'Отпуска' ли се дънковия плат

  • 6 597
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 894
Това ми е въпроса.
Купих си  страхотна дънкова рокля, но се оказа ,че като я поносих малко по-дълго много ми стяга в гръдния кош и се чувствам доста некомфортно.Може би трябваше да си купя по-големия номер, но тъй като съм чувала,че дънковия плат се отпуска се спрях на по-малкия.Както и да е,можах да преценя добре размера.За съжаление роклята вече е носена, пък и изхвърлих етикета,така че едва ли ще ми я сменят в магазина.
Единствената ми наджда е дънковия плат да се отпусне след известно време. newsm78
Какви са вашите впечатления от дънковите дрехи-вярно ли е това,че плата се отпуска?

# 1
  • Мнения: 619
Имала съм динки-панталони мн ого се отпускат, други не .Дънкова пола плътно по мен не е мръднала.
 newsm78 Според мен зависи

# 2
  • Мнения: 1 941
Аз постоянно нося дънкови поли и смея да твърдя, че като цяло плата не се отпуска. Не е примерно като кожените обувки след известно носене да станат по-удобни. Единствено след пране се отпуска малко след няколко часа носене, но това е всичко.

# 3
  • Мнения: 893
При мен винаги се отпускат.. newsm78

# 4
  • Мнения: 1 234
Имам наблюдения че дънковите дрехи се отпускат стига да не са ластични.Не змам точно за рокля,но мисля,че ще се отпусне Rolling Eyes

# 5
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Да, ако не са ластични, се отпускат.

# 6
  • Мнения: 2 407
В повечето случай не,рядко ми се отпускат много.

# 7
  • Мнения: 2 199
при мен всичко дънково страшно се отпуска Peace

# 8
  • Мнения: 7 186
Ако е по- тънък дънков плат, може да се отпусне малко.

# 9
  • Мнения: 164
Според мен ,ще се отпусне с носенето.

# 10
  • Мнения: 1 207
Да отпуска се дори и  ластичния плат,но след като се опере пак се стяга.И аз има пола ,но ного странно тя не ми се отпуска,а дънките да

# 11
  • Мнения: 2 229
Аз днес си купих 2 чифта дънки - едни 26 (по-тънки), другите 27 номер (по-дебели). Много се чудих, но тънките 27 номер ми седяха ок, но съвсем малко да се отпуснеха, реших, че ще станат много торбести. Rolling Eyes Затова си взех 26ти, които ми стягат малко, но се надявам да се отпуснат...Защото и при мен повечето дънки се отпускат след известно време носене. Rolling Eyes
Много се ядосвам, като си купя дънки, които ми седят перфектно и в последствие да се отпуснат #Cussing out...много трудно се избира номер. Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 1 424
Да, ако не са ластични, се отпускат.
Peace

# 13
  • Мнения: 857
Отпускат се,но единствено на местата които има растягане дънките се разтягат навсякъде защото се движим постоянно,но за рокля на бюста не съм сигурна,че много ще се отпусне

# 14
  • Мнения: 5 312
Би трябвало да се отпусне малко.

Общи условия

Активация на акаунт