Идва ли ви да набиете любимия?

  • 5 490
  • 139
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 300
1. не мога да преценя, не е имало някаква внезапна промяна, но все пак всеки ден сигурно се променяме по мъничко.
2. не
3. имам такова време- за различни неща. чета, излизам по магазините, грижа се за красотата си.

Обаче аз съм тежък случай- и преди да родя нито пушех, нито пиех. За безотговорно или каквото и да е миткане нямах време. След като родих пък реших да се запиша на един курс и сега уча за това. Така се чувствам горе долу като в студентските си години Mr. Green.
А домакинската работа и преди и след бебето ми е все една и съща ако изключим къпането, но за него се грижи половинката.

П.С. И все пак и преди и след като се роди детето понякога ми се е искало да цапна един на мъжа ми.

# 16
  • Мнения: 3 091
Мисти, не се шлая по цял ден навън по две основни причини: първата е, че не съм спирала да работя. Работата ми е такава, че организирам нещата от къщи... Шляенето от такъв тип хич не ми е приятно...
втората причина е, че градинските разговори за памперси, каши и пюрета не ми осмислят много много деня! нямам нищо против, това са си важни теми, но на мен лично градинските масовки хич не са ми приятни ... темерут си падам явно! а и всякакви въпроси, свързани с чавеотглеждането си ги пускам у форОма и готово. напълно достатъчно ми се струва
когато извеждам дребната звяр, си организирам мои си срещи с приятелки и си говорим за други неща...

Като цяло обаче разходката за мен е най-омразното нещо, защото си мисля какво бих могла да свърша през това време!

# 17
  • Мнения: 2 407
1.промяна не,малко си писваме от време на време.
2.Не ми е минало,все още...
3.Имам си ,позвам го за релакс- кафе,шопинг, красота,гледане на филми..

# 18
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Имах такъв период от 3 месеца.
Бях на края на света, по цял ден сама с бебето. Мъжа ми се прибираше вечер от работа късно и ставаше сутрин пак много рано.
Едвам издържах, намразих лятото ( защото бяхме на тропиците ), изпаднах в депресия, сега от мисълта за пътуване ми прилошава...
Тогава бях и първите ни скандали.
Бях в депресия, само Форума ми помагаше и висях тук денонощно.
Ужас - не искам да си спомням  Sick
Това е причината сега да не искам да мръдна от БГ, настройвам се бавно за пътуването до Щатите, от където ще си идвам тук само на гости...

# 19
  • Мнения: 2 381
Като цяло обаче разходката за мен е най-омразното нещо, защото си мисля какво бих могла да свърша през това време!

Г-жo неСпаска, бързо ще остареете така. Есента е прекрасен сезон. 15 минутки забавено темпо зарежда невероятно.
 Enjoy  Grinning

# 20
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
От  време на време ми идва да го халосам с нещо тежко ( 1-2 пъти в годината). Това ми желание се появява периодично, но за сметка на това пък ежегодно. Няма връзка с хормони, раждане и т.н.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Беше отдавна зависимостта ми за излизане от щерката.Слава богу вече е почти на 18 ,сега само иска пари през учебно време ,ваканциите  ако се уреди на работа изкарва за глезотии.Но баща и още се бъзика с мен ,че като беше бебе  го чаках на входната врата :обута  и с палто,казвах в движение дали е нахранена и излизах за 1 час  да се омеша с нормални хора.Един път се бях прпознала от прозореца/късогледа съм/ ,обикалях коридора екипирана в бойна готовност полвин час Разбирам те напълно,но пък има и неповторими моменти заради които си заслужава .Simple Smile

# 22
  • Мнения: 6 164
Теми за памперси и пюрета и на мен са ми  Sick ...
Наистина има такива майки, които само за това говорят.  Crazy
Ние сме си весела тайфичка, всички млади майчета и определено си говорим за 1000 различни неща. Общо взето малко като в Клюкарника го раздаваме.
Ами не го прави, щом не те влече, но определено щеше да ти е по-леко, защото сега явно не ти е. Confused Говори с мъжа ти да ти помага повече тогава. Peace

# 23
  • Мнения: 3 205
Та, да ви питам:
1. промениха ли ви се отношенията с партньора, след като станахте родители? влошиха ли се? подобриха ли се?
2. лудяхте ли и ако да - мина ли ви?
3. имате ли си само ваше време и за какво го ползУвате?

1. Не. Установих, че е по-добра майка от мен, обаче. Странно, но факт. Но въпреки това ми иде да го халосам понякога, особено като попита кога ще сготвя (напоследък се случва рядко, щото съм много гладна и си угаждам повече, а пък той намазва покрай мен).
2. Да. Мина ми някъде след втория месец, щото детето беше кротко и предимно спеше навън, докато пиехме кафе и клюкарствахме с приятелки. А откакто съм далече от роднински тела, съм направо птичка лекокрила.
3. Нямам, принципно  Crazy  Ако някога някой се смили над мен, чета книги. Случва веднъж на 2-3 месеца, за около час. Скоро очаквам да стане и по-зле, към края на ноември някъде.

# 24
  • Мнения: 2 818
1. Промениха се, но не е нито към лошо, нито към добро. Но след раждането на първото ми дете, твърде често ми идваше да го халосам - яко ме трясяха хормоните и той беше изкупителната жертва  Embarassed (За щастие не разбираше повечето ми вътрешни дрязги)
2. Полудях и все още съм неадекватна  Tired Надявам се да ми мине някой ден...
3. Имам, но твърде кратко.

# 25
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
идва ми. а като бях в деветия месец такъв шамар му отвъртях, че както е 100 кила, свят му се зави, ама си го заслужаваше. и сега ми идва. безсъние, умора и постоянно щъкащо дете не допринасят за доброто състояние на нервите ми. Confused

# 26
  • Мнения: 2 254
...аз нещо не разбрах темата....дали ми идва да набия мъжа си,понеже ми е направил бебе,и аз сега нямам време за себе си ,така ли???
  Май ще е по-добре да си трайкам,понеже то,бебето де, го исках,не се е появило изневиделица,и горе-долу си бях дала представа,че доста от нещата ще са инак....
  
 

# 27
  • Мнения: 3 091
...аз нещо не разбрах темата....дали ми идва да набия мъжа си,понеже ми е направил бебе,и аз сега нямам време за себе си ,така ли???
  Май ще е по-добре да си трайкам,понеже то,бебето де, го исках,не се е появило изневиделица,и горе-долу си бях дала представа,че доста от нещата ще са инак....
  
 
Вярно, че не си разбрала... карай да върви Grinning

# 28
  • Мнения: 2 254
Вярно, че не си разбрала... карай да върви Grinning
...пак четох....пак не проработи...не разумем бре....до организация е...намира се време за туй-инуй...не е толкова страшно,както си го описала в първия пост....
 Мен и преди да имам дете(от него) ,ми е идвало да го бия хахахаха

# 29
  • Мнения: 146
да луднах и се изнервих много,така и отношенията ни станаха по трудни така да се каже,но се надявам да се пооправят,а колкото до личното ми време-хм мн мн нямам дайе newsm78 мн рядко имам и се го пропилявам,а и мн ми липсва
/ама чесно казано като малкото ми бебе ми направи някои смешен номер забравям вс Peace

Общи условия

Активация на акаунт