Дали не правя "мечешка услуга"?!?

  • 3 195
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 006
По-скоро съм склонна да мисля, че правиш мечешка услуга на себе си Thinking
и ние се гушкаме, но не всяка сутрин е не когато тате го няма.............. Thinking

# 46
  • Мнения: 3 456
Не правиш нищо лошо или вредно. Напротив- изживяваш пълноценно миговете с детето си !!!

# 47
  • Мнения: 7 474
Мечешката услуга е повече за теб  Wink
Не че е лошо да си гушкаш детето, просто и за него ще е неприятно,
ако в един момент решиш, че е време да не спи при теб повече.
   

# 48
  • Мнения: 19 296
аз какво да кажа като беба спи все още при мен,защото суче по сто пъти през нощта.смятам да взема някакви мерки да огранича това нощно сукане през час и да сложа беба в собственото й легло,защото чувствам ,че ще имаме проблеми после с отделянето.

# 49
  • Мнения: 1 371
И аз си го взимам сутрин при мен. Обичам да заспи, гушнал се в мен. Това ми е един от любимите моменти за деня....
 Hug

# 50
  • Мнения: 9 973
 сладурка!
Аз това го правя посред нощ!! Wink

# 51
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Всяка сутрин при нас е така - само, че татито си е тук - гушкаме си го от две страни и бебо е много доволен  Peace Често си заспива пак между нас  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 773
Ох с какво умиление си спомням за тези моменти. Hug В никакъв случай не ги пропускай. Аз и сега ми се иска да се погушкаме сутрин, но той вече не дава. Голям мъж порасна. Mr. Green

# 53
  • Мнения: 3 314
И аз правя така  Whistling  няма ни6то ло6о  Peace

# 54
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Синът ми спи все още при нас.И не мисля да го карам да спи сам докато не пожелае сам, което сигурна съм ще стане скоро  Peace

# 55
  • Мнения: 4 111
Спим си тримата, но не дава много да го гушкаме докато спи. От сега проявава характер.  Tired

# 56
  • София
  • Мнения: 5 079
Глупости, детецето ти има най- вече нужда от твоята любов и внимание, а не от криворазбрани съвети за ненавременно "възпитание" и пр.  Sick Когато даваш любов, ще ти се върне стократно, никога не лишавай малката от нежност и топлина, това наистина е мечешка "услуга", а не обратното. Peace
Ако се притесняваш, че вредиш на нейната самостоятелност, има доста изписано, че тя се придобива в период, който дечицата сами определят, не може да им го наложиш насила. Един ден ще искаш да я гушкаш, но тя ще се дърпа и ще ти бяга. Сега си принадлежите най - пълно, радвайте се на всеки миг. Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 474
Когато тати не е на работа си се гушкаме тримата, гледам да не го игнорираме /тя си е момичето на татко  Heart Eyes/

# 58
  • Мнения: 141
Няма по-приятен момент от това да лежиш в леглото и да гушкаш детето си Heart Eyes
Толкова е мило и красиво!
Не мисля,че ще я научиш на "лошо"  Wink

Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 1 252
Кое му е лошото не разбрах. Та до преди 2 дена синът ми спеше с мен, таткото в друга стая (за да може да се наспива). Кошарата се ползваше за игра и за дневния сън. Но всичко хубаво си има край и мен ме помолиха да се ориентирам към връщане на работа и затова от 2 дни сме си поразменили спалните - малчо в кошарата, баща му на спалнята до него, а аз в другата стая.
Няма нищо по-хубаво от това да си гушкаш детенцето и ако не сега - кога?

Общи условия

Активация на акаунт