Спазване на ритуали

  • 1 996
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 376
Според мен за това с дръвчето има логика.

# 31
  • Мнения: 1 672
не съм чувала за подобен ритуал.Леко раждане ти пожелавам

# 32
  • Мнения: 3 360
Не съм чувала...Абе кой ви ги разказва тези дивотии бе ,хора..Бабите по пейките ли слушате newsm78

# 33
  • Мнения: 8 505
Зависи дали си суеверна.Ако си-можеш да си измислиш всевъзможни ритуали за какви ли не поводи.

# 34
  • Мнения: 698
колкото по-малко човек се интересува от тези глуопсти ,толкова по-малко си усложнява живота.

Подкрепям! Peace

# 35
  • Мнения: 502
Зодии, ритуали, съвпадения... Извинявам се предварително на тези, които ги приемат на сериозно, но за мен са пълна глупост. Не съм чувала за конкретен ритуал в този случаи, въпреки, че съм чувала всякакви щуротии по всякакви поводи! Naughty

# 36
  • София
  • Мнения: 5 079
Ох, защо не пишете на кирилица...???  ooooh! Въпросът ти, в комплект с латиницата е абсолютно неразбираем. Sick

# 37
  • Мнения: 141
колкото по-малко човек се интересува от тези глупости ,толкова по-малко си усложнява живота.

Подкрепям! Peace
и аз Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 1 423
Не съм чувала за подобни ритуали.

# 39
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
и аз не съм чувала за някакъв специален ритуал

# 40
  • Мнения: 5 362
Няма такъв ритуал  Wink

# 41
  • Мнения: 4 621
Ритуал??...това ли е точната дума, не съм чувала подобно нещо
Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 44 160
Големи глупости....и какво значи да се съди дърво , за да се разделили съдбите им....ми като сте риднини - особено дете и родител така или иначе съдбата си ви е свързана до голяма степен...в смисъл семейство сте , не непознати....
и да кажем, че има няяяякакъв "смисал" ако съвпадат и датите и месеците....ама само датите....
според мен насилваш нещата, ако много ти се иска да има нещо такова измислено - имисли си, може да се окаже, че започваш хубава семейна традиция...другото са суеверия и измишльотини...



и да - пиши на кирилица...

# 43
  • Мнения: 1 919
Ох, защо не пишете на кирилица...???  ooooh! Въпросът ти, в комплект с латиницата е абсолютно неразбираем. Sick

# 44
  • София
  • Мнения: 928
С братовчедка ми сме родени на една и същата дата и месец, но с разлика от 2 години. Спомням си, че ни свариха 1 яйце с два жълтъка и ни накара всяка една от нас да изяде единия. Защо - не знам  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт