моля помогнете - 18 дни закъснение и отрицателен тест

  • 29 374
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 62
след 18дни закаснение си направих тест за бременност и ми показа една лента може ли някои да ми каже какво друго може да е освен бременност Sad :cry

Последна редакция: чт, 27 сеп 2007, 06:29 от Сънчи - Пънчи

# 1
  • Мнения: 7 716
Ако ти редовен цикълът не е добре това закъснение без бременност. Може да е хормонално, може да е физиологично.
Отиди на лекар.

# 2
  • Мнения: 1 226
Най-добре да отидеш на лекар.Защо не си направиш още един тест преди това.Може нещо да не е бил наред. Praynig се за теб и теста да е бил дефектен.

# 3
  • Мнения: 62
 Cryна лекар ша ида в понеделник  обаче вече ми се изчерпа тарпението страх ме е да не е нешто лошо направих си три теста и трите отриcателни какволи може да е при толкова закаснение

# 4
  • Мнения: 337
не се стряскай  Hug remira, сигурна съм, че не е нещо лошо. Може да е от смяната на сезоните - поне при мен така се случва на пролет и на есен.
А за тестовете да ти кажа, че моят син е резултат на два отрицателни теста, така че  preggo може да е резултата  Peace

# 5
  • Мнения: 62
мерси много за успокпението обаче колко дни закаснения имаше с отрицателните тестове

# 6
  • Мнения: 2 422
А сега какъв е теста дано е  EFP Praynig Praynig Praynig

# 7
Отчитането на резултатите от тестовете е строго индивидуално.
Знам че не е хубаво да се дават съвети от 3то лице, но на та братовчедка й отчиташе негативен тест до 3тия месец. Сега влиза в 8ми месец.
Според мен трябва да си пуснеш кръвен тест, да не говорим, че при това закъснение можеш спокойно да отидеш на лекар, защото по принцип  ултразвук може на отчете наличието на плоден сак след 12-14 ден.
Успех, стискам палци

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ремира,най-добре отиди на лекар.Пожелавам ти всичко да е наред!

# 9
  • Мнения: 337
мерси много за успокпението обаче колко дни закаснения имаше с отрицателните тестове

Около 10 дена ми беше закъснението.

Какато са ти казали и другите момичета - не чакай до понеделник, отиди на лекар за да си най-спокойна.

# 10
Иди на лекар за всеки случай.
И аз имах 5 дни закъснение и отрицателен тест.После цикълът ми дойде.Не ходих на лекар.Дойде ми и на следващия месец и на по-следващия.При това доста обилен само че имаше и кафяви нишки. Бях пила аспирин и реших, че е от него.Не съм имала никакви проблеми.Нито гадене, нито повръщане, нито замайване- абсолютно нищо.Цикълът ми отново спря. Направих си първият тест след 6 дни. Беше с една силно розова и с една бледо розова черта.Незнаех какво да мисля. Направих си втори тест.Беше с 2 чертички. EmbarassedОтидох на лекар и ми казаха че съм бременна в 4-ти месец. Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 337
Иди на лекар за всеки случай.
И аз имах 5 дни закъснение и отрицателен тест.После цикълът ми дойде.Не ходих на лекар.Дойде ми и на следващия месец и на по-следващия.При това доста обилен само че имаше и кафяви нишки. Бях пила аспирин и реших, че е от него.Не съм имала никакви проблеми.Нито гадене, нито повръщане, нито замайване- абсолютно нищо.Цикълът ми отново спря. Направих си първият тест след 6 дни. Беше с една силно розова и с една бледо розова черта.Незнаех какво да мисля. Направих си втори тест.Беше с 2 чертички. EmbarassedОтидох на лекар и ми казаха че съм бременна в 4-ти месец. Rolling Eyes
newsm12 DJD, супер сранно??? На какво се е дължало?

# 12
  • Мнения: 481
Иди на лекар за всеки случай.
И аз имах 5 дни закъснение и отрицателен тест.После цикълът ми дойде.Не ходих на лекар.Дойде ми и на следващия месец и на по-следващия.При това доста обилен само че имаше и кафяви нишки. Бях пила аспирин и реших, че е от него.Не съм имала никакви проблеми.Нито гадене, нито повръщане, нито замайване- абсолютно нищо.Цикълът ми отново спря. Направих си първият тест след 6 дни. Беше с една силно розова и с една бледо розова черта.Незнаех какво да мисля. Направих си втори тест.Беше с 2 чертички. EmbarassedОтидох на лекар и ми казаха че съм бременна в 4-ти месец. Rolling Eyes
newsm12 DJD, супер сранно??? На какво се е дължало?


и аз да попитам каква е тая странна работа newsm78 Вижте, това са някакви супер изключения, които не трябва да се вземат въобще впредвид, според мен.
По тая логика трябва почти всяко момиче да отиде  на гинеколог, и да каже нещо от сорта: "Извинете, но цикъла ми закъсняваше, обаче после ми дойде, имам  отрицателен тест за бременност, а симптоми никакви нямам, може ли да ме прегледате да не би да съм случайно бременна?"

# 13
не се притеснявай миличка по добре отиди на лекар той ще ти каже най -добре какво става с теб пожелавам ти успех

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081



Вижте, това са някакви супер изключения, които не трябва да се вземат въобще предвид, според мен.
По тая логика трябва почти всяко момиче да отиде  на гинеколог, и да каже нещо от сорта: "Извинете, но цикъла ми закъсняваше, обаче после ми дойде, имам  отрицателен тест за бременност, а симптоми никакви нямам, може ли да ме прегледате да не би да съм случайно бременна?"

[/quote]
Подкрепям напълно - ако не чувстваш болки или нещо по- различно , значи най- вероятно е от времето . Ако искаш да си по- спокойна отиди на гинеколог и после на ендокринолог.
Успех Hug

# 15
  • Мнения: 62
синптоми никакви само криста ме наболява отвреме на време обаче и никога не ми е закьснявало много ряатко при смяна на климат и то не повече от една седмица

# 16
  • Мнения: 306
аз не съм капацитет, но в крайна сметка, защо ще чакаш до понеделник? аз ако съм- бързичко при моя лекар, ако е зает имам и резерви  Embarassed  Grinning... защо ще се измъчваш?

# 17
  • Мнения: 975
Ремира ,бързо на лекар ,и дано резултата е EFP.

# 18
  • Мнения: 3 010
Направи си преди това един кръвен тест и тогава на лекар!!!!  Доста 4есто щом запо4ват да правят бебе, при моми4етата се наблюдава промени на цикъла, както и безпри4инни закъснения, аз го отдавам на силното желание....

# 19
  • Мнения: 975
Ремира как си ,ходи ли на доктор,чакаме новини-хубави дай боже.

# 20
  • Мнения: 62
В понеделник ми е часа за преглед след това ша пиша. Много сам напрегната с нетарпение чакам да доиде понеделник.  Надявам да не е нешто лошо ада е  preggo

# 21
  • Мнения: 2 422
Ще се моля да е бебенце , ще чакаме да пишеш.
 newsm17 newsm17 newsm17

# 22
  • София
  • Мнения: 2 381
Ремира ,бързо на лекар ,и дано резултата е EFP.
Praynig  Hug

# 23
  • Мнения: 975
Ремира  newsm10 spoko

# 24
  • Мнения: 8 952
Ремира, какво се оказа?

# 25
  • Мнения: 93
Ramira какво стана?С нетърпение чакам да пишеш какво е станало,защото и аз съм в подобно положение.Вече 12 ден закъснение и отрицателен тест от вчера SadЗа лекар още не съм решила,защото при мен се е случвало и друг път(но чак пък толкова).Ако до края на седмицата не ми дойде обече ще отида.Пиши каво стана!!!!!

# 26
  • Мнения: 337
Ramira, не ни дръж в напрежение  fingerscrossed

# 27
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Айде казвай, че нямаме търпение Laughing

# 28
  • Мнения: 62
Несам бременна откри ми в левиа яичник ФОЛИКУЛ и поради тая причина не ми идвало исписа ми примолутнор  като ги испия штяло да ми доиде и като ми свьрши пак да ида да ма прегледа Sad

# 29
  • Мнения: 62
Десика може ти поне да на зарадваш не си вталпяваи лоши работи успех  bouquet

# 30
  • Мнения: 93
Ramira много съжалявам,че не се е оказало това което искаш.Стискам палци за следващия месец PraynigКолкото до мен-старая се да не се шашкам много.Ще пиша като имам някакъв резултат.Вече съм решила и аз да ходя на лекар.Искам само да те попитам при теб имаше ли ПМС,защото мен ужасно ме болят гърдите от днес и чувствам дискомфорт в яйчниците?

# 31
  • Мнения: 62
Десика не при мен нямаше ПМС .Гледаи си кефа немисли за ништо притеб може и да има  ylinfant

# 32
  • Мнения: 337
Remina, гледай напред  Hug следващият път ще са  EFP сигурна съм   bouquet

# 33
  • Мнения: 62
Веси надявам се и мерси много за поткрепата

# 34
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не се отчайвали и късмет следващия път Peace

# 35
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Remira, късно се зачетох в темата, затова чак сега пиша. Нещо подобно се получи при мен преди 5-6 години-закъснява ми, няма ПМС, няма и признаци на бременност. Само дето отидох по-рано на преглед. Лекарят ми каза, че е киста / по-късно разбрах, че е фоликулярна /, да не съм се опитвала да я спукам при полов акт, щяла да се спука сама и ще усетя по-силна болка и тогава цикъла ще си тръгне нормално. Даже и лекарства не пих. Наистина стана така, нямаше други проблеми. Така че не се притеснявай излишно, прави профилактични прегледи по-често, както ти каже доктора и ти пожелавам скоро да се похвалиш с   EFP

# 36
  • Мнения: 153
Cryна лекар ша ида в понеделник  обаче вече ми се изчерпа тарпението страх ме е да не е нешто лошо направих си три теста и трите отриcателни какволи може да е при толкова закаснение
newsm10

# 37
  • Мнения: 62
 Heart EyesОбичам Ви всички. Искам да ви попитам ниакои знае ли може ли да се забременява вьрзо след противо зачатачни

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Не вярвам,но при всеки е различно!По-добре не пий противозачатъчни на своя глава  bouquet

# 39
  • Мнения: 41
Аз пих противозачатъчни миналата година до март месец и от юли не се пазим и все още няма резултат.
Цецинка е права,че при всеки е различно
Не се притеснявай и ти пожелавам скоро да се похвалиш с 2 чертички Simple Smile

# 40
  • Мнения: 306
и аз пих противозачатъчни няколко месеца, спрях ги през ноември, правим бебе от юни, а още няма резултат. организъм, какво да го правиш!

# 41
  • Мнения: 712
На мен принципно моят лекар ми каза, че след противозачатъчни (ако всичко е наред!) се забременява много бързо, защото те подтискат дейността на яйчниците и когато ги спреш, яйчниците са като "отвързани" (по негови думи). Само дето има риск от многоплодна бременност (ако може да се нарече риск  Wink). Но, ако причината за незабременяване не е в овулацията, упражнението е безсмислено  Confused
Иначе, аз пих година и половина противозачатъчни (възможно най-ниско дозираните) с контрацептивна цел, след като ги спрях нямах никакви проблеми, цикъла ми беше редовен, овулацията ми се възстанови бързо. Ама при нас проблемът е другаде...  Cry

# 42
  • Мнения: 975
Рамира ,нищо мила,другият месец пък дано има бебче Hug
Десика ,чакаме хубави новини ,дано ни зарадваш. Peace

# 43
  • Мнения: 2 422
и аз пих противозачатъчни няколко месеца, спрях ги през ноември, правим бебе от юни, а още няма резултат. организъм, какво да го правиш!

Ще има  Hug Praynig Peace smile3521 smile3504

# 44
  • Мнения: 119
На мен ми закъснява 2 месеца подред, веднъж 6 дена - през Август, и после 12 дена закъснение през Септември.. И всякакви болежки и "признаци" си намирах, но тестовете бяха  EFN до един!! По4нах да си мисля накрая, 4е от толкова много желание за бебе, се самонавивам, 4е ми се забавя и М дори... Сега се чудя този месец как ще протече въпросния М и дали ще дойде въобще.. Надявам се , че НЕ, но се опитвам да не си мисля много, 4е хем се побърквам, хем и мъжа ми полудява покрай мен. smile3514

# 45
  • Мнения: 62
Испих примолут нор и вече 11 ден пак не ми идва.Доки беше казал че до третия ден от сваршването на хапчетата ще ми доиде и като ми сварши да и да при него да ми види фоликула.Какво да направя,а сега и от няколко дена ми растат и гардите.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Испих примолут нор и вече 11 ден пак не ми идва.Доки беше казал че до третия ден от сваршването на хапчетата ще ми доиде и като ми сварши да и да при него да ми види фоликула.Какво да направя,а сега и от няколко дена ми растат и гардите.
Миличка май са ти объркани хормоните. Дали е добър този доктор. newsm78 Виж го смени.Успех!!

# 47
  • Мнения: 712
Да, смени го, ама направи си пак един тест за всеки случай  Thinking

# 48
  • Мнения: 93
Remira я вземи да направиш още един тест newsm78 Много голямо ти става закъснението.На мен ми дойде миналата седмица и от вчера почнахме да бебеправим за този месец PraynigИ да пишеш какъв е резултата Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 62
Ще си направиа още един тест обаче ще ида и на лекар ще пиша резултата,а Десика дано да успеете с бебеправенето pray:много се надявам и аз да видя  EFP newsm17 молиа се всички които искат бебета скорошно забремениаване

# 50
  • Мнения: 2 422
Успех Ремира Wink

# 51
  • Мнения: 62
Момичета ходих на доки фоликула ми е изчезнал, нищо ми няма обаче и бременност няма както така и цикала гоняма, вече ще полудеа такова закаснение никога несам имала трябвало да си направиа стерилни иследвания липсвало ми втори хормон.Доки каза че ако е на мое место ниама да ходи веднага да си пусни иследвания то штяло да ми доиде рано или касно ниможело никога да не ми доиде да сам изчаквала след нова година да ида ако не стане бебето до тогава.Кажете ми моляви какво да направя решихме август месец да си направим бебе и от тогава цикала ми спря. Cry

# 52
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Ремира, що не го смениш този "Доки" и не отидеш при друг, дето ще се отнесе по-сериозно? Поне да се разбере каква е причината, какво е това "рано или късно". То така човек може да се побърка. А иначе и при мен се прецака цикъла откак бебеправим newsm78

# 53
  • София
  • Мнения: 2 381
Ремира, отивай при друг д-р! Успех!  Praynig

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
 Здравейте момичета, аз съм в същата безизходица - 10 дена закъснение, болящи ужасно зърна и 5 броя отрицателни тестове ooooh! ooooh! ooooh! За последно лелеката ме навести на 13 Септемри!!! Охх, дано този път да е станало чудото  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Здравейте момичета, аз съм в същата безисходица - 10 дена закъснение, болящи ужасно зърна и 5 броя отрицателни тестове  ooooh! ooooh! ooooh!
Стаси иди на кръвен Heart Eyes

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Здравейте момичета, аз съм в същата безисходица - 10 дена закъснение, болящи ужасно зърна и 5 броя отрицателни тестове  ooooh! ooooh! ooooh!
Стаси иди на кръвен Heart Eyes

 Херич, дали не е рано се чудя за кръвен

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Херич, дали не е рано се чудя за кръвен
Въобще не е рано. Стискам палци силно Praynig Heart Eyes

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Херич, дали не е рано се чудя за кръвен
Въобще не е рано. Стискам палци силно Praynig Heart Eyes
Благодаря ти Херич, още утре ще отида сутринта на кръвно тестче!
А да попитам, на гладно ли трябва да се вземе кръвта?

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Херич, дали не е рано се чудя за кръвен
Въобще не е рано. Стискам палци силно Praynig Heart Eyes
Благодаря ти Херич, още утре ще отида сутринта на кръвно тестче!
А да попитам, на гладно ли трябва да се вземе кръвта?
Не.

# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187

 Много, много благодаря, значи може и още днес, ако успея да се измъкна по-раничко от работа.

# 61
  • Мнения: 62
току што си направих тест за бременност и ми показа две ленти да ли е вярно миналата седмица бях на доки ништо не се видя

# 62
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Ами тихичко честито   bouquet!

Отиди скоро пак на лекар!

# 63
  • Мнения: 93
Remira това е страхотна новина HugАз ако бях на теб нямаше да се съмнявам в теста.Съветвам те да смениш гинеколога си #Cussing out Само като се сетя какви ти ги беше наговорил.Хаиде ЧЕСТИТО  bouquet

# 64
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Ремира, честито, новината е страхотна smile3501.Сега бързо да те види и истински лекар! Пожелавам ти всичко да е ОК. Мда, между другото, на всички тестове пише, че ако показват 2 черти 99 % са верни. Така че успех!

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Тихичко честито и от мен  bouquet

# 66
  • Мнения: 62
Мерси на всики ще отида на друг лекар направих си още три тесста всички са положителни.Пожелавам на всички желаешти скорошно забременя  bouquet preggo newsm30 newsm07ване

# 67
  • Мнения: 1 335
Честито, remira!!!   bouquet

# 68
  • София
  • Мнения: 587
Честито и от мила! Много щастие ти желая!

# 69
  • Мнения: 117
Чудесна новина Hug Честито тихичкооо и от мен smile3525

# 70
  • Мнения: 1 243
ЧЕСТИТО    bouquet

# 71
  • Мнения: 975
Ремира ,честито мила,лека бременност.

# 72
  • Мнения: 337
Ремира  Hug честито! Пиши как си Simple Smile

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Рамира,

ЧЕСТИТО, ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЛЕКА БРЕМЕННОСТ И НАЙ-ПРЕКРАСНОТО СЛЪНЧИЦЕ ДА ГУШКАШ СЛЕД 9 МЕСЕЦА!!!!!
 Миличка, аз съм с 15 дневно закъснение и отрицателни тестове, а като чета за теб и се обнадеждавам, че и при мен може да се получи така  Praynig Praynig Praynig Praynig, дано на 20 ден ми е положителен теста   Praynig Praynig Praynig

# 74
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187

 Благодаря ти!!!

# 76
hora pomognete na men sa6to mi zakasnqva 18 den ve4e,s dva otricatelni testa sam a imam simptomi-bolki v korema!mn se pritesnqvam,za6toto samo 4eta tuka nqkakavi ne6ta ot sorta na izvynmato4na bremennost i se depresira!moje li da mi kajete ne6too pove4e! Embarassed

# 77
  • Мнения: 30
hora pomognete na men sa6to mi zakasnqva 18 den ve4e,s dva otricatelni testa sam a imam simptomi-bolki v korema!mn se pritesnqvam,za6toto samo 4eta tuka nqkakavi ne6ta ot sorta na izvynmato4na bremennost i se depresira!moje li da mi kajete ne6too pove4e! Embarassed
Направи си кръвен тест... само той е сигурен в съвсем ранна бременност. Понякога признаци и болки се появяват и заради психологична нагласа... заради желанието ни да имаме бебе. И ако кръвния тест покаже позитив - веднага на лекар, защото никакви тестове не посочват извънматочна ли е бременността или нормална...

Общи условия

Активация на акаунт