Луди и не по-малко по Фотография 17 епизод

  • 18 504
  • 602
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 052
Нямам, филма свърши.... тук дигиталното печели

# 46
  • Мнения: 153
Изгрев в София
здравейте. Това е днешният изгрев, проследен от мен. Снимките не са обработвани.

# 47
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Брех, много станахме муцуните Mr. Green
Хубав изгрев Peace!

# 48
  • София
  • Мнения: 983
От вчера мъча една снимка и не знам кой от двата варианта да избера (първия е почти натюр), а пък и вече не съм сигурна дали въобще стават за нещо  ooooh!
Зациклих, помагайте  Mr. Green





mycynkata, на колко ISO са снимани - малко шумни ми идват  Thinking Последната ме кефи като гама. Някои са много сюреалистични с това синьо отгоре  Laughing

# 49
  • Мнения: 1 258
Последната снимка на Горска фея във фликр я виждам черна на бели звездички.Когато се опитам да я отворя,ми се изписва следното:

This photo falls outside your current SafeSearch filter.
You can click through to see it if you want.
 
Or, actually, no - take me home.


Какво ще рече това?

# 50
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Моби, моето съвсем непрофесионално око хареса в пъти повече първия вариант Peace! Там зеленото е по-светло и по-наситено, дава повече цвят, а и кожата е по-натурална. Косичката също е по-светличка, абе изцяло по-жива и по-детска ми се струва Flutter. И не само, че става за нещо, ами мисля, че е прекрасна даже Peace!

# 51
  • Мнения: 153
Снимала съм с GSM, така че е нормално да не са качествени.

# 52
  • Мнения: 1 258
Моби,и аз съм за първия вариант.Според мен му трябва малко шарп.

# 53
  • Мнения: 4 915
Да се запиша в новата тема със снимки, които вече някои са видели, други - не.


Джеми, честито за успехите ти!  Тъкмо мислех да те питам какъв е този Експлор.  Laughing



Прозорецът съм го рязнала странно, защото толкова успях да вкарам в кадъра, без да се месят вътре в него едни саксии с  и без цветя.  Rolling Eyes А исках и малко от арката над него да влезне. Не е много успешна снимка, но нека се отчета и с нея.
 А тази е направена със съветите на ВечерницаHug


По отношениена детските снимки и аз смятам, че една добра предпазливост не е излишна. Не качвам голи снимки и дори снимки, където са по гащички, памперс само или им се виждат гърдичките, макар че са бебешори. За позите на детето не съм се замисляла, но ето че и в тях може да има "риск" някой болен мозък да види нещо.

Непознати дечица не смея да снимам. Та аз дори се притеснявам да снимам чужда кола - в случая имаше едно розово трабантче, едва щракнах 2-3 снимки, да не би да изскочи отнякъде шофьорът с претенции.  Laughing Какво остава да се опитам да снимам някое по-лъскаво возило.  hahaha

Моби, определено ми харесва повече първата снимка.  Simple Smile По-естествена ми изглежда и ми харесват цветовете. Но аз съм лаик, нека кажат и по-тесните специалисти!  Simple Smile


# 54
  • Мнения: 2 957
Free Soul    много ми харесват  Peace 
 

# 55
  • Мнения: 1 909
mycynkata, малко блоковете са неатрактивни, иначе залезът е красив Simple Smile

Моби, на първия му намали малко синьото при светлите тонове, иначе е прекрасна! Simple Smile
Ако има накъде, малко врътни снимката обратно на часовниковата стрелка, за да не е така измъчена позата.

Free Soul, имаш ли възможност първата да я повториш? Ако наклониш малко камерата надясно, грният ъгъл на прозореца няма да е така врязан.. Ако се доближиш още до стената, ще получиш повече дълбочина Simple Smile
Много хубави снимки  Hug

# 56
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Аз не разбирам от какво точно се притеснявате, качвайки снимки на разголените си дечица? Ами какво по-хубаво от голо бебче или малка госпожичка по бански или с къси шортички/ поличка? Страх ви е, че някой психар ще "лъска бастуна", както се изразява милия, пред компа, гледайки снимката на детето ви, или?! Ако е това - на мен не ми дреме честно казано. Дали ще е облечено или съблечено - фантазията им е голяма на тези, болни хора са все пак. Ми че то по тази логика и босите крачета на синчето ми могат да събудят еротични помисли у някой педофил... и това, че си смуче палеца също - да не ги показвам ли тези снимки...?!
Вие ме накарахте да се замисля, досега не ми беше хрумвало да се пазя от педофили Naughty.

А за снимането на непознати деца - и аз не мога да отида и да питам. Срам ме е някак си Embarassed. А толкова ме е яд за едно момиченце онзи ден. Висеше надолу с главата от една катерушка. Беше с огромни руси плитки, а слънцето вече беше паднало ниско и светлината беше разкошна. Много ми се искаше да я снимам, ама не се пресрамих...

# 57
  • Мнения: 4 915
Джеми, ще се опитам, и аз искам да направя нещо по-добро. Само да хвана пак залез с облаци, че да има нещо по-интересно в отражението на прозореца. Ще пробвам съвета ти.

Амбър, благодаря!  Simple Smile

При мен нещата са малко странни, или по-скоро - смешни.  Laughing Понеже съм с бебето по цял ден, излизам само с количката и си обикалям прекрасния панелен квартал  Mr. Green, в който няма кой знае какво за снимане. Открих си няколко "обекта" - църквата, едно заведение с желязна оградка и железни маси и столове, детска катерушка, пейки  Mr. Green, трънчета и храстчета   Laughing...и се упражнявам върху тях.   Wink
 Все пак и това е предизвикателство!   Grinning
Благодарение на вас, на тази тема, вече откривам и забелязвам неща, които са били невидими преди за очите ми! Благодаря!  Hug

Всъщност мисля, че истинското майсторство на много от вас се състои в това от привидно нещо не толкова интересно да сътворите нещо забележително - посредством светлина, композиция, цветове, обработка, ъгъл. Това е изкуството, нали?

Последна редакция: чт, 27 сеп 2007, 14:09 от Free Soul

# 58
  • Мнения: 1 630
Free Sool
много приятна серия
Фаворит ми остават, все пак черно белите снимки на катерушки и сенки

Моби, за мен 2рата, но още десатурирай зеленото от фона

Трислон, няма ме защото нямам време да се обърна

Получих миналата седмица за рождения си ден таблет и още не съм го пробвала като хората   

# 59
  • София
  • Мнения: 983
Моби,и аз съм за първия вариант.Според мен му трябва малко шарп.

Пробвах, но прекалено избива зърното - все пак е лента  Mr. Green Абе, въобще, както вече споменах, тоя обектив маже безобразно - трябва ми 50мм - СПЕШНО!!! Mr. Green Laughing

Free Soul, писах ти във Фликр - очарована съм  Heart Eyes

Джем, ще пробвам с твоите напътствия - (чак сега забелязах синьото  Embarassed)

По въпроса с педофилите (ей, че гнусно ми стана снощи  Sick) - страх не знам дали е точната дума, но само като си помисля и ме облива вълна от отвращение. Имам много забавни кадри от тази зелена лодка, но там детенце е по гащи, така че няма да видят бял свят  Rolling Eyes

Такааа, докато си пиша и гледам, че вече има един глас и за втората (Рали, благодаря  Grinning)- става интересно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт