Споделете инфо за Шейново

  • 29 145
  • 132
  •   1
Отговори
# 45
Моята информация е от 2002 г. тогава раждах там - декември
условията са много добри особено на ВИП етажа , където спокойно могат и твой роднини да бъдат по цял ден с теб и да нощува  таткото в стаята  ти .
Първото ми раждане също беше в ШЕЙНОВО 1996 -  въобще много съм доволна- макар , че винаги има какво да се иска повече - защото все пак става въпрос за родилно.

# 46
Раждах в Шейново месец февруари.Макар че имах уговорка с лекарка  по точно с Ковачева,.раждането ми бе унизително.Първо тя едва се накани да дойде по време на раждането после мърмореше че сега и била почивката и точно се отпускала у дома и аз съм ч извикала,с две думи как можа да ми нарушиш спокойствиетоо оттам изчезва магията на момента велик за всяка жена.Унизително е все едно ти си нещо маловажно в нейния живот а си плащаш и то не  малко а цели 650 лв. упойката отделно на анестезиолога.После ми изтърва разкритието за епидурална и раждах със спинална ,която е за секцио,но аз раждах нормално ама кой ще си приказва в кабинета докато разкритието напредваше.За капак така ми крещеше през цялото време все едно съм глуха,после една акушерка каза че така крещяли само на циганките явно госпожа Ковачева не била в настроение.Представяте ли си.Тя наистина е малко луда като я видите все крещи из коридорите и прави достояние на всички твоите проблеми.И накрая като я питах за заплащането тя ми вика тарифата ми е толкова .Това е няма пазарлъци плащаш и край.Идеше ми да викна Ани Салич

# 47
  • София
  • Мнения: 1 105
Цитат на: maya
Цитат на: Ypa
Здравейте.

Аз съм само в 13 г.с., но и аз сам чувала добри неща за Шейново и без никакви допълнителни проучвания съм се ориентирала за там. По случайност попаднах на наблюдаваш лекар, който по съвместително работи и в Шейново. д-р Мишел Шоайб. Тук прочетох много имена, но неговото не го видях.

Нис, извинявай че използвам твоята тема, но ми се иска да чуя мнения за него.  Все още имам време да го сменя. Много ви благодаря.

Весело:)Simple SmileSimple Smile


Сменяй го докато е време! Close  За него едва ли ще чуеш много положителни мнения. По-добре се ориентирай към друг доктор от там! Тоя е много безотговорен. До сега не съм чула хубаво нещо за него, а аз иначе много си обичам тая болница.
Стой далече от него, освен ако не ти е близък.


Az sushto ne sum mnogo dovolna ot nego i sega shte kaja zashto!
prez 2002 kogato bqh v sedmi mesec , lejah v patologiqta edna sedmica, v staqta bqhme tri jeni , dvete bqha pulnichki i moga da kaja suvsem seriozno che tozi doktor gi privikvashe pochti prez den ot moq prestoi tam da gi preglejda , koeto nakraq mi se stori dosta podozritelno.Men me pregleda v denq v koito me izpisaha samo, ne che mnogo mi se e iskalo i mi napravi vpechatlenie che e dosta grub.
taka che mamite sa pravi izobshto ne se orientirai kum nego!
A po-princip za Sheinovo .Rodih tam deteto si (2002) i sum adski dovolna ot d-r Dimitrov.Ne sum se ugovarqla, prosto se sluchi toi da e na smqna.I blagodarq na Gospod za tova.MNOGO MNOGO DOVOLNA!!!!!


Uspeh na vsichki na koito im predstoi da rajdat!

# 48
Здравейте на всички от инфото,искам да споделя с вас моите притеснения.Термина ми е на 10.04.2006г,предстои ми да избера болница и доктор, но ми е трудно. Смятам да избера АГ Шейново.Препоръчайте ми доктори и ми обяснете как става с заплащане или не.E-mail: lubenova80@abv.bg пишете ми

# 49
Здравейте!
Юни 2005 раждах в Шейново. Много съм доволна от вниманието там. Повреме на раждането попаднах случайно на д-р Тодор Димитров. Мил и вничателен човек. Мога само да го препоръчам. Като цяло наблюденията са ми много добри. Ако раждам отново пак ще е там.

