Обичате ли да се гримирате - част 7

  • 12 549
  • 344
  •   1
Отговори
# 45
  • Перник
  • Мнения: 195
 Hug

# 46
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Имаме си победители в конкурса  newsm10

# 47
  • Мнения: 10 758
Айде и тука.....Честито на победителките Heart Eyes Hug  bouquet

# 48
  • Мнения: 852
  bouquet Честито!

# 49
  • Мнения: 912
ЧЕСТИТО!   bouquet Аз бях за втората подласничка  Peace
Някоя от Вас да е ползвала новата спирала на Орифлейм- Уондърлаш...и да е (не)доволна?

# 50
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
ЧЕСТИТО!   bouquet Аз бях за втората подласничка  Peace
Някоя от Вас да е ползвала новата спирала на Орифлейм- Уондърлаш...и да е (не)доволна?

Аз бих попитала същото за Макс Фактор понеже гледам рекламират някакв спирала по тиви-то и както винаги на рекламите изглежда супер.

msbilt , гледам надула си корема и ти Grinning Ха, честито  bouquet

# 51
  • Мнения: 912
Да, тъй вярно, мерси Peace
Напоследък все по-малко се гримирам, което е непривично за мен, но си оставам маниак на тема спирали. По принцип на Максфактор съм доволна от всички други техни продукти, но май не и от спиралите, поне съдейки по последната, която си купих от тях, но не е тази най-новата.

# 52
  • Мнения: 1 941
ЧЕСТИТО НА БРЕМЕННИТЕ И ПОБЕДИТЕЛКИТЕ!!!!!
 И по една награда за всички гримирани, гримиращи, зяпачи и прочие ....

# 53
  • Мнения: 1 668
И аз като предния пост, искам да ви помоля за някакви линкове за гримчета Praynig. Даже може да се пусне и отделна тема, напр. "Бързи уроци за гримиране". В нея да има линкове, клипчета, обяснения, снимки....предполагам на много от четящите тук ще им е интересно, а и от полза също!
Апелирам най-вече към по-компетентните, напр. Джесмин Laughing. Peace

Благодаря эа комплимента, смело мога да кажа, че тук всички сме добри в мацането, надявам се и ти да се присъединиш към нас Hug
Ето някой видео уроци които иэрових от нета,дано ти послужат  bouquet

http://www.youtube.com/watch?v=Ib8kVVurRjw -много нежен грим Heart Eyes ама как говорят hahaha


http://www.youtube.com/watch?v=6_m1ws7olv4 -това е пускано вече но може да не си го гледала Simple Smile


http://www.youtube.com/watch?v=gb4fh-Lnt5s  -ЕЙ КАТО ТОВА КЛИПЧЕ МОЖЕ ДА НАПРАВИМЕ И НИЕ ПРИМЕРНО, ИМА ЛИ НАВИТИ???

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 19:21 от djesmin

# 54
  • Мнения: 289
Привет, хубавелки!

Джесмин, тези орхидеи истински ли са или фотошоп? Много ми харесват.

Кошничката, някой беше споменал, че си фен на Диор. Случайно да си пробвала тези глосове? Отдавна им се чудя.

# 55
  • Мнения: 1 455
msbilt ти къде се изгуби Rolling Eyes...мислех,че ще се включиш за конкурса..
Честита ти нова лентичка,много радост ти желая Hug

# 56
  • Мнения: 1 731
Момичета ,и аз се записвам в клуба ви .  bouquet Hug
Изгледах филмчетата и почвам с експериментите. Party

# 57
  • Мнения: 1 941
Fiama не съм ги пробвала никога, но съм виждала доста изгодно по фрийшоповете да ги продават точно в тая опаковчица... Ама няма как да са лоши- нали е Диор  Laughing

# 58
  • Мнения: 297
Нека се запиша и аз, темата ми допада.

# 59
  • Мнения: 795
Заинтригувахте ме! Ще ви следя да понауча от вас нещо, че в гримирането хич ме няма Tired
Поздравления за победителката в конкурса   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт