Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 213 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора

Benelux / Varna

Каква мивка ще ми препоръчате, марка, вид и от къде.?
Благодаря предварително на отзовалите се.
Цитирай
Разгледай www.fat-bg.com  Smile
виждала съм на живо полярен гранит и сив гранит, много са приятни на цвят и стоят чистичко
вечатлена съм и от това че са безшумни Smile
Цитирай

София

Стоманените мивки на  Franke http://www.franke.bg/

Тези, дето Мими ги препоръчва, многократно са обсъждани във форума и до колкото знам няма лоши отзиви за тях, но аз не ги харесвам на външен вид. Много са ми пластмасови нещо.
Цитирай

Benelux / Varna

Засега съм се спряла на бланко и франки, но още не съм решила коя марка да предпочета, а и незнам кои са по-добри, харесвам тези малките кръглите, като от серията ротондо.
Цитирай

София

Купих си на Бланко, кръгла, неръждаема стомана, едър сатен, с два отвора- за смесител и за веро. Няма я на сайта. Все още не съм я използвала за да дам мнение за качество Smile
Фирменият магазин, от който я купихме, се намира на Раковска.
Цитирай

варна

A нещо като отзиви за Еurolux( май бяха, ако не се лъжа), харесаха ми нежните цветовете, в които е представена гамата, но някой някакви отзиви за качеството
Цитирай
За мен тези мивки също са нещо ново и ми изглеждат малко странни и неестествени, заоблени и наедрели  Smile
Виждала съм ги само в магазин.
Като че ли от стомана стоят по-красиво, бласкаво и изискано:)
но който както ги усеща, на някои може и да им хареса
Цитирай
Каква мивка ще ми препоръчате, марка, вид и от къде.?
Благодаря предварително на отзовалите се.
Според мен,по добре каквото ти е писала Мими,защото аз вече втори месец съм в нова къща и то точно с такава мивка на Бланко,но ако знаеш колко се ядосвам вечер,че трябва да я забърсвам както трябва от гадните пръски и всякакви др.петънца и направо ми писна още от сега-даже мн. ме е яд на мене си ,че точно такава исках.Та с (една дума),за красота са си хубави,но не трябва да миеш ,за да си е все суха и чиста Smile
Цитирай

София

Стига, бре, хора, вие с какви мивки сте били преди да си сложите новите кухни?  Rolling Eyes
Всички мивки от едно време са от неръждаема стомана...като изключим най-старите керамични, бели мивки, като на село  newsm78
Не ги ли миете, не се ли цапаха...много са ми странни тези разсъждения за почистването.
Цитирай
Аз си изписах само мнението за тези мивки,но това не означава че не съм чистила и старата си мивка,всеки има мнения и опит  най различни ,затова когато започнеш да я ползваш своята, пиши как е Smile
Цитирай

Benelux / Varna

Някой знае ли къде се предлагат на франки мивки във Варна? На бланко съм ги виждала какво представляват.
И още един въпрос - видях,че на кръглите има два модела, на единия има дупка за смесителя на самата мивка, а на другия няма- трябва да се сложи на плота - вие какво препоръчвате?
Цитирай

София

Стига, бре, хора, вие с какви мивки сте били преди да си сложите новите кухни?  Rolling Eyes
Всички мивки от едно време са от неръждаема стомана...като изключим най-старите керамични, бели мивки, като на село  newsm78
Не ги ли миете, не се ли цапаха...много са ми странни тези разсъждения за почистването.

Ами старата я чистех всеки ден, защото много й личеше мръсотията и капките вода засъхваха и оставяха петна, та трябваше и да я подсушавам, за да стои лъскава и чиста. Мивките, които е предложила Мими са страхотни, но не бих препоръчала точно тази фирма, защото техните модели са с малко ..... ммм, мътни цветове, а повърхността наистина е като гладка пластмаса /а и те са си точно това/ и предполагам, че и те се надраскват. Аз си взех подобна от една гръцка фирма /цените им са почти като на цитираните от Мими български/, стои леко зърниста, като гранитогрес и я мия, когато реша, че е време да свърша тази работа. Ако разчитам мивката сама да ме "подсети" да я измия, може с месеци да не я пипам. Моята е черна и я поддържам много лесно, при това и доста по-рядко от алпака или друг метал, не се драска, не се налага да я подсушавам, като пусна чешмата, водата не дрънчи. С една дума - случих с мивка!
Цитирай

Варна

Инокс мивките са красиви, ама от гранитните по-практични няма!

Бланко е моята препоръка.
Имах иноксова мивка Бланко близо 8 години - красива е само като е нова  Mr. Green.
У нас се готви доста и мивката беше лъскава доста за кратко след почистване с препарат за инокс.

Сега от 2 години съм с гранитна мивка на Бланко и се родих! Изглежда така, сякаш никога не е използвана. 
Цитирай

София

A нещо като отзиви за Еurolux( май бяха, ако не се лъжа), харесаха ми нежните цветовете, в които е представена гамата, но някой някакви отзиви за качеството
Перфектни са Peace Моята е цвят "старинно бяло" и трябва да ти кажа, че я почиствам с препарат, когато се сетя, само от хорски срам hahaha Въобще не й личи, че се ползва. Никога повече няма да си купя метална мивка Naughty
Цитирай

Варна

Нашата е точно като тези, дето mimi_ ги е показала - на fat - от тези с отцедници втория модел. Изобщо не стои пластмасова, полирана е и е лъскава, по-скоро прилича на керамичните за баня, т.е. материалът изглежда същия. И е много по-различно, отколкото с метална. Аз моята я лъскам буквално след всяко ползване с попиваща кърпа, но ако пропусна, няма да стане на гадни петна от варовика, докато на металните всяка капка им личи. Особено пък като се има предвид колко е варовита водата във Варна. Там е разликата, никой не говори за миене или немиене на мивката. Аз и батерията я мия редовно, но ако пропусна да я забърша, белите петна цъфват моментално и стои много грозно. А като ми е изтипосана кухнята в началото на хола (да им се невидят и проектите), държа да изглежда максимално приятно за окото. Сега като си я гледам, просто не мога да си представя да изпляскам метална мивка, би изглеждало ужасно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора