Въпрос за месните пюрета

  • 1 231
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
 Здравейте! Дъщеря ми е на 5 месецал Яде плодови и зеленчукови пюрета. Днес искам да започнем с месните пюрета и въпроса ми е: може ли да яде цяло пюре или трябва да започнем както преди с по няколко лъжички и постепенно да увеличаваме количеството?

# 1
  • София
  • Мнения: 15 219
С всяко ново нещо се захранва постепенно.
Започни с няколко лъжички.

# 2
  • Мнения: 1 701
Според мен е рано за месни пюрета, но всъщност въпросът ти е друг...  Wink
На тази възраст бих въвеждала постепенно - като останалите, а ако решиш да изчакаш до към 7-8 мес., тогава - направо може да се даде цяло пюре.  Peace

# 3
  • Мнения: 27 524
Постепенно се въвежда.
Прекалено рано е за месни пюрета.

# 4
  • Мнения: 292
Постепенно се въвежда.
Прекалено рано е за месни пюрета.
Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 522
И според мен е рано за месни пюрета, но ти си решаваш. Захранва се постепенно, както с останалите неща, особено на тази възраст.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 858
И според мен е рано за месни пюрета, но ти си решаваш. Захранва се постепенно, както с останалите неща, особено на тази възраст.

Подкрепям Peace

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Абсолютно всяка нова храна въвеждах постепенно.

# 8
  • Мнения: 753
Постепенно се въвежда.
Прекалено рано е за месни пюрета.
Peace
аз също подкрепям Peace

# 9
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
И аз знам, че всичко се въвежда постепенно Peace!

# 10
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Аз си ги правех вкъщи и първите няколко дни слагах по малко месце. Но започнах след 6-тия месец.

# 11
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
И според мен е рано за месни пюрета, но ти си решаваш. Захранва се постепенно, както с останалите неща, особено на тази възраст.
Peace

# 12
  • Мнения: 4 111
Здравейте! Дъщеря ми е на 5 месецал Яде плодови и зеленчукови пюрета. Днес искам да започнем с месните пюрета и въпроса ми е: може ли да яде цяло пюре или трябва да започнем както преди с по няколко лъжички и постепенно да увеличаваме количеството?

Ако приготвяш пюретата сама можеш към зеленчуковото да добавиш малко месо, на следвашия ден малко повече, но не давай всеки ден месо.

# 13
  • Мнения: 438
Чакайте сега да вмъкна един въпрос. След като месно пюре не се дава всеки ден как се следи за реакция?  newsm78 Нямам намерение скоро да давам месно-стана ми интересно.  Wink

Последна редакция: чт, 27 сеп 2007, 20:27 от Vivi

# 14
  • Мнения: 27 524
Чакайте сега да вмъкна един въпрос. След като местно пюре не се дава всеки ден как се следи за реакция?

Кой казва, че не се дава месно пюре всеки ден?  Wink
Откакто съм захранила с месо, давам всеки ден, вече повече от година и 3 месеца  Peace

Общи условия

Активация на акаунт