Кой кого обича повече.....

  • 2 981
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Как мислите...кой кого оби4а пове4е?
Вие ли оби4ате пове4е съпругът(гаджето Wink) си или той вас пове4е?
Знам,4е няма мерило за любов...но всеизвестно е,4е от километри си ли4и,4е единият оби4а пове4е! Mr. Green
Вие от кой тип сте,оби4ащите или оби4ащи ги...? Thinking
Дано сте ме разбрали какво искам да кажа,4е малко объркано стана.... Joy
Давайте сега да видим...кой колко оби4а!? Grinning

# 1
  • Мнения: 750
Темата за тук ли е...не знам!
Май за клюкарника.... newsm78
Модераторите да решат! Wink

# 2
  • Мнения: 184
Мисля, че аз го обичам повече, въпреки че той твърди обратното.
Божа работа е това!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 161
Той ме обича повече  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 6 993
Не знам, аз не си показвам чувствата. Ако ни гледат от далеч - той е. Не мога да преценя newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 153
 Аз съм от обичните  Mr. Green Мъжът ми на ръце ме носи и аз не се оплаквам  Joy

# 6
  • Мнения: 1 541
Ами аз твръдя че съм аз по- обичащата, ама той е на друго на мнение  Rolling Eyes Все пак от моята камбанария съм аз  Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Не мога да преценя, може би той...

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз определено се раздавам повече  Laughing

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Той. Личи му от километри.
Майка ми казва,че като ме гледал му блестяли очите.  newsm53

# 10
  • Мнения: 4 451
Той. Личи му от километри.
Майка ми казва,че като ме гледал му блестяли очите.  newsm53

Ами ще му блестят Таниела. Как няма да му блестя при такава жена.  bouquet
И аз мисля, че той повече ме обича. Пък знам ли, може и на кантар да е работата. Laughing

# 11
  • Мнения: 123
Смятам че аз го обичам повече,но когато аз му кажа че го обичам той ми казва :"Аз те обичам винаги с едно повече"т.е ако аз го обичам 100 пъти той 101.Луда работа Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: X
..но всеизвестно е,4е от километри си ли4и,4е единият оби4а пове4е! Mr. Green
От километри си личи, този който афишира повече любовта си, което изобщо не означава че обича повече Peace

# 13
  • Мнения: 2 161
Той дава повече от себе си в нашата връзка.Обаче това е единственият мъж,който ме впечатлява.

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Не мисля, че мога да преценя Thinking И нямам представя как изглежда отстрани.

# 15
  • Мнения: 4 733
Твърди че той, но аз съм убедена, че аз Mr. Green
А направило ли ви е впечатление, че този който обича повече във връзката винаги е по-прецакания Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 852
Твърди че той, но аз съм убедена, че аз Mr. Green



При мен роложението е същото Crazy

# 17
  • Мнения: 773
той повече ме обича. Особенно днес, след като ме ядоса.

# 18
  • София
  • Мнения: 13 206
..но всеизвестно е,4е от километри си ли4и,4е единият оби4а пове4е! Mr. Green
От километри си личи, този който афишира повече любовта си, което изобщо не означава че обича повече Peace

Лелее, направо ми взе думите от пръстите  Wink

# 19
  • Мнения: 1 564
И двамата се обичаме по равно. Laughing

# 20
  • Мнения: 474
Абе, важното е, че си се обичаме! Не си ги мерим, просто се обичаме и така си караме!  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 270
Обичаме се много, не съм се замисляла кой кого повече . . .

# 22
  • Мнения: 750
4акай и аз по темата да се изкажа.... Mr. Green
  
    Малко тъпа тема ама...я да видим сега! Thinking
    Мерило за любов няма!Те такова 4удо не продават!Търсила съм...ама няма! Joy
Но като сложа нашата любов на оная не видима везна и...везните с неговата любов натежават пове4е!Всъщност...той ме у4и да оби4ам!
Ей така,безрезервно...истински,и силно!Преди да го срещна пак съм оби4ала..но не така!Оби4ам на4ина по който ме оби4а!Разли4но е!
Бих искала да мога и аз да го оби4ам по този на4ин,защото тогава ще знам 4е усеща любовта с която го заливам,4е ще е сигурен в оби4та ми на 100 %!Мисля,4е за сега не успявам да му я покажа така както той на мен...което ме навежда на мисълта,4е и двамата се оби4аме лудо...но той може да оби4а по силно!
..но всеизвестно е,4е от километри си ли4и,4е единият оби4а пове4е! Mr. Green
От километри си личи, този който афишира повече любовта си, което изобщо не означава че обича повече Peace

Лелее, направо ми взе думите от пръстите  Wink

Нямах в предвид 4е някой афишира любовта си...ако е така то тогава не е истинска!
Не става дума за мазни цунки-гунки,не прекъснато гушкане и милване по главата...тип,,вижте колко я(го) оби4ам''!Не за това говоря!
Говоря за онова вътрешно 4увство което те кара да си помислиш за някоя двойка,,Ето...тя го оби4а пове4е''!
То е като шестото 4увство!Ако ме разбираш... Crazy
            

# 23
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Той ме обича повече  Mr. Green
И мен и мен Joy

# 24
  • Мнения: 2 161
А в любовта никога нищо не е на кантар.Да се върнем на темата,дами.

# 25
  • Мнения: 2 407
Той мене.

# 26
  • София
  • Мнения: 13 206
Спрете, защото ако се наложи да изтрия още един постинг и ще заключа темата! От по обед до сега са изтрити почти всички постинги. Като гледам интереса не е към самия въпрос, а е чисто сеирджийска работа  Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 121
Странен ми е тоя въпрос "Кой кого обича повече...". Любовта за мен не може да се мери-или обичаш някого или не. Той ме обича 5кг, а аз него 2кг ми е малко странно... Радвам се, че любовта ми е споделена.

# 28
  • Мнения: 6 155
Странен ми е тоя въпрос "Кой кого обича повече...". Любовта за мен не може да се мери-или обичаш някого или не. Той ме обича 5кг, а аз него 2кг ми е малко странно... Радвам се, че любовта ми е споделена.
Това се опитах да кажа и аз.  Peace

# 29
  • Мнения: 750
 newsm75
Айде да я заклю4им тази тема викам аз,а? newsm78
То като ще е  сеирджийска работа...баси темата....
Махай я и да се приклю4ва! Tired
К'во пък сега и вие тука ...за любов ще си говорим...ааа...и то да си я мерим!
Я дайте по същество....нещо за оргазмите,за размерите да пишем...ама в друга тема,не тук!

# 30
  • Мнения: 94
pri nas e razli4no ponqkoga imam 4uvstvoto ,4e toi me obi4a pove4e,ponqkoga az go obi4am :?ne moga da kaja koi kogo obi4a pove4e

# 31
  • London, baby
  • Мнения: 800
Като цяло той ме обича повече, и на мен това ми харесва  Joy Ама и аз си го обичам,де  Crazy

# 32
  • Мнения: 3 423
А по какво преценявате кой обича повече?
По броя "обичам те" след секс, по броя на
цветята за рождения ден, по парите на масата?
Или как?

# 33
  • Мнения: 2 908
Добро утро!!!
По това как го чувстваш.

# 34
  • София
  • Мнения: 161
А по какво преценявате кой обича повече?
По броя "обичам те" след секс, по броя на
цветята за рождения ден, по парите на масата?
Или как?

според мен и по това кой е способен да направи повече компромиси със себе си в името на другия  Simple Smile в моя случай мен ме обичат много повече даже понякога ми става мъчно, че не мога да отговоря със същото  Rolling Eyes

# 35
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
той ме обича повече! или аз него newsm78
абе, обичаме се Heart Eyes Heart Eyes

# 36
Определено той ме обича повече, а аз се старая да отвръщам на любовта му в същия размер поне.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 732
Нито аз го обичам, нито той мен. Седим заедно, щото ни е добре. Те това е!

# 38
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Нито аз го обичам, нито той мен. Седим заедно, щото ни е добре. Те това е!
А пък ние - щото си делим разходите. Всъщност аз плащам 100 %, а той прави спестявания на негово име. Демек мисли за бъдещето на семейството. И се чудя сега кой кого обича повече, а? newsm78

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
А направило ли ви е впечатление, че този който обича повече във връзката винаги е по-прецакания Crossing Arms

Да. Той прави повече компромиси, той се моли другия да се върне и т.н.

# 40
  • Мнения: X
Мисля, че при нас нещата са уравновесени, не се чувствам "недообичана".

# 41
  • Мнения: 1 568
Аз обичам него,той обича нея,тя обича друг Joy Joy Joy така става в живота в крайна сметка!  bouquet

# 42
  • Мнения: 368
Преди аз повече - сега той повече Wink

# 43
  • София
  • Мнения: 5 755
Нито аз го обичам, нито той мен. Седим заедно, щото ни е добре. Те това е!
Това ми хареса!  Hug

# 44
  • Мнения: 645
По-принцип мисля че той. Но като чели понякога нещата са на приливи и отливи един път единия е по-любвеобилен а друг път другия и така, абе обичаме си се Heart Eyes

# 45
Аз го обичам емоционално и го показвам, докато той е бетон.Обаче пък той  дава повече за семейството от мен/не финансово, а като загриженост/... и сега какъв е извода newsm78.Любовта има много  аспекти, но е добре да има баланс помежду им, за да са доволни всички.Тоя баланс търсим засега.

# 46
  • Мнения: 750
А по какво преценявате кой обича повече?
По броя "обичам те" след секс, по броя на
цветята за рождения ден, по парите на масата?
Или как?
По какво ли?
Не по броя ''оби4ам те'' след секс(защото има сдоста тук които не правят 4есто секс! Mr. Green
За цветята...всяка ги полу4ава на рождения си ден,това не зна4и,4е мъжът и я оби4а! Thinking
Незнам кои са тия мъже дето слагат парите на масата....!Никоя не се е похвалила с това за сега! Wink
Та....питаш по кое!
Ами...просто е!Единият винаги оби4а пове4е!Това е!
Но нали тук вси4ки са с идеални семейства...По равно се оби4ат,вси4ко има е по равно!
Е...те това не мога и няма го повярвам!
Всяка много добре знае,кой оби4а пове4е в дадената двойка...но разбира се,е по хубаво да каже,,оби4аме се по равно,,! Flutter
   Еми,ей на...аз си казвам!
   Моят си ме оби4а пове4е,аз съм малко темерут!
   Ми не мога да оби4ам така както той!
    У4а се! Mr. Green

# 47
  • Мнения: 5 468
Всеки обича по различен начин. При нас, аз съм по-емоционална, повече показвам чувствата си, коткам го, лигавя го, правя го на какво ли не (котка, кучка, кокошка, мишка) и така се умилявам неистово, като на моменти направо си го тероризирам с набезите си Twisted Evil.
Той е по-сдържан и показва обичта си по други начини. Например, за него е висш признак на обич, да стане сутрин, щото е рано пиле, да направи манджа, да пусне прахосмукачка в другата стая, да измие купа от чинии в мивката, да изведе детето на разходка, за да не ми пречат да спя... и като се върнат към обяд, аз да стана подута, подута, на черти от възглавницата. Като си вземе заплатата, ми я дава цялата в ръцете и казва, че ако не ме обичал, нямало да го прави... и ей такива са неговите любовни обяснения. Така показва любовта си. Ами чувствам се обичана, ако не се чувствах, нямаше да стоя тук, в този дом Crazy.

# 48
  • Мнения: 750
БраО,Ню...радвам се за теб! Grinning
Де го намери тоз твои4кия ма душа...я признай,м?
Да си го пазиш,4е да не ти го откраднат! Mr. Green
Късметлийка си ти.....Ахам!  bouquet

# 49
  • Мнения: 7 386
Как мислите...кой кого оби4а пове4е?
Вие ли оби4ате пове4е съпругът(гаджето Wink) си или той вас пове4е?
Знам,4е няма мерило за любов...но всеизвестно е,4е от километри си ли4и,4е единият оби4а пове4е! Mr. Green
Вие от кой тип сте,оби4ащите или оби4ащи ги...? Thinking
Дано сте ме разбрали какво искам да кажа,4е малко объркано стана.... Joy
Давайте сега да видим...кой колко оби4а!? Grinning
Май не мога да определя.Ами водим се все още и като ,че ли по-често взехме да си повтаряме "обичам те"  Mr. Green , а дали личи отстрани - не знам,само дето ако не сме двамата веднага някой пита къде е липсващия  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт