ФОЛИЕВА КИСЕЛИНА

  • 2 981
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 746
Аз я пих като почнахме опитите за бебе до 2-рия месец от забременяването.

# 31
  • Мнения: 313
Започнах да я пия веднага като разбрах, че съм бременна и го правех докато родих, по лекарско предписание. По принцип трябва да я започнеш, когато започнете и опитите за бебе.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 787
Пих до края а 3-ти месец.Сутрин по едно хапче.Не съм получавала гадене от нея.

# 33
  • Мнения: 1 672
приемах фолиева киселина от началото на бременността до 4-5 месец.През 2 и 3 месец ми се гадеше , но беше от бременността , а не от фолиевата киселина

# 34
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Аз още не съм я спряла, а я пия от първия ден в които имаше  EFP

# 35
  • Мнения: 4 621
Започнах от началото на бременността и пиех до края на 3 месец. Не ми се е гадило Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 718
Започнах да пия когато започнахме да правим бебето и я спрях 4 месец. Не ми се е гадила - пиех Неофолик

# 37
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Започнах да я пия откакто разбрах, че съм бременна, т.е. от около 3-4 седмица. Пих през цялата бременност, а и няколко месеца след като родих. Не съм получавала гадене, нито каквито и да било други странични ефекти.
Най-добре е приема на фолиева киселина да започне няколко месеца преди забременяването.

# 38
Започнах да пия от втората седмица когато разбрах. Гадеше ми се до третия месец, но не мисля, че е от тях, защото пих хапчетата докато не свършат в шишенцето - демек до 6месец.

# 39
  • Мнения: 617
Започнах да пия фолиева киселина още с опитите за бебе и така я пиех около 1 месец и половина преди да забременея до около 4 месец  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 100
Пих фолиева киселина. Нямаше примес на желязо вътре. До трети месец лекарите ми казаха да пия, защото после и да се пие нямало ефект. Не ми се гадеше от хапчетата.

# 41
pih folieva kiselina samo prez 3 tiq mesec za6toto sezona be6e takav 4e nqma6e plodove i zelen4uci koito sa taka neobhodimi.Ginekologat mi kaza 4e se pie imenno za tova nedostig na vitamini.ne mi se e gadelo prez cialata bremennost

# 42
  • София
  • Мнения: 5 079
НИКОГА не съм пила, предписаха ми Матерна, но нея също не съм пила (поради много съображения, лични...) Wink
Наблягам на естествените източници на полезни вещества, не на химия и синтетика.

# 43
  • Мнения: 307
Пих фолиева киселина от както решихме да имаме бебе до четвъртия месец на бременността.
Не ми се е гадело.


 Peace

# 44
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Аз пиех фолиева киселина от началото на бременността и по време на кърменето  Peace

Общи условия

Активация на акаунт