсама пред компютъра

# 46
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Оф, дами, чета, чета, не вярвам на ушите си.  ooooh! ooooh!
Блъскала съм се във врата, но и през ум не ми е минавало да се срамувам, камо ли да не стъпвам там или как са ме били гледали някакви продавачки.

Но никъде не прочетох простото "Извинявай", що тъй? Като съм се изложила, се извинявам и обяснявам защо (в случая според дамата причината е била основателна, но не мястото и хората), който иска, да ми приема извиненията. Точка.

# 47
  • Мнения: 2 792
 Миналата седмица се изложих ужасно, според мен, всъщност не по моя вина, оказах се натресена в ситуация, за която не бях подготвена и за това не бях на нужното ниво, още ме втриса като се сетя. Гледам да не го мисля, защото си е след дъжд-качулка Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 3 405
Ако се опитам да оправя нещата става още по-ужасно и излагацията добива гигантски размери. Затова млъквам, докато премине конфузното положение.

# 49
  • някъде
  • Мнения: 979
Оооооооооооох,смеееееееееех голееем смех rotfImboМомичета,до сълзи се кискам!Бях напушена от друга темичка,но ми се изпари нервата.На въпроса-изчервявам се,ако срама е голям,ми се насълзяват очите.Ако е само изцепка,пробвам с шеги и усмивки да замажа.

# 50
  • Мнения: 524
И аз имам случки, доста  Embarassed.

Преди има-няма 17 години беше. Карам голямо колело с рамка, едва стигам педалите, не сядам на седалката, на село съм си.
Карах си спокойно, докато не видях едно детенце да си играе с някакви шарени нещица на една пейка, зяпам и карам, знам че пред мен няма никой...но уви не било така. Из храсталаците изскача някакъв чичко, точно в момента, в който почвам да се набирам на педалите. Естествено по всички всемирни закони на гадостите го блъскам в гръб, със засилка, точно между двата крака...Ударът беше доста силен, аз паднах и той падна. Разхвърчаха му се чепиците. Доста се изплаших смотолевих едно "извинете" и газ към къщи, веднага прибрах колелото и отидох да си чета задължителните книжки за през лятото. Да де, ама след мен идвал дядо ми и ме видял. И говорил с човека..и после ме наказаха. И в продължение на вече 17 години всеки път като си отида на село и видя този човек, той ми казва:" Е-Е как си, научи ли се да караш колело, а? А помниш ли как ме лъсна, а-а-АААААААААА?" Embarassed Embarassed EmbarassedСраам. Всеки път се червя.

И още една омразна...Пътувам си САМА с влака София-Пловдив. Решавам към средата на пътя да отида до тоалетната, стискаха, ама вече няма как. С бял панталон съм, купето пълно с баби и деди, сака ми на високо, започвам да се въртя да си вадя кърпички. Отивам в тоалетната и    Shocked Sick #Crazy дошло ми, и не само ми дошло, ами отишло та чак се забравило, едно огромно, ама огромно петно на задника...подранил ми цикълът с една седмица...И си представих как си завирах задника под носа на един дядо, как се гъзурчих из купето, как имам резервни дънки в сака, ама няма кой да ми ги донесе. И като ревнах, ама рев ви казвам...Нямам какво да съблека да вържа на кръста, лято е по потник съм...На края почнах да се ослушвам за хора около тоалетната, чух че има 2 момичета, отворих врата колкото са си промуша главата и с 2 часови обяснения кой ми е ска и в кое купе, ги помолих да ми го донесат. Донесоха го, преобух се и минах 3 вагона, да си търся ново място.

Срам не срам, сега като се сетя ми е смешно ама тогава....
Ох ,заболя ме корема  rotfImboСмея се с глас  Joyсама пред компютъра
Цялото лице ме заболя от хилене. Янтра, не се ядосвай, виж, каква весела тема стана, ще ти мине с времето.

# 51
  • Мнения: 5 468
Из храсталаците изскача някакъв чичко, точно в момента, в който почвам да се набирам на педалите. Естествено по всички всемирни закони на гадостите го блъскам в гръб, със засилка, точно между двата крака...Ударът беше доста силен, аз паднах и той падна. Разхвърчаха му се чепиците.
Joy Joy Joy
Това ме довърши Joy!!!

# 52
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Добре се посмях, момичета! И аз имам доста "срамни" моменти. Обикновенно се извинявам и се опитвам да бъда остроумна.
Обаче повече ме е срам, ако съм сама в този момент, а не с някой много близък за мен човек...

# 53
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
 JoyУморихте ме! А аз най-много  Embarassed!!!До сега си мислех, че само аз се блъскам в стъклени врати! Е, сега вече ще знам, че не съм само аз и няма да се Embarassed

# 54
  • Мнения: 3 521
Темата е станала много симпатична  bouquet.

Янтра, кофти е когато човек прекрачи собствените си принципи, но не се ядосвай - ще мине и замине(срамът, де, не яда-на него му трябва повече време Wink )

Във врати не съм се блъскала, но най-редовно си набивам канчето в тавана на автомобилите докато се качвам. Много крива нива, особено, ако си зает през това време да правиш добро впечатление Embarassed . Имам и няколко безумно неудачни лапсуса, но те направо не са за разправяне Whistling.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 825
Преди десетина години се влюбих за първи път, ама безумно, в истинския смисъл на думата. Тогава нямах кола и за мен единственият опознавателен знак за тези машини бе цветът. Въпросният обект на моите чувства караше Лада, бежова на цвят. Всеки път, когато тръгнехме да се прибираме и трябваше да се ориентираме към колата, паркирана на някой паркинг, аз не можех да я позная и се насочвах към някоя чужда със същия цвят. Един път положих неимоверни усилия да запомня как изглежда колата, какъв и е номерът, къде сме паркирали, но пък се бях наредила да се качвам от към страната на шофьора. И той виждаше, че съм замаена от любов, ами да не се беше правел на кавалер и пускал да вървя напред да се лутам по паркингите.

# 56
  • Мнения: 3 611
... И той виждаше, че съм замаена от любов, ами да не се беше правел на кавалер и пускал да вървя напред да се лутам по паркингите.

Аz бих го хванала под рька и да си вьрвим дружничко прикаzвайки си...  Heart Eyes Mr. Green
Така не ми се налага да помня каквото и да било...
Блондинка начи, кво да прайш..  ooooh!

# 57
  • София
  • Мнения: 15 485
Един ден , като тръгвахме за болницата си налях Кока -кола в от голямото шише в малко , от тези с бибероните уж, но не съобразих , че е газирана и си я бутнах в чантата. Шишето от налягането се отваря и потича. Сядам в колата и по едно време усещам нещо ми тече и мокрее по седалката под задника.Когато погледнах 300 грама кола ми беше изтекла на седалката под мен и съответно бежовия ми панталон беше като напикан, а трябваше вече да слизам от колата пред болницата.Нямах какво да си вържа отзад, а от чантата продължаваше да се цеди кола. Пред болницата и вътре гъчкано с народ, взех една мокра кърпичка и започнах да се бърша, все едно току що съм се изцапала и така въртейки се наляво -надясно, бършейки се и прикривайки се с капещата чанта успях да стигна до осмия етаж. Беше просто някакъв ужас. Навсякъде дългии коридори и всички те виждат. Какво са си мислили не знам , но добре, че никой поне не се засмя.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 825
Аz бих го хванала под рька и да си вьрвим дружничко прикаzвайки си...   
Така не ми се налага да помня каквото и да било...
Блондинка начи, кво да прайш.. 


Вече поумнях, пък си и пребоядисах косата ...

# 59
  • Варна
  • Мнения: 25 283
Въпросният обект на моите чувства караше Лада, бежова на цвят. Всеки път, когато тръгнехме да се прибираме и трябваше да се ориентираме към колата, паркирана на някой паркинг, аз не можех да я позная и се насочвах към някоя чужда със същия цвят.

Няма нищо, един познат веднъж в тъмното пробва да отключи 2 коли подред, докато нацели неговата (и трите по случайност червени фолксвагени, макар и различни модели, паркирани един до друг и неговият беше последен hahaha hahaha hahaha)

# 60
  • Мнения: 803
Ами...Първо се изчервявам Embarassed, после започвам да се редя извинения и да се опитам да обясня ситуацията; честно казано адски много се паникьосвам и успявам почти винаги да разсмея човека срещу мен, та що-годе ситуацията се тушира.
Не ми е трудно да кажа "извинявай", даже го казвам прекалено често - за щяло и нещяло.
Приятелят ми много се смя с мен еди път. Бяхме в колата и някакъв излиза с неговото си МПС от една пресечка, ама нито се огледа, нито нищо. В последния момент ни видя и спря. А аз му вдигам ръка да му благодаря, че е спрял Joy
И приятелят ми "А, така! Благодари му,че не ни блъсна!"
 Flutter

# 61
  • Мнения: 4 586



Нищо. Иде ми да потъна в земята от срам. Рашъните казват чуть от стыда не сгорел.
Веднъж вървях след жена си да пазарува, от магазин в магазан. В поредния на дъното в магазина на едно бюро имаше срожена манекенка. Седнах до нея и понеже нямаше място, си срожих ръката на бедрото на манекенката. Тя ми хвана ръката за китката и я вдигна, при което ченето ми увисна.
Абе собственичката на магазина бива ли да стои така неподвижно.

