Един въпрос и от мен

  • 6 192
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 660
Само не мога да разбера каква е целта на въпроса ти,хмм какво ти пука за колко време ще хване някоя жена някой след раздялата си,според мен не само,че ти пука за тази жена,ми още много си я обичаш,иначе нямаше да задаваш такива въпроси тук:) Peace Naughty Wink

# 46
  • Мнения: X
casiopea,знам,че тук ще ме разберете,ами...опитвах се да съм силна...да не показвам нищо и да се усмихвам,но..от както родих е мн по-трудно и въпреки,че ме е яд,че..показвам слабост от известно време си плача доста от няколко дни..не е срамно да плачеш,но..ме е яд,че..той не го заслужава,яд ме е ,че такъв човек(който не заслужава и 1 сълза) успя да се подиграе с мен..чувствам се предадена,и като си гледам детето..още по-зле ми става!!!но...това не е подходящата тема да ви се оплаквам..извинявам се...ИЗВИНЯВАМ СЕ И НА АВТОРА,ЧЕ СЕ ОТКЛОНИХ...
ами - минали сме го това
трудно е. и е на периоди.
Ту си добре, ту не си. Никой не може да ти обещае, че оп - някои и друг месец и си излекувана - не мога просто. Но става по-леко с времето. То лекува -наистина. Това ти го обещавам.   bouquet

# 47
  • Мнения: 623
Само не мога да разбера каква е целта на въпроса ти,хмм какво ти пука за колко време ще хване някоя жена някой след раздялата си,според мен не само,че ти пука за тази жена,ми още много си я обичаш,иначе нямаше да задаваш такива въпроси тук:) Peace Naughty Wink
Може и да си права - според мен въпрос на гледна точка.
Но със 100% сигурност мога да кажа, че с тази жена не бих прекарал и един ден повече.

# 48
  • Мнения: 194
Да може и още да обичаме бившите си,може и просто предишния начин на живот да ни липсва,объркано е защото на повечето(поне на мен де) ми дойде като гръм от ясно небе и..трудно го приемам,та...ако някой ми каже,че..още го обичам...незнам дали е така,едвали!Пък и Ирка..ти знаеш,че...дори и да обичаш някого,когато те нарани и предаде...нещо умира!

# 49
Вече не търся и не искам да бъда намерена! Wink

# 50
  • Мнения: 623
Вече не търся и не искам да бъда намерена! Wink

Това вече не е добре...
Човека не е създаден да бъде сам, иначе щяхме да сме като богомолките - след половия акт, женската изяжда мъжката...
Не че и при хората не се получава така - единият да изяде другия (без значение жената-мъжа или мъжа-жената) но както пишеше в инфото на някой от форума тук, "Дори и да те изядат винаги имаш два изхода" или нещо от сорта... Laughing

# 51
Вече не търся и не искам да бъда намерена! Wink

Това вече не е добре...
Човека не е създаден да бъде сам, иначе щяхме да сме като богомолките - след половия акт, женската изяжда мъжката...
Не че и при хората не се получава така - единият да изяде другия (без значение жената-мъжа или мъжа-жената) но както пишеше в инфото на някой от форума тук, "Дори и да те изядат винаги имаш два изхода" или нещо от сорта... Laughing

Лошото е, че когато си смазан и сдъвкан от болката... когато раните ти кървят, а освен че ги е направил БИВШИЯ се грижи да сипе сол в тях чрез детето или с други свои действия... почти сигурно е, че искаш да си "сама" с детето си!

Аз поне така се ч-вам, но съм прясно сдъвкана. Знае ли човек може и да ми дойде мерака Wink.
Но наистина не знам дали някой ще иска да си мерим мъжките кач-ва-да бачкаме до припадък, да правим ремонти, да гледаме деца и да сме щастливи от това  newsm78


# 52
  • Мнения: 623


Лошото е, че когато си смазан и сдъвкан от болката... когато раните ти кървят, а освен че ги е направил БИВШИЯ се грижи да сипе сол в тях чрез детето или с други свои действия... почти сигурно е, че искаш да си "сама" с детето си!

Аз поне така се ч-вам, но съм прясно сдъвкана. Знае ли човек може и да ми дойде мерака Wink.
Но наистина не знам дали някой ще иска да си мерим мъжките кач-ва-да бачкаме до припадък, да правим ремонти, да гледаме деца и да сме щастливи от това  newsm78



Дааа. И от тук строи песимизъм като порой...

# 53
  • Мнения: 6 315
Още не съм готова за съвместно съжителство. Откровено казано - шубе ме е, защото станах доста егоистична живеейки сама с детето, което за мен никак не отрицателно де - не мога да се раздавам както преди Simple Smile. За нов брак не искам и да помислям, а и подписът не прави семейството - семейство.

# 54
  • Мнения: 2 863
В тая тема май не съм се  разписвала:)
Аз съм 99% сигурна, че няма да мога и  че не е разумно да търся ново съжителство при така стеклите се обстоятелства в живота ми. Имам две деца с голяма разлика, от двама бащи. Да вкарам трети  в живота им е немислимо и не бих. Да живея постоянно, с който  и да е от двамата татковци- също:)  С децата можем спокойно да  изиграем една зоологическа градина- такива звуци се разнасят от къщи. Аз доста  често повишавам тон по тази причина, да не кажа,че направо си се карам.
Не вярвам  нормален, жив мъж   да иска да слуша подобно  нещо като се върне от работа. 
Не виждам и защо аз да искам да се съобразявам как и защо се държа в къщи, при положение, че човек, който не е гледал дете 24ч, по 365 дена  в продължение на години, може да има само мнение, но не и изискване как точно да ги гледам тия деца.
На всичкото отгоре  няма сила, която да ме убеди, че едни макар и силни чувства и отношения, ако бъдат вкарани в битов вариянт  няма да се износят( справки в  ДиС).
Та затова, предпочитам  една- две вечери в седимцата, но в които наистина ни е приятно да сме заедно, прекарваме си страхотно, но после всеки си е  в къщи с неговите си навици и нещата, които обича да прави. Искам като ми е тъпо, да си седя завита с одеалце, а не да внимавам кой какво ще яде, има ли изгладени ризи и прочие несвободи Mr. Green
не знам дали отговорих на въпроса....

# 55
  • Мнения: X
Ами - то това е риска от дълго стоене сам.
Свикваш да си господар на себе си , времето си, и да не се съобразяваш с никой.
Но гледайки в дългосрочен план не си е работа.
Това е за днес, за сега. Е да ма тия деца порастват и излизат. Сега имаме поне тях.... а после...
Т.е. егоизмът в сегашно време довежда до негативни последници в бъдеще време.
Съдя и по себе си. Свиквам да не се съобразявам. Което отчитам като грешка.

# 56
  • Мнения: 2 863
Е, Кас, като стана стара ще си взема един дядо да ме води на минерални бани и  да има с кого да се карам hahaha
аз не съм казала никога, само казвам за сега и в обозримото бъдеще...

# 57
  • Мнения: 2 336
В момента съм на мнение, че не искам друг да ме пипне. Не знам колко време ще продължи това. (То не че сега може де) Да не говорим за връзка. На 25 години имам чувството, че с тази част от живота ми се е приключило.

# 58
  • Мнения: 911
...после всеки си е  в къщи с неговите си навици и нещата, които обича да прави. Искам като ми е тъпо, да си седя завита с одеалце, а не да внимавам кой какво ще яде, има ли изгладени ризи и прочие несвободи Mr. Green

...и аз започвам да се улавям, че ми е гот, дето не се съобразявам с това или онова и си правя каквото на мен ми е кеф в момента, обаче...нали затова е другият, дето като ти е тъпо...ще ти направи чай и няма да пита за огладени ризи, ами сам ще си ги оглади, че и цялото пране дори...

Такива едни мисли ме споходиха днес като видях една много възрастна двойка в парка да се държат не за ръка, ами лекичко за кутретата... Wink

Малко се офф-нах - да ме прощава авторът, ама ще ми се да нямах жизнения опит да отговарям на въпроса му...

# 59
  • Мнения: 623

Малко се офф-нах - да ме прощава авторът, ама ще ми се да нямах жизнения опит да отговарям на въпроса му...


Но го имаш Sad , така че  - давай

обаче...нали затова е другият, дето като ти е тъпо...ще ти направи чай и няма да пита за огладени ризи, ами сам ще си ги оглади, че и цялото пране дори...

Такива едни мисли ме споходиха днес като видях една много възрастна двойка в парка да се държат не за ръка, ами лекичко за кутретата... Wink


И аз за това си мисля - защо не ми се случи и на мен, като остарея да се водим с бабката за кутретата и...

Ега ти... и аз си офф-нах собствената тема, ама карай...


Общи условия

Активация на акаунт