# 50
  • Мнения: 187
Не съм доволна от докторите като цяло в Шейново!Лежах там седмица за задържане и да не се заричам,но няма да се върна там!Нагледах се на ужасни неща!Няма да ги споделям да не ви плаша допълнително!Само хигиената беше на ниво(като изключим хлебарките)постоянно се чистят тоалетните и е добре отоплено!Има телевизор във всяка стая,бебетата не са при майките.
ps:пазете се от вратата на асансиора,че се затваря за секунди и е тежка-казвам го от личен опит!

# 51
  • София
  • Мнения: 3 688
Здравейте!
Юни 2005 раждах в Шейново. Много съм доволна от вниманието там. Повреме на раждането попаднах случайно на д-р Тодор Димитров. Мил и вничателен човек. Мога само да го препоръчам. Като цяло наблюденията са ми много добри. Ако раждам отново пак ще е там.
аз също раждах при него и имам чудесни впечатления!

# 52
  • Мнения: 2 471
Здравейте!
Юни 2005 раждах в Шейново. Много съм доволна от вниманието там. Повреме на раждането попаднах случайно на д-р Тодор Димитров. Мил и вничателен човек. Мога само да го препоръчам. Като цяло наблюденията са ми много добри. Ако раждам отново пак ще е там.
аз също раждах при него и имам чудесни впечатления!


За Тодор Димитров мога да кажа само добри думи. Докато лежах в Шейново, ми обръщаше голямо внимание и ми беше много полезен.

# 53
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Д-р Йон4ев страшно добър лекар.За минала година е с най-много израждания.Раждах с уговорка при него и определено си е друго.Родих за 55мин без нито еди шев.Все едно бях отишла да пия кафе Mr. GreenБяхме 5 моми4ета и вси4ки бяха много мили.  bouquet Успех

# 54
  • Мнения: 2 471
Бях свидетел на това, как д-р Мишел за малко не уби бебчето на една от пациентките си. Оказа се, че жената има миома, която той пропуснал да диагностицира. Друг лекар я видя с просто око. Беше голяма драма. На всичко отгоре, Мишел държа нагъл тон и поиска обяснение от бременната, защо се е консултирала с друг лекар

# 55
  • Мнения: 56
Препоръчвам д-р Гагова, при която съм раждала. Невероятно симпатичен човек, добра докторка и НЕкомерсиална!  bouquet  bouquet  bouquet

# 56
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Препоръчвам д-р Гагова, при която съм раждала. Невероятно симпатичен човек, добра докторка и НЕкомерсиална!  bouquet  bouquet  bouquet

Страхотен човек и професионалист!
Д- р Гагова,  newsm51 newsm51 newsm51

# 57
  • София
  • Мнения: 80
Раждах там преди 2 години при д-р Димитров.  За него мога да кажа само добри неща. Персоналът като цяло е любезен с всички, но на хората с уговорка се обръща по-специално внимание. Мисля, че е добре да имаш уговорка с лекар.

# 58
  • Мнения: 5 103
В началото се бях записала на ЖК там, но се отказах доста бързо.

# 59
  • Мнения: 596
Препоръчвам д-р Гагова, при която съм раждала. Невероятно симпатичен човек, добра докторка и НЕкомерсиална!  bouquet  bouquet  bouquet

Страхотен човек и професионалист!
Д- р Гагова, newsm51 newsm51 newsm51
Аз също раждах при д-р Гагова и съм невероятно благодарна за цялото внимание,което получих   bouquet  bouquet  bouquet
Вече на две приятелки съм я препоръчала и те родиха при нея и двете са много доволни!

Общи условия

Активация на акаунт