Да изпратим март - 28.03 - 3.04( седмична тема )

  • 9 460
  • 171
  •   1
Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Мислех да не пиша тука ама не се стърпях значи...ама така е щото съм бясна  Imp
Какви са тези хора моля ви кажете..говоря за съседите ни. В ново кооперация сме..от една година. Нямаме ни чистачка ни дявол. Ние с мъжа ми плящаме тока на стълбището / не че е много ама другите кво ми се правят на тарикати/ цяла година вече Crossing Arms Ходих по апартаментите да ги питам дали искат да събираме пари за чистачка и една баба ми каза..."Ами ти що не миеш ти стълбището? И без това си млада" #Shocked Ами че аз като съм млада да не съм обществена собственост. и така цяла година всеки си мие етажа / българска работа/. А аз нали съм си късметлийка на моя етаж сме само ние и едно момиче на 31 год. която живее сама...ама тя пръста си не мръдва да измие нашия етаж та пак аз.  Crossing Arms И само като последно...в кооперацията сме само 8 апартамента Rolling Eyes божеее ами ако бяхме от големите блокове не ми се мисли хич Shocked Една от бабите си изтръсва покривката с не трохи а цели залъци на входа на тунела ни..където е входната врата на блока и там прилича на сметише...100 пъти мета ама аз да не съм... #Cussing out И направих забележка един път..и тя "Ами аз храня пиленцата" #Shocked Ама какви пиленца ма жена Imp
Преди две седмици Антон написа бележка на входната врата да се съберем днес в 19 часа да се разберем аджеба кво ще правим...и в 19 часа слиза моя и какво да види...само той #Shocked Казах му че повече няма да се занимавам с тоя блок...и ток няма да плащаме...да го спират да правят каквото искат Imp
Тва е...ох олекна ми Mr. Green Хайде лека нощ от мен....и стискам палци на нашитееееее #Silly

# 76
  • Мнения: 9 093
Милата,да знаеш само как те разбирам,ама оправия няма...колко пъти ми е идвало да застрелям всички,ама ей го на-като нямам оръжие Imp Ще ти минат нервите,спокойно,просто игнорирай всички и така...гледай на вас да ви е добре,другите да се оправят...

# 77
  • Мнения: 1 419
Малееее, Хера, вие с мъжа ти направо сте я закъсали с тия съседи - а аз си мислех, че тази над нас дето пуска всяка нощ в 2ч чалга до дупка е края на света  #Crazy

Искам да ти кажа, че искрено ти съчувствам - особено за ПИЛЕНЦАТА (между другото - много ми хареса тоя момент от разказа Laughing ), защото и наште комшии хранят въпросните "пиленца", и понеже само нашия балкон не е остъклен от всички във входа, "пиленцата" редовно ползват едния перваз за тяхна тоалетна  Hands Fist

Та да си довърша мисълта - историята ти е само за клюкарника - мноооого ме кефи  Laughing  Е, кофти че ти се случва, но определено умееш да разказваш. На бабите не им се впрягай - може да се самоназначите за домоуправители и да събирате такси по апартаментите - пак ще сте вие, ама поне няма да плащате от вашия джоб  Thinking ... Ами така де, тия пари да не растат по дърветата  Sick

# 78
  • Мнения: 3 154
Хера, посмях се на твой гръб и съответно после се сетих как е в блока на нашите. Присъства даже комшийката, която пръста си не мръдва (само дето нашата е дъртичка вече). Едно време майка й миеше, а тя си клатеше краката Imp Когато бях още млада и зелена и мен ме караха да мия целия вход, ама нанай, не съм им длъжна - само нашия етаж и стълбищата до долния и дотам... оттам надолу който сака Whistling
За тока в моя (бивш вече Sad ) блок има един човек, който минава и събира стотинки от всички и плаща после... Минаваш (ако решиш да се занимавате вие с това) и казваш - дайте 20 (да речем) стотинки за тока на стълбището, ако не си купете фенерчета да си светкате вечер, та да не се пребиете някъде като го спрат Mr. Green
Или пък не го плащайте, да го спрат - ше видиш после как ше плащат Twisted Evil (само дано не сте на горните етажи).

