А чорапите?

  • 3 647
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 867
Как избирате цвета на чорапите?
Според обувките или според полата/панталона? Ако са в един цвят или поне в една гама е лесно, но когато са в контрастиращи цветове как решавате какви да са чорапите?

# 1
  • Мнения: 1 540
За спортната визия взимам памучни чорапки, всякакви цветове. За елегантната - черни фигурални дамски чорапки напоследък са ми хит.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 672
Къси тънки чорапки. Вкъщи нося термочорапи май се казваха.

# 3
  • Мнения: 4 514
Ако обувката и дрехата са в контрастиращи цветове, чорапът май трябва да е в съвсем различен, контрастен на другите два цвят. Както се казва, ако ще е гарга, да е рошава. Сега е модерно да съчетаваш несъчетаеми цветове. Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз нося тънки, фигурални или не, най-често черни, зависи много с какви обувки си, разбира се.

# 5
  • Мнения: 4 076
У дома-шарени,детски,памучни чорапи с патенца,цветенца,меченца и т.н.
Навън под панталон-3/4,с ликра,телесен цвят.
От чорапогащите предпочитам цвят pepper и caramel,с ликра,матови,последните бяха някаква гръцка и италианска марка,имам и доста български.Фигурални не нося.Дебели,вълнени чорапогащи+термочорапи зиме в планината.

# 6
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
ЧОРАПИТЕ ИЗБИРАМ СПОРЕД ЦВЕТА НА ДРЕХАТА,АКО СА КОНСТРАСТНИ И СПОРЕД ОБУВКАТА,ВСЕ ПАК ПО-ДОБРЕ ДА СЕ СЛИВАТ С ОБУВКИТЕ,ОТКОЛКОТО ДА ИЗПЪКВАТ ЯРКО.нОСЯ ПРЕДИМНО ПАМУчНИ,НЕНАВИЖДАМ ТЪНКИТЕ НАЙЛОНОВИ чОРАПИ,НО НЕ СЕ НОСЯ И МНОГО ЕЛЕГАНТНО,САМО В РЕДКИ СЛУчАИ,ТОГАВА ПРЕДПОчИТАМ чЕРНИ ИЛИ ФИГУРАЛНИ.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Обичам да купувам чорапи и имам във всякакви цветове. Гледам да се връзват и с дрехите и с обувките, като на първо място с обувките.

# 8
  • Мнения: 5 362
У дома-шарени,детски,памучни чорапи с патенца,цветенца,меченца и т.н.
Навън под панталон-3/4,с ликра,телесен цвят.

И аз съм същата Peace

# 9
  • Русе
  • Мнения: 2 354
У дома-шарени,детски,памучни чорапи с патенца,цветенца,меченца и т.н.
Навън под панталон-3/4,с ликра,телесен цвят.

И аз съм същата Peace
и аз съм към този отбор

# 10
  • Мнения: 4 300
За работа- бежов или черен, в 90% дюс. Понякога ( не на работа) нося фигурални, но е зор с избирането, те в общи линии изискват перфектни крака, а моите не са.
Със спортни обувки или затворени боти/ ботуши нося къси памучни чорапи във всякакви цветове. С такива ходя и в къщи.

П.С. Не стана май много ясно, но просто чорапогащите/чорапите ми отиват на всичко- и обувки и дрехи- щото са неутрални цветове. Естествено не слагам бежови обувки или бяла пола с черни чорапи. Ама пък и не нося цветни чорапи, когато се виждат newsm78

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 13:57 от r0ksi

# 11
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Повечето ми обувки са черни, така че мога да ги съчетавам с всякакви цветове. По-скоро се влияя от цвета и вида на дрехите, с които съм. Например червени фигурални чорапи имам имам червена блуза с връзки в същия цвят(ако е друг нюанс на червеното не хубаво според мен) и дънкови 7/8-ми - така 4е да ми се виждат чорапките. И така! А обувките и чантата - черни.
Когато съм с дълги панталони/дънки обикновенно съм с черни фигурални или не.
А вкъщи и с маратонка естествено памучни - цветни.
 Hug 

# 12
  • София
  • Мнения: 7 035
На първо място се съобразявам с обувките.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Най-често обувам черни 3/4 с ликра, понякога и фигурални. Много харесвам ето този вид, нод рядко имам повод.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
С панталон - 3/4, цвят карамел.
С пола - със силикон, отново карамел.
Други цветове не нося, понякога и черни, ако съм облечена преобладаващо в черно.
Цвета на  обувките нямат никакво значение за мен в това отношение / освен разбира се, абсурдната комбинация бели обувки с черен чорап  Laughing/
У дома обичам дебели пухени чорапи в млечни цветове. Имам и на лентички, както и с отделни пръсти.
Обичам чорапите  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт