Попово-2

  • 12 283
  • 282
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 134
само 3 ли сме желаещите за среща  Confused

# 61
  • Мнения: 1 713
 Бройте и мен, но все пак зависи в момента какви ще са ни ангажиментите.

# 62
  • Мнения: 686
Казвайте,къде и кога и ако не съм в болницата да раждам ще дойда.

# 63
  • 7800
  • Мнения: 243
Други натрапници приемате ли?

# 64
  • Мнения: 143
Записвам се и аз, дано да има кой да гледа малката Tired

# 65
  • Попово
  • Мнения: 687
ДАВАЙТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ДАТА И МЯСТО Wink

# 66
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ами, ако сме с децата, в сладкарницата "На кафе с мама" е идеално.

# 67
  • Мнения: 134
Ами, ако сме с децата, в сладкарницата "На кафе с мама" е идеално.

коя е тя, тази под златаря ли  newsm78

# 68
  • Мнения: 1 713
        Оф Красе, точно за сладкарницата край златаря става въпрос. Принципно и аз съм "за" това място, но последния път като ходихме там с децата беше голям бахър долу. На горния етаж климатика бичеше здраво, пушеха си цигарите девойките на топло.
       И другото нещо, което трябва да вземем под внимание е да няма други деца, защото и без друго си е тясно. Но като цяло одобрявам мястото за срещата. Може би трябва като уговорим дата и час някоя от нас да мине и да каже на момиченцата в сладкарницата да пазят примерно залата един час за нас.
  Други предложения?

# 69
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ами то друго място за майки с деца няма, така че нямаме голям избор. Да решим за кога аз мога да мина и да запазя.

# 70
  • Попово
  • Мнения: 687
под златаря Blushтам никога не съм ходила... и ми се струва че баткото ще е голям а бебока ще е малък за забавления Thinking май ще съм соло Crossing Arms

# 71
  • Мнения: 134
ами аз съм свободна, така че нека работещите мами кажат ден и час  с тях да се съобразим, Ивайла не съм я водила там, но в "Мечо Пух" нямаше проблеми, игра си вътре 2 часа и не и липсвах никак. Дано и занапред сме така, че от тази нощ оставаме сами, баща и заминава за Испания за неопределено дълъг период и ... ще прибягвам до услугите на мацките там  Rolling Eyes

# 72
  • Попово
  • Мнения: 687
ох много гадно, че заминава... нашия го нямаше 7 месеца, аз след 14ч съм свободна Peace

# 73
  • Popovo
  • Мнения: 571
Краси, да не е тръгнал Митко без едно довиждане да каже, ще му скъсам ушите. Crossing Arms
Шегувам се, дано има късмет в странство и да си дойде по скоро. Peace
Хайде избирайте една дата за срещата. Нека кажат работещите майки, останалите сме по лесни.

# 74
  • Мнения: 134
тръгна, да  Cry
мисля, че снощи говори с Наско във Вентрилото
този път стана много бързо и по-добре, преди 1 месец се подготвяхме и не замина сега точно за 1 ден се реши  всичко и хукна  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт