Къде да направя тест за алергий на дъщеря ми (1,9 год.)

  • 9 600
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8 585
Невероятно... някой друг? никой от всичките не отговаря?

# 76
  • Мнения: 1 461
само хомеопата, ще звънна на други майки до се консултирам за някой лекар

# 77
  • Мнения: 8 585
Не ходете при тези "хомеопати"... това не е сериозно изобщо.
Попитайте познати за телефона на някой добър лекар...

# 78
  • Мнения: 1 461
Днес я заведох при педиатъра и изписаха сироп за кашлица, обриви няма никакви но пък и нищо не е яла вчера

# 79
  • Мнения: 1 461
Здравейте бих искала да ви попитам как да се отървем от афтите, мазах с мед и сода но не минава, сега правим промивка с чай от невен, днес нищо не е яла опитвам се да й дам поне глюкоза но не става плюе я  и съм много притеснена пишала е два пъти само и то по-малко количество, моляви дайте някакъв съвет

# 80
  • Мнения: 8 585
Потърсете това ->> "Aloclair" и намажете с него.
Как е иначе?

# 81
  • Мнения: 1 461
Обрива който имаше по гърба се появява само когато и облека една дебела желетка. По дупето излизат много рядко екземи и ако излязат са съвсем мънички и за ден се скриват. Но определено е по добре.От два дена не се е хранила заради афтите, а днес и вода отказва да пие.Купих глюкоза за да й давам с спринцовка защото е пишала само два пъти днес, но не става плюе крещи реве и бузките й станаха сини да я стискам, утре ще я заведа при педиатъра за да и влеят глюкоза, много се притеснявам. Определено е отпаднала. Тя вдигна температура и венците и са много надути, по принцип вади зъбки с всички симптоми , разтройство, повръщане , температура и проклетий. И явно в резултат на високата температура излязоха тези афти.

# 82
  • Мнения: 8 585
Давайте Панадол... намажете локално.
Не давайте тази глюкоза-полза никаква.
Колко АМ изпи днес?

# 83
  • Мнения: 1 461
Давам й панадол, а кое и  с какво да намажа локално.
А какво да и дам тогава като не иска нищо, и чай и давам с спинцовката и вода.
От две седмици отказва да пие мляко нито кисело млако нито АМ

# 84
  • Мнения: 8 585
Потърсете това ->> "Aloclair" и намажете с него.
Потърсете причината за лошото хранене- все пак няма афти от две седмици.

# 85
  • Мнения: 1 461
Добър ден , още сещия ден ни приеха в болницата за да не се обезводни Галина. Днес ни изписаха, вече се храни и пие вода .Вляха й три банки глюкоза

# 86
аз имам алергии от много малка, както и астма - посещавах д-р Мустаков в частният му кабинет, бях много доволна. След като почина преди няколко години виждам, че синът му продължава да лекува деца, аз ползвам д-р Милева, те работят заедно. Много съм доволна.

# 87
здравейте
с интерес прочетох цялата тема - много ме заинтригува. моята дъщеря е на 2г. и 2м. и има алергия към белтъка на кравето мляко при положение, че съм я кърмила 1г и 5м. и никога не е пила адаптирано мляко или кисело мляко. по теста, който използва д-р мустаков има 3 за млякото и 2 за яйчен белтък. пак сме на строга диета дори без телешко месо. birdie вие какъв лекар сте? мислите ли, че може да има грешка в диагнозата? проявите на алергията й са много ситен обрив по цялото тяло - предимно краката и ръцете, като само 1 път я сърбеше този по дланите и после й се обели кожата. консултирали сме се с различни лекари всички са категорични - алергия. birdie какво мислиш?

# 88
  • Мнения: 2 082
бърди вече не отговаря в тази тема,а можеш да гопиташ тук http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=17702.960

# 89
  • Мнения: 2 082
http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=34.0 горната тема е заключена

Общи условия

Активация на акаунт