АЙКО - мошеници и грубияни !

  • 103 948
  • 138
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 517
За съжаление и Айко, Арон и всички подобни вериги си приличат в едно- некачествена стока, обслужване под всяка критика.
Те не са и чували, че за клиент поръчал продукти над 2000 лв. е препоръчително, да осигурят безплатна доставка и монтаж.
Не им е известно и още, че е безумно да купуват от едни и същи полски фабрики мебели от мдф плоскости, за меката им мебел просто няма да коментирам..
На другата крайност пък са всички онези, които вкарват италиански мебели и завишават реалната им цена поне със 100 %.
Оставени сме на произвола на съдбата. В който и мебелен магазин да вляза, едно и също виждам.
Направиха ми приятно впечатление 3 магазина от цялото ни обикаляне за обзавеждане.
Единия беше на Конелиано, другите два бяха за мебели внос от Холандия и Швейцария.
ИКЕА ще имат гигантски успех у нас, гигантски!! Laughing

# 136
  • Мнения: 535
ИКЕА ще имат гигантски успех у нас, гигантски!! Laughing

E, хайде де, откога ги чакам  Mr. Green И аз дочух нещо, но имаш ли конкретна информация кога ще ни се отвори парашута с Икеа в България?

# 137
  • Мнения: 1 059
Оказва се, че моето семейство сме все доволни от фирми, от които много от вас са недоволни. Направо голям късмет сме извадили с Аико, Сентима, Карпет макс, че като чета тук оплакванията направо не мога да повярвам, че става въпрос за едни и същи магазини. В старозагорското Аико влязохме на връщане от морето и понеже ни бяха артисали пари, съвсем импулсивно си напазарихме диван, спално бельо, аксесоари за детската стая и банята. От всичко останах с приятно впечатление. Дивани имат на най-различни български и чужди фирми. Нашият дойде след 2 седмици, мъжът ми си го докара сам с бус, че с техен транспорт наистина щеше да излезе доста пари до Пловдив.

# 138
  • Мнения: 410
Доволни и недоволни винаги ще има,но май плюещите са повече,че даже се и престарават,без дори да си имат и най-малка представа как стоят нещата.Всеки гледа своята паница и това че той е пострадал или че е избрал некачествена стока.Не може за малко пари да получиш нещо което да е хем хубаво,хем качествено.

Общи условия

Активация на акаунт