Фъкане

  • 113 655
  • 649
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 116
Е и аз се влюбих в "разпльоканото" куче. Много ми се ще да си измайсторя едно такова, но няма начин да дам 80 лева и да се уча  Tired Ще ми се наложи да спя с него пред вратата май  Joy Та това, което Здравче си дала като снимка при мен се вижда идеално. Но как можеш да снимаш основата за да я сглобя и да получа цяла картинка?  Дали мога да си купя основата /как ли се нарича тя?/ + конци и тоя уред за мъчения и да пробвам?
Имам и следните въпроси:
По края как се завършва килимчето?
Всяка една клетка от основата е квадрат. На 2 или на 4 от страните му се връзва конче?

Sillveto то горе-долу толко му е размера!  Joy  Ако искате мога да се опитам да го "напъхам" в скенера и да ги кача в Снимката... Rolling Eyes  Основа чиста се продава и прежда може да си купиш! И "страшната" игла я има поотделно!  Peace Значи нищо не пречи да се опиташ да го сглобиш!  Hug На другите въпроси ДМЦ ти е отговорила!  Hug


# 61
  • Мнения: 1 942

Sillveto то горе-долу толко му е размера!  Joy  Ако искате мога да се опитам да го "напъхам" в скенера и да ги кача в Снимката... Rolling Eyes  Основа чиста се продава и прежда може да си купиш! И "страшната" игла я има поотделно!  Peace Значи нищо не пречи да се опиташ да го сглобиш!  Hug На другите въпроси ДМЦ ти е отговорила!  Hug

Безкрайно ще съм ти благодарна ако ги сканираш Hug

Аз ще видя какви материали ще изнамеря тука в Русе  Peace

# 62
  • Мнения: 2 116
Ето какво сътворих! Куче за фъкане!  Rolling Eyes Дано свърши работа!  Peace И да знаеш че има застъпки!  ooooh!

# 63
  • Мнения: 1 942
Ето какво сътворих! Куче за фъкане!  Rolling Eyes Дано свърши работа!  Peace И да знаеш че има застъпки!  ooooh!

Много ти благодаря  Hug Само ще помоля да не бързаш да ги махаш от сайта със снимките да имам малко време да измисля как да ги смъкна.

# 64
  • Мнения: 1 942
А и розово ли има или така излиза при мен?

# 65
  • Мнения: 2 116
Нямам намерение да ги махам!  Hug А розовото е мноооого бледо!  Peace

# 66
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ето какво сътворих! Куче за фъкане!  Rolling Eyes Дано свърши работа!  Peace И да знаеш че има застъпки!  ooooh!
Не куче за фъкане,а разпльоскано куче трябваше да го напишеш. hahaha hahaha
И сега как мислите да ги сейфнем като картинки и да ги принтираме както обикновенно ,така ли...и после да плетем като по схема...дали ще стане  Thinking

# 67
  • Мнения: 7 803
аз викам да организираме игра номер 1  hahaha да видим коя вариация на разпльоканото куче ще е най-сполучлива  Joy

# 68
  • Мнения: 239
Кучето е моееее CrazyУтре ще отида на Дрин и ще си го взема,ако го има Hug

# 69
  • Мнения: 7 803
айде успех и да се похвалиш

# 70
  • Мнения: 1 942
Ето какво сътворих! Куче за фъкане!  Rolling Eyes Дано свърши работа!  Peace И да знаеш че има застъпки!  ooooh!
Не куче за фъкане,а разпльоскано куче трябваше да го напишеш. hahaha hahaha
И сега как мислите да ги сейфнем като картинки и да ги принтираме както обикновенно ,така ли...и после да плетем като по схема...дали ще стане  Thinking

Aз си мисля, че трябва да сваля частите на компа, да ги подредя и изрежа до получаване на готовата картинка. После да си я срежа на правилни парчета и мисля да отида до едно студио дето правят лепенки върху тениски и да видя колко ще ми вземат ако лепнат картинката отгоре на основата. После ще стане като оригиналното, но с лепенка Simple Smile Ти как мислиш да го наложиш върху основата?

А  и да помоля да премерите колко е дълго едно срязано конче и ако може приблизително да кажете колко прежда се използва.   bouquet

# 71
  • Мнения: 1 906
Имате ли представа в Плевен или Враца, дали има такива комплекти  Thinking ?

# 72
  • Мнения: 2 116
Sillveto предполагам, че Кетри има впредвид да го фъкаш както се шие гоблен! От това да гледаш и да го правиш директно на основата! Без да го щампираш!  Peace Конеца е 3см., но не се наемам с прогноза колко прежда ще ти трябва! Там съм много "боса"!  Rolling Eyes

rodito чакаме да се похвалиш!  Hug

Бонбонче провери дали можеш да си поръчаш от "Аксиома"!  Peace Друго не ми идва наум!  Thinking Или пък ще ти пращаме от тук!  Party

# 73
  • Мнения: 7 803
Ето какво сътворих! Куче за фъкане!  Rolling Eyes Дано свърши работа!  Peace И да знаеш че има застъпки!  ooooh!
Не куче за фъкане,а разпльоскано куче трябваше да го напишеш. hahaha hahaha
И сега как мислите да ги сейфнем като картинки и да ги принтираме както обикновенно ,така ли...и после да плетем като по схема...дали ще стане  Thinking

Aз си мисля, че трябва да сваля частите на компа, да ги подредя и изрежа до получаване на готовата картинка. После да си я срежа на правилни парчета и мисля да отида до едно студио дето правят лепенки върху тениски и да видя колко ще ми вземат ако лепнат картинката отгоре на основата. После ще стане като оригиналното, но с лепенка Simple Smile Ти как мислиш да го наложиш върху основата?

А  и да помоля да премерите колко е дълго едно срязано конче и ако може приблизително да кажете колко прежда се използва.   bouquet
едвали ще успееш така  Rolling Eyes трябва да си изрежеш всяка дупка, иначе къде ще мушкаш конеца 
 Rolling Eyes здравка ти е казала, ползвай го като схема  Peace

# 74
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Sillveto предполагам, че Кетри има впредвид да го фъкаш както се шие гоблен! От това да гледаш и да го правиш директно на основата! Без да го щампираш! 
това имах в предвид-да,ама в понеделник ще го обсъдя с Здравчето на 4 очи... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт