какви сте искали да станете,какви сте сега?

  • 4 304
  • 120
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 899
исках да стана лекар(задължително акушер-гинеколог),но не успях и станах акушерка.Ако сега пак трябваше да решавам пак бих избрала същото.

Акушерките в много случаи знаят повече от лекарите    bouquet

# 61
  • Мнения: 953
Като бях малка исках да стана войник Laughing. Всички ми казваха, че войници стават само мъжете, и неможело, а я вижте какви времена дойдоха и жените са войници. Не станах войник, но имам достоен заместник-сестра ми.

# 62
  • София
  • Мнения: 418
Исках да стана следовател. Ма много исках - мама е водила в къщи един да ми обяснява колко е гадна тази професия. Не станах, но не съжалявам - като гледам каква е системата съм разочарована от нея. Само във филма Хорейшио винаги печели.

# 63
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
в детската градина исках да бъда "бензиностанка"- т.е.работничка на бензиностанция, после мечтаех да съм лекар. най-много ме е яд, че не учих за архитект! имам диплома икономист, в момента следвам педагогика и съм учител.
в детската градина сестра ми искаше да бъде "знатна пилчарка"!

# 64
  • Мнения: 3 537
Като най-малка помня,че исках да продавам козметика и парфюмерия и да си имам собствен магазин.
А като малко по-голяма исках да ставам художничка, отказах се ,защото ми се видя не перспективно.А последно си мечтаех да бъда лекар,и то хирург....всичко си остана мечти, освен това,че наистина имам талант да рисувам добре. Wink

# 65
  • Мнения: 750
Исках да бъда ченге откакто се помня. И съм. Сега пък искам друго да ставам. Мераци всякакви.

# 66
  • Мнения: 2 309
До ден днешен мечтая да съм пластичен хирург или гинеколог,но много съм гнуслива и страхлива от черва и кръв.Това ми попречи!Изпитвам бяла завист,към тези специалисти Hug
Сега съм,всеобщо развита личност...

# 67
  • Мнения: 4 555
Исках да стана археолог и станах. После вече не исках и вече не съм.
Еха, това винаги ми се е струвало адски интересно. И аз си мечтаех за археология като малка, но знам, че в България реалността не е много романтична.
Теб какво те разочарова?

# 68
  • Мнения: 4 555
Исках да казвам часа по телефона, после разбрах, че било запис.
Joy Joy Joy

  bouquet

# 69
  • София
  • Мнения: 581
исках да съм учителка,но станах счети и не съжалявам Peace

# 70
  • Мнения: 2 492
Първа мечта - балерина .
Попречи - не можех да кажа правилно думата , а и бях ящно дете .  Mr. Green
Втора мечта - певица .
Попречи - нищо не ми пречи и досега увивам на умряло без да са ме молили .  Blush
Трета мечта - да се "оженя " за американец и да имаме фонтани в двора .
Попречи - ааа то това още може да стане , само дето вече бих искала да го сменя с "италианец " и може да сме само с малко водоскоче в двора .
Исках , исках .... то аз от малка все искам .
Накрая каквото поисках стана .  bowuu

# 71
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Директор на какво ?
аз исках да стана директор,ама сега съм счети!! Cry Cry
Може да станеш директор на счетитата  , не губи кураж
 Най много съм мечтала да стана космонавт . Очевидно не съм , но го преживях вече  Grinning

И аз исках да стана космонавт newsm60
Пък станах... счети Mr. Green

# 72
  • Мнения: 1 069
Така и не можах да разбера каква искам да стана. Средното ми е фотографско, висшето ми е икономическо. Слава Богу, имам добра работа, която не е свързана с нито едното от двете!

# 73
  • Мнения: 105
"Моден дизайнер" - работя по въпроса  Whistling

# 74
  • Мнения: 103
В 9 клас исках да стана психиатър. Според мен за 14 години бая съм напреднъл.. остана ми само -атър..

Общи условия

Активация на акаунт