Вътрешна хидроцефалия

  • 36 031
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 685
как е беба не пишеш?добре ли сте?моля се операцията да мине успешно!!! Praynig

# 16
Много се притеснявам Гери и затова само търся информация,но уви няма подобни на нашият случай.Отложиха операцията,защото малката е хремава и въпреки че не търпи дълго отлагане-но има опасност за инфекция.

# 17
  • Мнения: 1 685
защо не потърсиш в GOOGLE може да излезе нещо?пробвай дано имаш късмет Tired ами аз вече ще чакам да пишеш по добри новини за бебка Praynig УСПЕХ

# 18
  • София
  • Мнения: 9 857
anastasiq_vn ,можеш ли да дадеш малко повече подробности.Операцията за поставяне на клапа ли е?Кой и къде ще я прави?Правен ли е скенер на детенце и къде?
Знам,че ти е много притеснено,минала съм по този път! HugНо просто това,което пишеш е малко общо.Мога да ти дам и координатите на нашия лекар в Сф.Аз лично на лекари извън Сф не бих се доверила,въпреки,че живея в Плевен в момента.Казвам го съвсем отговорно и без грем угризения!

# 19
Да,операцията е за поставяне на клапа.Не ни дават големи шансове,тъй като мозъчето е атофрирало(което ще рече-доколкото ми обясниха)че има малко останало мозъче.Ще я прави Д-р Филипов от Александровска клиника-само че във Варна-Военна болница.А скенера е правен от Доц.Балев-кл.Темелков.Доколкото съм осведомена докторът ни е много добър специалист,но просто трябва да се случи чудо  за което силно се моля!

# 20
  • Мнения: 1 685
ще се оправи детенцето ще видиш!имай вяра!!! Praynig

# 21
БЛАГОДАРЯ за успокоението Гери,имам нужда точно от това!А Жорко как е?На колко стана и има ли напредък с очичките?Пиши ми, защото много се радвам че при вас нещата се развиват благоприятно.При нас са зле.Отново отложиха операцията заради хремата, но аз се притеснявам тъй като главичката продължава ускорено да се увеличава.

# 22
  • Мнения: 1 685
ох мила незнам какво да ти  пиша толкова много съжалявам ,че толкова малки и невинни дечица страдат и се измъчват така.силно вярвам и се моля бог да даде сили на малката да се справи с всичко това и да бъде едно нормално живо и здраво дете Praynig!!!жорко е добре на всеки преглед при офталмолог щом идем има все по-хубави и по-хубави новини Hugрасте наддава, макар и по -бавно но е добре.всичко добро мила и късмет !!!

# 23
МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ВАС!!!

# 24
  • Мнения: 498
Стискаме всички пръстчета  Praynig Praynig Praynig.

# 25
Много благодаря "еlissee"!Пожелавам на малката красавица да порастне здрава и щастлива и обичана от всички.А в кръга на шегата-да плени много мъжки сърца.

# 26
  • Мнения: 1 685
мила как сте? как е бебка?  дано сте добре!!! Praynig

# 27
Много зле сме Гери.Разиграват ни с операцията и още не сме я направили,а уж не търпеше отлагане.Чудя се кой път да хвана

# 28
  • Мнения: 498
Много съжалявам!
 Дано скоро да ни зарадваш с добри новини. Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 1 685
защо ви разиграват ?  господи , съжалявам много че трябва да търпиш това !дано поне е за добро -малката да се оправи и всичко да е наред  да бъдеш една щастлива и горда мама Praynig моля се да стане чудо и скоро да ни пишеш и да споделиш с всички нас добрата новина

Общи условия

Активация на акаунт