Ая, комшии, любители на чалга викаш имаш... и аз и аз Laughing Бащата е фен на Азис и Амет - като ги усили посред нощ ми се изправя косата, а през деня сина му (незнайно защо решил, че му се отдава) дрънка на един синтезатор всякакви маанета, та веднъж даже още едно (абсолютно бездарно сиГънче) се изявяваше с един кларинет. Ей място не можах да си намеря тогава... усилвах музиката - ефект никакъв. Онез си цигулират там и не смятат да спират...

Да кажа сега как ми се скъси животеца тая вечер. Седим си ние при мама и тати, хапваме, пийваме биричка и аз изведнъж се сещам, че сутринта пуснах радиатора да се постопля малко и питам мъжо "Ти спря ли радиатора?" и той "Ми не" и аз като се  #Shocked и кат хукнахме ooooh! През целия път към къщи съм си представяла опожарен етаж, изгорял компютър, опепелен котак.... направо кошмар #Puppy dog (това понеже щепсела на радиатора загрява, когато работи по-дълго време). Изпочупих си краката да тичам по стълбите нагоре да видя какво е положението... всичко е Ок. Топличко е бая тук, ама как ли ще се "стоплим" като отидем да плащаме тока не знам #Silly

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Слънчо сега май аз ще се посмея на твой гръб Mr. Green А за събирането и това съм пробвала...ама то стиснати до няма и къде...и тока на стълбището ни са спирали...и ходихме с мъжо да го платим..че и за прикачане сметката платихме Imp Ама това е ..край вече съм ги оставила на произвола на съдбата Crossing Arms Наистина са кошмарни съседи...и всичките дърти / да ма прощават / само ние с мъжо и съседката на нашия етаж сме млади / минутки за реклама #Silly /
То вече ми помина ама снощи бях луда  #Cussing out
Ая а за чалгата и аз имам много изпълненияяяя af Под нас точно живеят сем.Калинкови /така им казвам щото не ги знам точно колко хора живеят там...май 5-6/ та когато майката и любовника и са нощни смени долу става сташноооо Imp И особено ако на другия ден ставаш кума...аз така до 04 часа стоях будна и в 5 часа станах щото неможах да спя Crossing Arms А въпросната вечер бабата с пилецата /тя е на първия етаж от нашата страна/ излиза на стълбището и започва да крещи на тези под нас че вдигат шум..ама все едно са у нас Whistling
Аайде вече стига толкова смях на мой гръб че то моето стана одисея Mr. Green

# 80
  • Мнения: 6 993
Аз пък искам да се похваля,че снощи бях на концерт.Групата е "Лилит" и пяха в Маската в Студентски.Леле,жестоко беше!Разцепихме се напълно.Аз бях малко шашната,че не познавах компанията,но едни момченца ме прибраха под крилото си ( и двамата бяха по 1,90 ,а единият е 87 набор #Shocked ).Те пък се оказаха най-върлите метали в сбора и като се почна  едно тресене на глави  superuu   superuu   superuu и беше жестоко.Най-важното е, че днес не ме боли вратът Twisted Evil Явно вече ми е като професионално изкирвяване Mr. Green Малко беше странно да слушаме Smoke on the water  с женски вокал Shocked ,но пък девойката пя страхотно и кавърите,и авторските им парчета #Milti Та така,много съм доволна.
Доволна съм също и че днес на упражнението по устна комуникация се представих много добре,защото той поиска да вляза аз в ролята на учителя и да им предавам половин час.Беше донесъл статии за процеса в Либия и понеже мен това ме вълнува много (пусти патриотизъм,дето на национализъм ме избива от време на време #Silly ) се справих доста добре,задавах им въпроси,те ми отговаряха...Даже той като се правеше на ученик и аз му виках "А Владко какво мнение има по въпроса?" Laughing Много е готин тоз човек Mr. Green Най-накрая ме похвали и каза,че имам дарба за преподавател и аз много се зарадвах #Milti Още от малка все си мисля,че ще стана учителка Laughing Само че искам да преподавам на малки дечица...Ноо много се отплеснах,просто исках да ви кажа,че днес за мен е хубав ден и да ви предам от моето слънчево настроени  dance   Nature Sunny   mrstraetz

# 81
  • Мнения: 2 123
оооооо я как сте ми живнали днес!!! Stuck Out Tongue
сори за битовите проблеми, които споделяте - мисля, че всеки ърбън - човек би могъл да се оплаче със същото. и аз плащам за вход, но това, че е мито разбирам саом от локвите на първия етаж... мога много да разказвам, но ще приключа/тук все пак за бебета си говорим.../ само с инфото , че миналия ден ми беше открадна изтривалката!!!

