Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

Ottawa,Veliko Tarnovo

Чували ли сте за д-р Кирчева ирисовадиагностика и билколечение от Пловдив,която лекува с билки и спомага за забременяване? На мен ми я препорачва едно момиче което смята ,че е забременяло благодарение на нейните билки,но незнам доколко може да й се вярва. Ако сте чували нещо за нея моля споделете.Тя преглежда в Пловдив.
Цитирай

София

Не си губи времето, парите и надеждите.
Цитирай

Подкрепям Lali
Имам приятелка която ходи при нея и стана точно това - пилеене на ценно време, загуба на пари и много надежди Sad
Цитирай

Пловдив

Абсолютна измамница!
Цитирай

Пловдив

Специално тази жена не е подходящ избор - чела съм в други форуми, че е измамница.
Ирисовата диагностика е хубаво нещо, но трябва да попаднеш на правилния човек...
Цитирай

B HONDA CIVIC

Довери се на Цецито тя знае от личен опит знае
Цеци разкажи на момичето: как "докторката"  newsm48според сумата определя как и по колко трябва да пиете отварата smile3532 smile3532
Цитирай

Пловдив

Довери се на Цецито тя знае от личен опит знае
Цеци разкажи на момичето: как "докторката"  newsm48според сумата определя как и по колко трябва да пиете отварата smile3532 smile3532
[/

Това си е самата истина.Пълна измамница е тази Кирчева,не губи време и средства да ходиш при нея!
Цитирай

Пловдив

Каде сте пловдивски кандидат мами...аиде на срещичка
Цитирай

B HONDA CIVIC

хАДИ ДЕ smile3508
Цитирай

Пловдив

И аз това викам!
Цитирай

еми имаме си тема за среща де.нерди нерди в тая тема Thinking
Цитирай

Пловдив

Ирен,изчисти си кутията,иначе няма как да ти пиша на лични!
Цитирай

Gr

моми4ета  от пловдив.и аз сам от пловдив и бих желала да се запозная с вас.
Да ви попитам:малко време ли е 3 месеца да правя опити за бебе и да не става?
Цитирай

моми4ета  от пловдив.и аз сам от пловдив и бих желала да се запозная с вас.
Да ви попитам:малко време ли е 3 месеца да правя опити за бебе и да не става?

Малко е!
И понеже си нова ще ти кажа, че черните мисли още от сега са ти забранени Smile Wink
Бебето ще стане, спокойно!
Пий фолиева киселина!
Цитирай
Мили момичета дори две години са си нормално време да се правят опити да се забременее!Преди да се обръщате към подобни съмнителни начини на лекуване се уверете, че всичко при вас е наред.За да се притеснявате че не става и да прибягвате до алтернативни лечения не е ли по-разумно първо да установите има ли причина за това.Защото да се говори за безплодие - това си е направо сериозно!Но това трябва да е установено от специалист - поне така си мисля. А иначе жената трябва да е абсолютно спокойна и да не е обсебена от тази мисъл на всяка цена и когато тя иска да стане!Все пак природата си знае работата и не става по наша поръчка.Спокойствие и само хубави мисли а останалото оставете на времето!
Късмет и успех на бъдещите мами Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора