Лунна диета 26.09. /сряда/ от 22.45 ч.

  • 6 643
  • 211
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 453
Embarassed да се запиша и аз  Blush
Kpuccu много добре си я оформила , чак ми се отяде   bouquet

Радвам се Hug Laughing Ох, аз засега не съм гладна, дано удържа.Ако много пригладнея ще пиша да давате кураж.Изпила съм три кафета и започнах 7-ма чаша вода Joy довечера ако не издържам ще пия един айрян и това е Peace

# 61
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Kpuccu, ти отрано си почнала newsm78 Или това е нещо като подготовка?

# 62
  • Мнения: 533
Привет на престрашилите се:)
Аз още вчера реших да започна, но толкова лошо ми стана, че хапнах нещо малко разделно вечерта. Засега съм на един плод и доматка с малко кашкавал, че не искам да припадна като вчера. Но затова пък никакви кафета и глезотийки  Hug
Утре ще удържим фронта на течности, тъй че да дерзаем, момичета!!!  newsm10
Успех на всички ни!  Heart Eyes

# 63
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ох и аз я сколасах днес. Малката от 3 през нощта ме държи будна, още не спи. Аз взех, та си изиграх Пилатес-а и като ми стана лошо, ужас. Та си хапнах кисело мляко с овесени ядки и манго.  Embarassed Ще пробвам утре само на чАйчета, дано устискам  Confused

# 64
  • Мнения: 739
заложила съм утре на чайчета, но няма да влизам тук, че не ми е на късмет  Twisted Evil. Тъкмо се поФаля, че върви добре, и като ми стане лошо по някое време всичко отива на вятъра. Ще се отчитам в петък Simple Smile. Успех на всички утре   bouquet

# 65
  • Мнения: 2 149
Здравейте и от мен Hug
За сега не се предавам,при глад си хапвам плодче Wink
Дано утре изкарам само на течности,а и не мисля,че някой плод ще развали работата,все пак си е витаминче Wink

# 66
  • Мнения: 3 453
Хей тук ли сте?Аз се държа, но нещо ме приболява корема.Освен довечера да си купя някой плод колкото и да не обичам.

# 67
  • Мнения: 3 453
Здравейте и от мен Hug
За сега не се предавам,при глад си хапвам плодче Wink
Дано утре изкарам само на течности,а и не мисля,че някой плод ще развали работата,все пак си е витаминче Wink

Плодовете са разрешени Peace

# 68
  • Мнения: 1 092
по принцип не мисля,че някой плод може да провали диета ,но при лунуването са разрешени само течности - вода,чай,кафе без захар  bouquet

# 69
  • Мнения: 3 453
по принцип не мисля,че някой плод може да провали диета ,но при лунуването са разрешени само течности - вода,чай,кафе без захар  bouquet

  Зависи, бананите не са препоръчителни.Освен това аз като казвам че са разрешени плодовете имам в предвид че ако много му пригладнее на някой може да си хапне. HugНо не като при моно диетата 1кг Joy

# 70
  • Мнения: 842
Пишете ме и мен този път. Бях се объркала, че диетата е от днес и след като цял ден гладувах, видях, че започва чак късно вечерта  Crazy Нищо, здраве да е.

Крисси, темата е страхотна   bouquet  bouquet  bouquet

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 858
заложила съм утре на чайчета, но няма да влизам тук, че не ми е на късмет  Twisted Evil. Тъкмо се поФаля, че върви добре, и като ми стане лошо по някое време всичко отива на вятъра. Ще се отчитам в петък Simple Smile. Успех на всички утре   bouquet

И аз така съм решила да направя Peace.

Успех на всички Hug

# 72
  • Мнения: 2 159
и аз съм тук, ама имахме повод с мъжо и хапнах едни тиквички с кисело мляко и едно парче пица Blush, но нямаше начин Mr. Green

# 73
  • Мнения: 1 368
Привет лунуващи момичета,
започнахме същинската част Simple Smile
Аз пък ще влизам и ще се отчитам, на мен това ми действа зареждащо и мотивиращо!
Успех и много минуси!  bouquet

# 74
  • Мнения: 330
Привет момичета!
Аз как се навечерях днес ... все едно се запасявах за 3 дни лунуване  Embarassed . А само 1 ден лунувам все пак !
Ама нищо де, важното е сега по време на същинското лунуване да няма гафове, а хубавото пък е, че след това идва намаляваща луна, когато на мен апетитът ми намалява  Sunglasses
Успешно и "безгладно" лунуване на всички!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт