Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Здравейте!

Бих искала да попитам някой от вас ползва ли случайно водоустойчива спирала?
Вчера си купих една, която всъщност е добра обаче се маха ужасно трудно и миглите
ми стават на клечки някакси. С какво би било най подходящо да се почистват миглите
от нея?
Цитирай

Пловдив

Със специални продукти за сваляне на водоустойчив грим, аз лично използвам двуфазния лосион на Л,ОРЕАЛ.
Сваля всичко без остатък, струва около 8 лв., питай в добрите козметики, ще ти препоръчат поне 3-4 на различните фирми.
Цитирай

Варна

Много благодаря, още днес ще го направя Smile
Цитирай

край морето

Лятото ползвам само водоустойчива спирала, но не на Макс фактор, а на Лореал. Почиствам я също с Тоник на Лореал за сваляне на водоустойчив грим  Peace
Цитирай
Аз съм много доволна лосиона за махане на водоустойчив грим на Ив Роше  Demaquillant Express(Expres Cleanser for sensitive eyes with Comflower). Прозрачно 125 мл шише, при разклащане синята и безцветната течност трябва да се смесят добре. Овлажнява добре областа около очите. Цена към 11 лв
Цитирай

Здравейте!

Бих искала да попитам някой от вас ползва ли случайно водоустойчива спирала?
Вчера си купих една, която всъщност е добра обаче се маха ужасно трудно и миглите
ми стават на клечки някакси. С какво би било най подходящо да се почистват миглите
от нея?

Пиша по темата понеже поне от 5 години ползвам само водоустойчивата спирала на Max Factor и съм безкрайно доволна от нея. Махам я с бебешко олио Johnson. Струва около 5 лв. в различните аптеки, полезно е и за кожата така че...Освен това опаковката ще ти послужи поне 4-5 месеца.
Цитирай

Велико Търново

аз лично използвам двуфазния лосион на Л,ОРЕАЛ.
Сваля всичко без остатък, струва около 8 лв., питай в добрите козметики, ще ти препоръчат поне 3-4 на различните фирми.
И аз съм доволна от този продукт Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.