Аз съм голяма  animal085 Вчера както ви казах бях на зъболекар. Нямам никто един кариес!!! Mr. Green изчистиха ми ги с някви екстри и вече светят като в рекламата с бобъра Wink така и не ми остана време да ям и вечерта, прибирайки се към къщи напазарувах КАТО ЗА ПОСЛЕДНО - нали знаете човек като е гладен!!!
Торбите ми 100% тежаха около 20 кг./барабар с вината и мин.водата/
Този месец ову-то ми беше по-болезнено като напрежението в областта на яйчвници, гърди и матка си стои, но след торчбите вчера......щях да умра така ме сряза  ooooh! и то час и нещо... сега пак си ме боли, но по-малко и по-скоро е придърпване... то не бива да се самонавиваме , ама и мойто е една безотговорност. дано не съм прецакала нещо Sad

# 82
  • Мнения: 183
irinii и при мен така, леко си ме наболява......обаче нямам нърпение още 10-тина дни.......Днес си мислех да взема 1 тест Д-бест, нали хващали на 3тия ден от зачеването.....направо като предстартова треска ме обзема, и хобито даже не помага вече.... Thinking
иначе пък ми се гади от време на време, но незнам дали не си внушавам,,,,,,оф да минава и другата седмица 4е #Silly

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Цитат на: irinii
.... но ще приключа/тук все пак за бебета си говорим.../


Вманиячаването не води до нищо хубаво Wink Накой път е хубаво да си поразпуснеш и да говориш за други неща, а не за постояните придърпвания и гърди.


П.П сори ако обидя някои ама вече много ми стана

# 84
  • Мнения: 2 123
Цитат на: mai4ence
irinii и при мен така, леко си ме наболява......иначе пък ми се гади от време на време, но незнам дали не си внушавам,,,,,,оф да минава и другата седмица 4е #Silly

да ти кажа честно и да ти се гади, и да не ти се гади - абсолютно все едно е. мен по-предния цикъл всички симтоми ми бяха повече от изразени и... нищо. чакай си закъснението кротоко и си контактувай активно с нас Heart Eyes аз за тест не си и помислям. чуденето ми беше най-вече за тежестите, които носих вчера...
иначе е готино да си чакаме заедно. Praynig
да попитам тук сега, Бременка, нещо ново около нежеланата роднина?

# 85
  • Мнения: 2 123
Цитат на: Хера
Накой път е хубаво да си поразпуснеш и да говориш за други неща, а не за постояните придърпвания и гърди.

П.П сори ако обидя някои ама вече много ми стана


естествено, че е хубаво именно затова имаме седмични  теми , също и Клюкарник. Simple Smile

ППКое по-точно ти стана много

# 86
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Цитат на: irinii
....
да попитам тук сега, Бременка, нещо ново около нежеланата роднина?


извинявай ирини ама кое е Бременка Confused:  Rolling Eyes Или аз нещо не вдявам или....

# 87
  • Мнения: 9 903
Цитат на: irinii
[ чуденето ми беше най-вече за тежестите, които носих вчера...
 

сецнала си се?
мисля, че е нормално нещо да те среже, ако носиш 20 кг. Не си бригадирка на Хаин боаз все пак!
Хера, споко

# 88
  • Мнения: 2 123
Моренка е Бременка Stuck Out Tongue спонтанно и наложих този прякор Simple Smile

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ахааааа благодаря за пояснението...щото по ника нищо не ми говореше та за туй реших да попитам.

П.П тити тенкю

Общи условия

Активация на акаунт