# 62
  • Мнения: 604
Сетих се за един мой чуден гаф, докато ви четях и се смеех от сърце.

Едно мое гадже идва да ме вземе от вкъщи с колата си. Знаех, че трябва да караме някакъв негов телевизор на ремонт. Колата беше така паркирана, че шофьорската врата бе по близо до мен за качване и аз вместо да заобиколя колата, реших, че няма да е проблем за гъвкавото ми, тогава, тяло да прелетя над шофьорската седалка и да се наместя на тази до нея. Младежа нещо промърмори, в смисъл да заобикалям, ма аз не слушам. Качвам се, засилвам се и успешно се приземявам между двете предни седалки. Чу се звучно:Пльок! И за зла беда се оказах насадена върху две кофички кисело мляко. В този момент той седна до мен и каза: Запознай се с майка ми  Embarassed. Като в просъница си спомням как излетях с нисък старт от колата, барабар с омазаното си в мляко четирибуквие, в унес си смених панталона у дома и накуцвайки от притеснение, без да поглеждам жената си подадох ръката, да се запознаем. Извинила съм се сигурно, но така или иначе пътувахме в тягосно мълчание. Joy Сега ми е смешно, но тогава ми идваше да се отвори земята и да ме погълне  Sick

# 63
  • Мнения: 389
Който не е падал в кош за боклук пред 10 човека, не знае какво е срам ...  Confused

# 64
  • София
  • Мнения: 15 485
Бу да архивира тези случки за следващата тема с изцепки. Embarassed

# 65
  • Мнения: 138
 В живота винаги се случват излагации и изложения ,но може би точно затова е многолик,пъстър и интересен той. Simple SmileВсеки човек е попадал в ситуация на излагация ,но па важно е да си вземе поука или ,ако не е толкова сериозно изложението просто да го погледне от веселата страна ..и да може да се посмее сам на себе си Simple Smile
Случвало ми се е не веднъж да се срамувам от себе си ..,а още по-лошо е постъпката ми да е за сметка на човек,когото обичам ..

# 66
  • Мнения: 857
ти мине споко. Grinning
Не мен най-голямата ми излагация беше да се забия челно в една стъклена врата, на магазин, на Витошка.
Joy и аз съм се забивала, но във щанд Crazy. В НДК на някакво изложение исках да си навра главата толкова близо до нещо, което оглеждах, че си я думнах яко в стъклото. Ами те като го излъскали и хич не се виждаше, че има Embarassed. Изнизах се като бит педераст, такъв срам ме хвана.... ooooh!
хаха аз пък вчера в Adidas-a в Пловдив, бях се загледала в една 4анта и в същото време си вървя,а вратата беше отворена и прассс  бая е цапнах  Laughing после бързо се изнесох от магазина  Embarassed

# 67
  • Мнения: 3 835
Който не е падал в кош за боклук пред 10 човека, не знае какво е срам ...  Confused

Е кажи малко повече де, заинтригува ме. Joy

# 68
  • Мнения: 3 423
Нищо, продължавам напред, сякаш
нищо не е станало. У зрителите се
насажда чувството, че те нещо не
са видели както трябва, а не, че аз
съм окепазила положението. Никога
не се извинявам, за да не обърна към
случилото се вниманието на околните.
Много често само аз забелязвам, че съм
сгафила и затова просто си карам нататък.

# 69
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Супер разтоварваща темичка се е получила. Благодаря ви за порцията смях.

По темата - извинявам се и си замълчавам. Преди се товарех много, но сега си намирам някакво оправдание за себе си и гледам напред. На всеки може да се случи.

Янтра, карай, голяма работа.

# 70
  • Мнения: 3 294
Ох за съжаление често ми се случва  Embarassed ,защото имам голяма уста,но когато се изложа гледам да го обърна в шега,и бързичко да сменя темата...

# 71
  • Мнения: 389
Е кажи малко повече де, заинтригува ме. Joy

Младо и зелено, чакам автобус на спирка, а умът ми блуждае в съседни вселени ... Крача напред-назад, не ме свърта на едно място.

По едно време минават някакви хора, аз отстъпвам крачка заднешком, за да им направя място да минат и нещо ме удря от задната страна на крака, на нивото на коляното. На който са му правили този номер знае, че краката се подгъват по някакъв рефлекс. И моите така ... Седнах в нещото, което ме беше чукнало по крака. Кош за боклук.

А хората ме гледат ...  Shocked

Пламтях като факла докато най-накрая не ми дойде автобуса ...  Embarassed

# 72
# 73
  • Мнения: 6 029
уу много яка тема. и аз се изнизвам кат се изложа. така не привличам внимание.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 23 770
Въпросният обект на моите чувства караше Лада, бежова на цвят. Всеки път, когато тръгнехме да се прибираме и трябваше да се ориентираме към колата, паркирана на някой паркинг, аз не можех да я позная и се насочвах към някоя чужда със същия цвят.

Няма нищо, един познат веднъж в тъмното пробва да отключи 2 коли подред, докато нацели неговата (и трите по случайност червени фолксвагени, макар и различни модели, паркирани един до друг и неговият беше последен hahaha hahaha hahaha)
Аларми нямате ли си?! Аз като не мога да си намеря къде съм си забравила по паркинга возилото и го карам да свирка. Технически напредък Simple Smile да ми помага в заплеса Simple Smile

# 75
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Спичам се, но бързо ми минава. После си се хиля сама на себе си hahaha
Скоро след като започнах работа и нямах опит с тия хлъзгави колелца на столовете в офиса (това съм го разказвала тук де)... и една вечер всички колеги се бяха събрали, имаше и клиенти. Аз се протегнах към кошчето да хвърля нещо, обаче се оказа далече... хързулнах се, вирнах крака... скочиха да ми помагат да стана, а на мен хем ми е срамотно, хем смешно Embarassed Mr. Green Голям майтап е изведнъж да се озовеш под бюрото пред толкова свидетели Laughing

# 76
  • Варна
  • Мнения: 25 283
Няма нищо, един познат веднъж в тъмното пробва да отключи 2 коли подред, докато нацели неговата (и трите по случайност червени фолксвагени, макар и различни модели, паркирани един до друг и неговият беше последен hahaha hahaha hahaha)
Аларми нямате ли си?! Аз като не мога да си намеря къде съм си забравила по паркинга возилото и го карам да свирка. Технически напредък Simple Smile да ми помага в заплеса Simple Smile

Мнеее, то беше отдавна, тогава само богаташите имаха аларми на колите bowuu Пък и той и на трите опита беше убеден, че отключва правилната кола Mr. Green

# 77
  • Мнения: 3 835
Е кажи малко повече де, заинтригува ме. Joy

Младо и зелено, чакам автобус на спирка, а умът ми блуждае в съседни вселени ... Крача напред-назад, не ме свърта на едно място.
......................................
Пламтях като факла докато най-накрая не ми дойде автобуса ...  Embarassed

И както си крачиш напред-назад, накрая се озова седнала в боклука. Joy Joy Joy

Само като си представя каква озадачена физиономия си имала.......  Laughing

Срам, не срам, ще си призная, че веднъж не видях една бетонна саксия на Витошка, посред бял ден. Като се метнах плонж, в цял ръст, накипрена и издокарана. Sick Не стига това, ами бях и с детето, и го държах за ръчичка, уж да го пазя да не се спъне. ooooh! Всъщност то горкото ме спаси от по-сериозно претрепване, защото инстинктивно се е дръпнало назад, и ме е спряло в летежа ми, малко от малко поне. Tired

А какво направих после ли, след като се убедих, че с детето всичко е наред, метнах един поглед да видя колко свидетели има на излагацията ми. Физиономиите на хората изразяваха нещо средно между искрено притеснение (предполагам заради детето) и лека насмешка заради отнесената му майка.

Последна редакция: пт, 14 сеп 2007, 18:39 от teo7777

# 78
  • Мнения: 389
Между другото, имам снимка на едно цигане, седнало в кош за боклук на главната улица на Варна. Беше се разположило съвсем удобно, клатеше си босите крака и наблюдаваше с усмивка минаващите покрай него хора  Laughing Laughing Laughing

Ех ... само да намеря снимката ...  Twisted Evil

Ето я - това трябва да се види!

Съжалявам за лошото качество, правена е с телефон Grinning

Последна редакция: пт, 14 сеп 2007, 20:04 от Рони Бо

Общи условия

Активация на акаунт