промениха ли ви се отношенията след раждането

  • 8 263
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 146
Мисля, че това при вас е период, защото е напълно нормално да има чувствителна разлика в прекараното време, например, а и умората си взима своето...

# 31
  • Мнения: 2 732
  Simple Smile Simple SmileБлагодаря на всички, които са писали по темата, наистина ми дадохте кураж.Съжалявам, че чак сега ви отговарям, така се получи /а и известно време бях без нет/, както и да е, измина вече 1 год. от раждането на дъщеря ми.С мъжът ми нещата се пооспокоиха, на се "ядеме" за щяло и нещяло вече, но сме като бретче и сестриче, вечер си лягаме и всеки се обръща на другата страна.Мен това мн. ме мъчеше и се опитвах по всякакви начини да го променя.Опитвала съм се да го съблазнявам, да говориме на тая тема, даже си измислих че съм си намерила приятел от чата, вече му намеквах че съм все пак на 26г. и според околните съм привлекателна и че ще си хвана любовник, ако това продължава- е него изобщо нищо не успя да го впечатли.А и не иска да говориме на тая тема, все момента не е подходящ.
  newsm78Не ми се ще да ви оттекчавам, ама вече и аз не знам до кога ще я караме така.А иначе държи на семейството, но за 1 год.  сме правили само 2 пъти секс...ужас...
 
....

# 32
  • Мнения: 423
След като прочетох всички мнения по темата, се обърнах и попитах съпруга си "промениха ли ни се отношенията откакто бебо се роди"- той естествено ме погледна супер странно. Доуточняващо казах "отношенията ни, между нас двамата", а той отвърна "Между нас стои Шумпи(така нарича малчо)"и продължи невъзмутимо да зяпа evronews. В интерес на истината Шумпи, в този момент наистина  лежеше между нас двамата на дивана. После помислих и стигнах до крайния извод, че всичко си е както преди,но  все пак отговора му беше право в целта:35:

# 33
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
извинявайте,че ще подходя с хумор,ама нашите отношения се промениха,откакто си взехме компютър! Joy Joy"Милото"свикна да дреме пред телевизора с дистанционното,а кака вилнее из форумите!  typeuu
инъче,май наистина настъпва някаква неизбежна промяна, в различна степен!ама, гледам малки са ви дечицата,така че вярвайте ,че всичко е временна история!
ма-а-алко да поотрасне детенце,че като се загледате пак влюбено-о-о!!! Joy Joy
п.п.
дано не съм засегнала някой с "лековатото"си отношение по темата wavey

# 34
  • София
  • Мнения: 1 344
и то само как...чак не мога повярвам...иде ми да крещя ,бе хора!Толкова го обичам тоя човек,а така се прецакват нещата,чак за раздяла говорим,незнам какво да мисля,от къде тръгнахме,до къде стигнахме,а и точно днес се скарахме жестоко,на Бъдни вечер също...плакала съм днеска като малко дете,гушнала съм малкия и рева ли рева с глас-просто си отпуснах душата,а то милото се гушнало в мен и не смее да мръдне newsm45.
 Свраче,дано си права!

# 35
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
и то само как...чак не мога повярвам...иде ми да крещя ,бе хора!Толкова го обичам тоя човек,а така се прецакват нещата,чак за раздяла говорим,незнам какво да мисля,от къде тръгнахме,до къде стигнахме,а и точно днес се скарахме жестоко,на Бъдни вечер също...плакала съм днеска като малко дете,гушнала съм малкия и рева ли рева с глас-просто си отпуснах душата,а то милото се гушнало в мен и не смее да мръдне newsm45.
 Свраче,дано си права!

Миличка, успокой се! Бавно, но ще се оправят нещата... Ако кърмиш, наистина се успокой, от личен опит се убедих, че притесненията ни много влияят не бебчо. А нали то сега  е най-важното  Peace

# 36
  • Мнения: 423
и то само как...чак не мога повярвам...иде ми да крещя ,бе хора!Толкова го обичам тоя човек,а така се прецакват нещата,чак за раздяла говорим
Е, недейте така де! мисля че трябва да проявявате повече търпение един към друг.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 344
не не кърмя!Но днес съм много отчаяна!търпение...да,може би си права,ама е много трудно...каза ми да правя каквото сметна за добре,ако реша да си ходя,да тръгвам,но да не се връщам никога повече...щяло да му бъде мъчно само за детето,но ако реша да остана трябва да се променя.Да,имам вина и може би наистина трябва да променя нещо в себе си и ще го направя само и само защото го обичам и искам това дете да има мама и тати.Хубавото в случая е,че и той ми каза че ме обича...дано!

# 38
  • Мнения: 123
[quote author=svra4eto link=topic=227377.msg5998563#msg5998563
ма-а-алко да поотрасне детенце,че като се загледате пак влюбено-о-о!!! Joy Joy
п.п.
дано не съм засегнала някой с "лековатото"си отношение по темата wavey[/color]
[/quote]
 Не си засегнала, дано  да се получи така.Много зле се отразява на самочувствието на една жена да е пренебрегната и нежелана от мъжа си, опитва се да го компенсира някак си.Все пак виждам, че ги има тези кризи в мн. семейства. Точно това не съм си предсавяла, че ще ни се случи, преминавали сме през разл. етапи на връзката ни, /бяхме гаджета 7 год/, но винаги е имало мн.  любов помежду ни.
 Нода ви кажа измисленото ми приятелство с мъж от и-нет заинтригува мъжа ми Laughing Laughing Laughingдаже и в момента си мисли че си чатя с някой мъж и май започва да се дразни... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing...

# 39
  • Мнения: 423
не не кърмя!Но днес съм много отчаяна!търпение...да,може би си права,ама е много трудно...каза ми да правя каквото сметна за добре,ако реша да си ходя,да тръгвам,но да не се връщам никога повече...щяло да му бъде мъчно само за детето,но ако реша да остана трябва да се променя.Да,имам вина и може би наистина трябва да променя нещо в себе си и ще го направя само и само защото го обичам и искам това дете да има мама и тати.Хубавото в случая е,че и той ми каза че ме обича...дано!

Ето, видя ли - търпение, малко компромиси, промяна. Дано имаш сили да се справиш!

# 40
  • Мнения: 1 174
Ами да, промениха се.Станахме по-отговорни в ежедневието, по-самостоятелни, което не ми харесва много в емоционален план, защото ми е мъчно за времето, когато бяхме постоянно заедно, по 24 часа в денонощието.Сега бебка отнема цялото ми време и не мога да бъда напълно отдадена и на любимия си, за което ми се плаче на моменти, ама няма как...Виждам, че и той не се чувства добре от това, но и на него му е ясно, че е само период или поне се надяваме.
Вярвам, че ще мине време и нещата ще се наредят сами, не може винаги всичко да е както ми се иска.Буболинка ще порастне и ще можем отново да си бъдем пак тримата..., а може и четирима вече! Simple Smile

# 41
  • Мнения: 611
[quote author=iori link=topic=227377.msg5988937#msg5988937 date= подходящ.
  newsm78Не ми се ще да ви оттекчавам, ама вече и аз не знам до кога ще я караме така.А иначе държи на семейството, но за 1 год.  сме правили само 2 пъти секс...ужас...
 
[/quote]

Ами то хубаво, че държи на семейството, но все пак ти си жена, аз не мисля, че е нормално за цяла година да сте правили само два пъти секс ooooh!
Да не би да си има някоя друга ( дано не е това), но просто не го разбирам този твой мъж newsm78
много нереално ми се струва, млад, здрав и потентен мъж да прави с...с само два пъти Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 750
Ние, откакто се появиха двата бебока станахме много по-близки - разговаряме много повече, помагаме си много повече, прекарваме много повече време заедно покрай децата.....пък секса си е на същото ниво  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 1 186
И при нас е така...има коренна промяна в отношенията ни от преди брака и след него Peace

# 44
  • Мнения: 1 008
Раждането промени отношенията ни в положителен аспект, за сметка на битовизмите, които все по-често взеха да променят отношенията ни в другата посока.

Общи условия

Активация на акаунт