Режим на Пиер Дюкан - 29 част

  • 25 078
  • 661
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 090
Здравейте искам да попитам за една ниско маслена пуешка шунка на касадемон,има я в пикадили,дали е солена и дали става  за ударния период? и по колко от нея на ден мога да си хапвам
Става, не е прекалено солена, можеш да ядеш колкото искаш!

# 61
  • София
  • Мнения: 807
Извинявайте за въпроса , назад в многото теми може и да е обсъждан , но ще попитам: ролцата от раци, дето ги продават в магазина вместват ли се във режима ? На тях пише , че са от бяла риба и разни подобрители?
Аз ги вмествам  Laughing
"подобрителите" ме притесняват малко, но просто много ги обичам!   chef
Ралинко, относно шунката - мисля си, че точно тази беше диетична.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 613
А аз да пипитам за броколите, за смесените дни какво ви е мнението newsm78
Защото аз много ги обичам, вчера си направихме задушени, много ми харесаха  chef

# 63
мисля ,че всички зелени зеленчуци са много подходящи

# 64
  • София
  • Мнения: 807
А аз да пипитам за броколите, за смесените дни какво ви е мнението newsm78
Защото аз много ги обичам, вчера си направихме задушени, много ми харесаха  chef
smile3521 Супер са, ако няма масло, кашкавал или сметана към тях...  chef
Май всички смески от замразените стават, само без тези, в които има царевица, грах...

# 65
а някъде бях чела че млечните продукти в ударния режим трябва да са до обяд,след това да не се консумират.някой запознат ли е с това?

# 66
  • Мнения: 980
Ралче, и аз обожавам броколи...леко ги подварявам, омесвам ги с малко пуешко филенце, посъсвам ги със сиренце...и ги запичам колкото да се разтопи сиренето !!Ако намерите нискомаслен кашкавал, може да прибавете от него към сиренето ...става още по !!!  Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 2 613
Блеки, точно така ги направихме Grinning
И направо си умрях от кеф- хем режимно, хем ми е вкусно, хем зная, че така спомагам на моя клет и измъчен от диети и преаждане, и пак диети и пак преяждане диети, зная че сега му помагам, и ми е добре Grinning

# 68
  • София
  • Мнения: 3 090
Не само са позволени броколите, ами са и много препоръчителни!
Блеки, що не напишеш рецептата в рецептурника?
а някъде бях чела че млечните продукти в ударния режим трябва да са до обяд,след това да не се консумират.някой запознат ли е с това?
По принцип Дюкан не ограничава нито количеството, нито времето на консумиране на храните. Но някои момичета от ветеранките са установили, че като ядат следобед млечни, свалят по-бавно. Но не важи за всички , всеки сам трябва да провери за себе си  Laughing

# 69
  • София
  • Мнения: 2 613
Кри- възхищавам ти се начина да можеш да дадеш съвет на всеки и да му обясниш, з акаквото пита, честно казано в много случаи твоите постове много са ми помагали Hug Hug Hug
Аз си седя в офиса, наливам се с чай, и ви чета Hug
Ама ми е студено, отивам да си сипя още един чай Grinning

# 70
  • София
  • Мнения: 3 090
Кри- възхищавам ти се начина да можеш да дадеш съвет на всеки и да му обясниш, з акаквото пита, честно казано в много случаи твоите постове много са ми помагали Hug Hug Hug
Радвам се, нали затова сме тук, да си помагаме и да се съветваме! Hug Hug

# 71
  • Мнения: 1 890
Вещи, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН
Много здраве ,късмет и любов , да съпътстват целият ти живот.

# 72
  • Мнения: 5 873
Фоли,не разбрах -2 червени чертички ли пожела на Вещи? PartyМай 4 дечица ще са й множко,освен ако не вдигнат подобаващо учителските заплати... Laughing

# 73
  • Мнения: 11 546
Здравейте и от мен! Laughing Много динамична тема едва успявам да изчета всичко.Вещи благодарим ти,че отделяш време да пуснеш нова тема въпреки натовареното ти ежедневие!  bouquet Така-а-а.Първо да поздравя всички смалили се-ДВВ,Нинкис честито ви килограмче!Дивна страхотен резултат ! smile3501  smile3525 Вес добре дошла в отбора на успелите! welcome Ти също ще успееш с Дюкан. newsm10 Пухче,Аби пак страхотни кафета сте направили!  bouquet Пухче и за преведената рецепта също   bouquet Нинкис да оздравява мъничето Hug Ванче как сте днес?Оправяш ли се вече?А Криската?Кри   Hug Момичета изчезвам,че много работа имам да върша. ooooh! Слънчев и усмихнат ден ви пожелавам. Two Hearts Муцунката къде се изгуби? Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 17:56 от mama007

# 74
  • Мнения: 220
     ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ВЕЩИ.БЪДИ ЖИВА,ЗДРАВА И НЕКА КЪСМЕТА ТЕ СЛЕДВА ВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ                                   

Общи условия

Активация на акаунт