Режим на Пиер Дюкан - 32 част

  • 22 088
  • 625
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Кри, все пропускам да ти кажа, че изглеждаш страхотно  Hug

# 76
  • Мнения: 4 806
Кри, поздравления най-искрени! Не съм виждала предишните ти снимки, но на сегашната изглеждаш много добре. Браво!

Деси7674, здрасти  Hug  Аз помня твоето присъствие при нас. Не се стряскай - не стърча тук от сваляне, а просто наминавам от време навреме.

Поздравления и на всички останали!

# 77
  • Мнения: 1 183
Ох, момичета, капнала съм от тия митинги  и шествия. Всеки ден минаваме километри, но докато останалите ги минават сами, аз съм с Приси, като отиваме до там пеша, после вървим с нея и в момента в който се заинати трябва да я и нося  Mr. Green Слава богу утре блокираме кръстовище, което е на 400 метра от нашето училище и на толкова и от нас, та  няма нужда да ходя толкова много  Party
Виж положителното, поне имаш много движение и си правиш фитнеса  hahaha
Кри  Hug

# 78
  • Провинция
  • Мнения: 313
Форума го нямаше,докато се появи пък вие изчезнахте.Лека нощ!Спокойна и отслабваща!

# 79
  • Мнения: 3 971
Лека нощ Hug

# 80
  • Мнения: 254
Кри, поздравления най-искрени! Не съм виждала предишните ти снимки, но на сегашната изглеждаш много добре. Браво!

Деси7674, здрасти  Hug  Аз помня твоето присъствие при нас. Не се стряскай - не стърча тук от сваляне, а просто наминавам от време навреме.


АССА   Hug newsm51 Hug

# 81
  • Мнения: 2 180
Лека нощ на всички! Аз досега си пекох филе, чушки, палачинка правих за утре....скапах се. Язък че господин готвача си е вкъщи, ама НЕ -той трябва да си гледа Господари на ефира и Шоуто на Слави.  #Cussing out Аман от тия мъже бе!

# 82
  • Варна
  • Мнения: 2 730
Разгеле.
По-рано пробвах да вляза. Нъцки.

Щях да ви поздравявавам с Духовата музика по канал едно.

Ама имах късмет, търсачката ме вкара в архива на форума и си уцелих темата, където съм се записала за първи път. Ехххх. Какво сваляне само. Сега що така задържам... Е, трябва да призная, че правя по малко прегрешения вече...


Дайте ми акъл, как да раздвижа нещата - 20 и повече дни задържам!

# 83
  • Мнения: 2 180
Мацка, и аз задържам доста, а нямам прегрешения - даже много се вманиачавам. Confused Не знам защо така се получава, но както казват момичетата след задържане идва рязко сваляне от кило-две, така че нищо не е случайно. Важното е да сме последователни и да не се обезсърчаваме.  Hug

# 84
# 85
  • Мнения: 831
"По-добре късно от колкото никога" се казваше в една поговорка, въпреки, че според мен не винаги важи това правило, но в момента статва, та:
 Четит празник на всики празнуващи днес!!!
Не съм се тегилла тия дни, но в четвъртък мисля да я свърша тази работа. Аз пък имам глад за по едно питие и тази вечер си пийнах малко Мартини, как да му устоиш, а?
Лека нощ!  bouquet

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065



Последна редакция: вт, 02 окт 2007, 00:54 от ЗлаВещица

# 87
  • Мнения: 1 314
Пухче, Честит рожден ден!
Пожелавам ти здраве и пари, късмет и любов!


Успешно дюканстване и скоро да  не си отговаряш на ника! Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 2 180
Ох, не е нашето пухче рожденичка.  ooooh! Ама нищо де, поводи да има!  newsm68

# 89
  • Мнения: 1 314
Пухче, извинявай, че не проверих обстойно! Embarassed
Като ти наближи рождения ден, да знаеш, че ти го честитя отсега! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт