По- лесно ли е забременяването след противозачатъчни?

  • 14 629
  • 37
  •   1
Отговори
Здравейте момичета. На скоро чух, че противозачатъчните имали и странични ефекти и регулирали цикъла (накои хормони). И сега се чудя ако 1-2 месеца ги пия дали след това по-бързо ще видя двете чертички???

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Аз лично не бих заложила на тази схема за бърз резултат.

# 2
  • София
  • Мнения: 587
Не съм от разбиращите, но подкрепям Цецинка

# 3
Значи казвате да не си губя 2 месеца току така, ами да продължавам с опитите. ОК. И на мен това по-ми допада.

# 4
  • Мнения: 474
Аз забременях точно след спирането на противозачатъчни, но на мен ми ги беше изписала гинеколожката. На своя глава не започвай, все пак са лекарства. Аз имах някакъв проблем и затова ги пих 4 месеца. Ако всичко ти е наред- карай по стандартния начин!  Wink

# 5
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Уж казват, че ставало по-бързо. На мен противозачатъчните ми объркаха хормоните много яко.  Sick

# 6
  • Мнения: 9 092
Лекарства се изписват когато има проблем.
Ти нямаш проблем.
Тогава защо искаш да пиеш хапчета Crazy

Да не говорим, че противозачатъчните са сериозна работа и без нужда или здравословен проблем не може ей така да се пият Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 335
Ако нямаш установен хормонален проблем, изискващ приема на противозачатъчни не ти препоръчвам да започваш да пиеш. Пила съм 3 год. и половина горе-долу. Понесоха ми добре.
Първият път забременях веднага след спирането им, втория път не.
Противозачатъчните не са гаранция, че ще забременееш веднага, по-добре не си прави шега със здравето си.
Успех    bouquet

# 8
  • Мнения: 7 716
Но твое място не бих пила.

# 9
  • Мнения: 306
аз пих 7-8 ,есеца противозачатъчни и сега опитваме от 3-4 за бебе, но не става. не казвам, че сме опитвали много- просто и след прием на такива лекарства нещата не стават михновено. освен това (инфо, която повечето гинеколози си спестяват) противозачатъчните наистина объркват хормоните и след това нещата са малко по- различни. сигурна съм, че ще чуеш мнения, че момичета са забременели точно след прием на такива лекарства, но това нер означава, че и ти трябва да пиеш, поне според мен. да не говорим, че моя позната в Италия направи два спонтанни аборта след като дълго време пи хапчета. тамошните лекари са убедени, че причината е именно в хапчетата. така че- гушкайте се по- често, пък дано скоро да се похвалиш!  Praynig

# 10
  • София
  • Мнения: 442
Уха, и още как - виж ми лентичката  Mr. Green
пих 6 месеца, на 8-ия забременях. Случайно и непланирано.
Цикъла ми се скъси от 30 до 26дни и си овулирах нон стоп Mr. Green

# 11
  • Мнения: 741
Аз ги пих дълго време,пък после не можах да забременея близо 1година и половина,така че май не е показател

# 12
Отиди при гинеколог и той да си те прегледа и да ти каже как да се действа. На своя глава не пий нищо, че да не стане обратния ефект. При мен сега така ще се процедира, ще пия 5 или 6 месеца и след спирането би трябвало да забременея. Но за да ми ги изпише си имам нарушения в хормалния баланс и овулацията. Ако всичко си ти е на ред не се трови нарочно. Отпусни се и не мисли за бебето а за кефа от кекса с любимия човек. Бебето ще дойде, просто чака влака на гарата.

# 13
  • Мнения: 84
Бебето ще дойде, просто чака влака на гарата.
Е това много ме изкефи   smile3503 ама много  Hands Clap

Отиди при гинеколог и той да си те прегледа и да ти каже как да се действа. На своя глава не пий нищо, че да не стане обратния ефект.

А, това напълно го подкрепям и с двете ръце. Моят съвет е същия. newsm10

# 14
  • Мнения: 9 092
Цикъла ми се скъси от 30 до 26дни и си овулирах нон стоп Mr. Green

Малко трудно се овулира нон стоп, ама айде, важен е резултатът Crazy

Общи условия

Активация на акаунт