Използвате ли бутона "проверка правопис"?

  • 3 552
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
не, нямам никаква нужда.
Блазе ти  Mr. Green
Аз понякога си го натискам като не съм сигурна за правописа на някоя думичка.

# 61
  • Мнения: 4 473
Случвало ми се е, колкото да не съм капо. Вярно е, че не улавя всички грешки - и аз си правих експеримент. Rolling Eyes
Темата може и да се повтаря, но е добре дошла. Жалкото е, че хора, които допускат системно безумни грешки, са се разписали тук, че не ползват опцията. Tired

# 62
  • Мнения: 7 716
Откакто пробвах при неправилно изписан пълен член дали ще ме коригира и видях, че това не го признава за грешка се отказах. Mr. Green

# 63
  • Мнения: 2 716
ПолзУвам гу пустояно  Peace

# 64
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
ПолзУвам гу пустояно  Peace
и кво?
ПП: пустоянно , се пише с У - Пустуянно!!!Произлиза от пусту, не от стоян!!! Mr. Green

# 65
  • Мнения: 141
Ползвам го. Грамотна съм (да не си помислите нещо друго), но правя грешки от бързане.

Не съм забелязала да отнема кой знае колко много време
Peace

# 66
  • Мнения: 8 999
Ползвам го. И, ако имам някакво съмнение, проверявам в уики речник. Ако съм вкъщи - в тълковен, правописен и етимологичен речник. Ако пак не съм сигурна, замествам думата със синоним.

# 67
  • Мнения: 3 622
Ползвам го, но рядко  Wink

# 68
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не. Дори не си чета постовете преди да ги пусна. За мой срам, понякога си хващам грешки чак след няколко часа. Тогава редактирам.

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ползвам да.

# 70
  • Мнения: 4 392
Не. Дори не си чета постовете преди да ги пусна. За мой срам, понякога си хващам грешки чак след няколко часа. Тогава редактирам.
И аз така. Чета ги, след като ги пусна. Ако съм сама в темата, както и да е, но ако има свидетели на гафа- срам, срам Embarassed.
Грешките ми остават в кеша .

# 71
  • Мнения: 8 917
Не, нямам нужда.  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 2 759
                   Не съм ползвала досега. Вярвам повече на себе си, отколкото на подобни проверки. Така или иначе много по-често построявам абсурдни изречения, отколкото да сбъркам буквички. И все пак ако някой има забележки, склонна съм да му обърна внимание на лични.

                  П.П. Разбира се, преди време проследих близо 80 страници от 'Бисерите' и след като нито веднъж не бях цитирана реших, че нещата при мен са не чак толкова зле.  Whistling. Иначе и там неграмотните хора са точно толкова, колкото и в другите теми. И докато е приемливо да си просто неграмотен и да пишеш във форума, ми се струва просто недопустимо да си неграмотен и да се тикаш в темата да поправяш другите  Naughty. Особено по-грамотни от теб.

Последна редакция: чт, 27 сеп 2007, 02:36 от Лигла

# 73
  • Мнения: 2 386
Тествала съм го, но ми предлага безумни варианти в повечето случаи. С две думи - нямам нужда. Grinning

# 74
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Не. И аз съм пИрфектна. Ако че ме профилираха като селянка.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт