Декупаж (салфетна техника)- 8

  • 33 755
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 433
получих си бурканчетата от "слънчоглед"!!! Hug Mr. Green Там отидох първо...но не се ориентирах и сега си имам за стъкло, за текстил и за свещи, това последното незнам как съм го поръчала... После видях обаче сайта на Мираж, и определено ще си взема трансвар от там и релефните пасти. Много ме заплениха.
Сега с нетърпение чакам неделята,  да се видя с време и да "стъкна " своето първо нещо Mr. Green В понеделник живот и здраве ще се похваля!!!!

# 16
  • Мнения: 440
Цопвам и аз с една кутийка http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165280&view=1&photo=33.А тази дъска я прави малката ми дъщеря,но с преливането на цветовете аз `и помогнах http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4034947
Джуленце ще чакаме творенията ти Hug
Рут отделяш само най-горния слой на салфетката ,изрязваш си мотивчето ,поставяш на избраното място и нанасяш отгоре лепилото.Тъй като салфетката е тъничка и рехава лепилото ще мине отдолу.Лепилото разнасяш от средата към краищата и я изпъваш най добре с пръсти.Като изсъхне още веднъж мажеш лепило,ако искаш декорираш с контур или нещо друго и лакираш.Използвай много мека и плоска четка ,за да не накъса салфетката.Надявам се да съм била изчерпателна и ясна.Успех  и ще чакаме  smile3509 

# 17
  • Мнения: X
Момичета, включвам се само , за да ви кажа, че първите три теми са достъпни.Вече са в архива! Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 726
rut много е важно там където ще лепиш мотивчето от салфетка , фона да е бял или колкото е възможно по-светъл.  Peace

# 19
  • Мнения: 252
Мираж, сладка, романтична кутия. Поздрави на щерката, то с такава майка... Hug
Между другото , много ми харесва аватара ти_ Чаплин ми е слабост. Grinning
А съвсем между другото, вижда ли се моя аватар във форума?
Дано не ме види Кампариту. Praynig

# 20
  • Мнения: 255
Момичета, включвам се само , за да ви кажа, че първите три теми са достъпни.Вече са в архива! Mr. Green


Отивам да 4ета  Wink.

Мираж, сладка, романтична кутия. Поздрави на щерката, то с такава майка... Hug
Между другото , много ми харесва аватара ти_ Чаплин ми е слабост. Grinning
А съвсем между другото, вижда ли се моя аватар във форума?
Дано не ме види Кампариту. Praynig
Да, вижда се аватара ти.

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 00:35 от Bonita

# 21
  • Мнения: 1 402
Мираж, много ми хареса кутията!  newsm51 Как направи пеперудите? А дъщеричката ти сигурно ще те надмине, щом отсега прави такива красоти!  bouquet
Аз правих разни дпеболийки за подарък, но не съм ги снимала още- при това мрачно време и с моите фотографски умения нищо няма да се вижда...

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Мираж - чудна кутия Heart Eyes И на щерката дъската ми хареса - страшен екип сте smile3501

# 23
  • Мнения: 2 123
Здравейте феи!
Позагубих се аз, но тази вечер ще се включа с една кутия за ключове и една кутия от вино.
Мираж, кутията е страхотна красота. Аз на свой ред , да попитам - когато я боядиса в червено, цялата ли я боядиса или остави местата за цветята неоцветени - защото се е получил страхотен контраст, който при розово върху червено не мислех, че може да стане!

# 24
  • София
  • Мнения: 1 775
Мираж, страхотна е кутията. Аз се опитах да направя една пеперуда от пластмасови шишета, но нещо не ми стига време да я довърша. И на малката принцеска дъската е станала чудна.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
И аз да се възхитя от кутията на Мираж страхотна е , аз нали като една сврака налитам все на лъскавичко  Mr. Green, обаче си мисля че розовите цветя са рисувани от горе не са салфетки, Мираж я сподели моля, дали има шанс и аз да си направя такава  Tired /дано да са салфетки  Praynig/

# 26
  • Мнения: 1 402
аз правих едни чинийки за подарък на леля ми, която скоро има рожден ден. Понеже обича макове и слънчогледи... Голямата чиния е доста постничка, но ми се искаше да може да я ползва, а нямах подходящи боички.
моби, ria, belladona, насреща съм за размяна на салфетки Joy

# 27
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Здравейте и от мен!   Laughing
Хайде и аз да похваля Мираж! Кутията е много кокетна, ако така мога да я определя.  Wink Аз пък си мисля, че или са рисувани цветята или всичко е декупажна хартия/без пепедудите, де/.   Laughing Хайде, казвай, Миражче, каква е истината, че ме "гризе" отвътре.  Mr. Green  Hug
Фанси, харесват ми чинийките! Браво! Мисля си, че на тази със слънчогледите може да приложиш малко златен контур, ако имаш разбира се. Или обканти самия мотив и покрая на чинията, или размацай /златния контур/ с гъбичка с кръгови движения около мотива. Нещо такова ми се върти в главата. Това като идея само. Laughing  Hug

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 15:16 от kadrokosa

# 28
  • Мнения: 1 402
благодаря, къдрокоске!
Мираж има такава салфетка и аз залагам на салфетка! Laughing и отгоре е рисувала сигурно newsm78

# 29
  • Мнения: 2 433
мираж и аз да похваля и щерката и майката  bouquet Страшни сте.
Фанси - за маковете - невероятни са - и аз много ги обичам тези макове... Embarassed
Къдрокоске - провилната дума за поставяне на кант - е "обкантвам|" аз щото...ми е професионална деформация... Embarassed затова го забелязвам, иначе със сигурност са те разбрали всички!!! Hug
Аз сега да кажа, намерих си керамична чаша - бяла в могазин за 1лв. На нея ще се опитам да направя апликацията, но от едната страна има малка картинка, дали ще и стане нещо като я пъхна да се пече???Мисля си че няма, щото и тя е печена вече...но пък ако вземе да изгори???

Общи условия

Активация на акаунт