az sam na 15 :( maichici...pomognete!!

  • 3 936
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 029
Щом не си се предпазвала от нежелана бременност,ще си носиш последиците...нищо друго не мога да ти кажа!


Абсолютно  Peace
Не разбрах на колко е години момичето

алелеее. кви сте!!! след години и вашите дъщери ще изпаднат в подобни ситуации.

момиче, отивай за тест. ако е положителен кажи на майка си. и действай бързо, да не стане късно!

# 16
Щом не си се предпазвала от нежелана бременност,ще си носиш последиците...нищо друго не мога да ти кажа!


Абсолютно  Peace
Не разбрах на колко е години момичето

алелеее. кви сте!!! след години и вашите дъщери ще изпаднат в подобни ситуации.

момиче, отивай за тест. ако е положителен кажи на майка си. и действай бързо, да не стане късно!
Peace Peace


съгласна съм с вас...просто момиче винаги трябва да имаш едно на ум че може да се случи нещо и поне да е с човек който е и отговорен ,с който искаш да си не за една седмица,!!! и винаги използвай предпазни мерки,не вярвай на думите " няма страшно,аз се владея"!!!!

# 17
  • Мнения: 124
Роси, не виждам от къде си, но ако те е срам, а искаш да отидеш на лекар мога да ти помогна и да те заведа. Нищо, че не се познаваме. Аз съм от София, в сряда към 13-14ч. ще водя сина си при д-р Драганов /вав Военна поликлиника/, точно там е и личната ми гинеколожка. Много е готина и ще те представя без да се притесняваш.
Пиши ми на лични....и не се притеснявай да питаш!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Мила, отиди на лекар. Виждам, че има желаещи да дойдат с теб, това е чудесно! Няма нищо страшно, няма да те изядат, прегледа не боли. При преглед за бременност ти намазват коремчето с едно гелче и после движат един накрайник по него. Това е. Иди, каквото и да е, най-малкото ще знаеш, няма да си в неизвестност.

И още нещо-това, че се е изхвърлил навън не дава никаква гаранция. Някои мъже без да искат пускат и вътре и не се усещат. После-изненада в розово или синьо.  Grinning

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Роси, не виждам от къде си, но ако те е срам, а искаш да отидеш на лекар мога да ти помогна и да те заведа.
smile3501Ив малко са вече хората като теб

# 20
  • Мнения: 3 146
Спокойно, това за гърдите не бива да те притеснява. Притеснителна е болката долу вляво, за която говориш. Направи си тест, ако е отрицателен, спокойно.
Иди на лекар заради болката.

# 21
  • Мнения: 753
мерси за превода.. за авторката - тест за бременност + преглед при гинеколог..успех Hug

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В тази последователност:
1. казваш и се доверяваш на майка си и/или баща си.
2. Отиваш на АГ д-р, който задължително те преглежда УЗИ и мануал.

Забрави за тестове и не си губи времето.
Късмет.

# 23
  • Мнения: 1 479
Извинявай мила,но майка ти каде "БЛЕЕ" в момента? Close

# 24
най-вероятно работи,нали някой трябва да вади пари!!!пък и не е гаранция че иска да й каже и да я притеснява например!

# 25
  • Мнения: 966
По добре кажи на майка си и иди на лекар заради болката.Няма страшно  Peace

# 26
  • Мнения: 1 984
аз бих предложил и тест за спин, васерман, хламидия и микробилогия. останалото не мисля че е притеснително. 

# 27
  • Мнения: 3 146
Извинявай мила,но майка ти каде "БЛЕЕ" в момента? Close

Направо гениално изказване. Много помага на момичето! Не ви ли е срам така да говорите! Моите родители не са лоши хора, нито тези на моите приятели, даже много от тях са прекрасни! Е, нито на един родител не му е доверено подобно притеснение или кога за първи път е правило момичето секс, така че не прибързвайте с изказванията!

# 28
  • Мнения: 1 753
 Shocked Дано моите момичета като станат на 15 години 1. да пишат по-грамотно; 2. Да знаят как да се пазят когато правят секс; 3. Първо на мен да ми кажат ако има фал, за да ги заведа на лекар.

Дано авторката ме е разбрала....

# 29
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Мило момиче,

поговори с майка си. Никой не може да ти помогне повече от нея  Peace Дори и нищо да няма, поне обсъдете предпазните средства  Close

Общи условия

Активация на акаунт